Цветок Мира• 14 августа 2019

Кума занадто наполеглива чи я неправильно сприймаю?

Кума працює, невелика своя справа із ще однією дівчиною, є дитина. У мене дитини немає, я працювала у тій же сфері, що і справа куми, звільнилася, оскільки видохлася фізично та емоціонально. Кума, дізнавшись про це, почала бомбити мене - спочатку попросила на два дні допомогти за плату - треба було на складі допомогти розібрати товари. А потім стала мене запрошувати працювати на неповний тиждень із зарплатнею у двічі менше ніж була у мене. Я відразу відмовилася, але вона кожен день телефонує і "обробляє" мене - малює перспективи, мовляв як ми розкрутимося утрьох і потім мені будуть платити більше. Я не хочу, сказала їй це прямо, але вона коден раз: Оленко, ти подуцмай. Я кажу що подумала і кажу ні, а вона знову: ні, ти все ж таки подумай. Я вже тиждень на нервах, бо я собі запланувала відпочити від роботи, зайнятися здоров´ям, закрити консервацію і взагалі просто полежати подивитись кіно. Маю на це право. Але тільки я виїхала на дачу до іншої подруги, вона телефонує. Багато разів, настирливо, ображається, коли я не беру слухавку. Ту частину роботи, на яку я погодилася, я не зробила до кінця, бо не було всіх матеріалів. Я не могла чекати і жила своїм життям. А тепер вона знову телефонує і тримає на слухавці по дві години пустими теревенями.
Дівчата, у мене психологічні проблеми? Як навчитись казати ні і відстоювати свої психологічні межі? Нервуюся, що вона на мене розраховує, а я відмовляюся від довгострокового співробітництва.
вентиляторная• 14 августа 2019
Оленкл, так и живите своей жизнью дальше, вы на пустом месте создали что проблему, что тему свою! Не берите на себя того чего не хочется вам.

Крем для арбуза• 14 августа 2019
Никак. Только полный игнор. Если не помогут объяснения о том, что в ваши планы не входит работа в данный период времени.
120-120-120 (не худею)• 14 августа 2019
Так и скажите:
’ Маня, я выдохлась, мне нужно отдохнуть, отвлечься, прийти в себя.
От меня ,как от работника,сейчас толку мало.
Спасибо за предложение, но у меня другие планы. Не хочу подводить тебя.
Можем вернутся к этому вопросу через 3 месяца.
Роза завяла• 14 августа 2019
Так и сказать, мол Маша, я тебе уже говорила, что работать пока не планирую, если ты не перестанешь меня задалбывать своими вопросами о работе я перестану брать трубку
Yana-Yanochka• 14 августа 2019
Так и сказать ’Маша я уволилась потому что за***лась!! я не хочу/могу’
автор Цветок Мира • 14 августа 2019
Я робила у лікаря знімок і потім їхала на консультацію до іншого, дуже втомилася бо дві години автобусом, впала без сил ввечері і не перетелефонувала їй, а вона пише, мовляв я її ігнорую. Сьогодні я вільна, дзвоню їй, а вона не бере слухавку - сто процентів образилася, і мене тепер мучить сумління
автор Цветок Мира • 14 августа 2019
Ответ дляYana-Yanochka
Так, по суті вона просить мене їй допомогти, а потім ще й на більш тривалий термін робити те, від чого я фактично збігла з роботи. Вона це знає. Я кажу: ти ж хотіла брати людину, а вона каже, що хоче брати когось свого, кому довіряє.
КтоЕслиНеЯ• 14 августа 2019
все просто- согласитесь у неё поработать и озвучьте сумму заработка в 4 раза больше чем она может себе позволить
Yana-Yanochka• 14 августа 2019
Ответ дляЦветок Мира
Скажите ей ’ Я хочу отдохнуть некоторое время,а позже посмотрим’

Миледи• 14 августа 2019
Ответ дляЦветок Мира
та ну)))
это ваш шанс!
ни в коем случае не звоните еще раз
Атаманша• 14 августа 2019
Ответ дляЦветок Мира
Ну то радійте, що вона трубку не бере. І перестаньте себе грузити.
автор Цветок Мира • 14 августа 2019
Ответ дляYana-Yanochka
Я планую взагалі в іншу сферу йти із вересня. Є перспективи і можливість.
У мене відчуття, що вона мене контролює весь час, розпитує про кожен мій крок - де була і що робила.
Я незаміжня, у пошуках хлопця. Сказала їй, що у неділю у мене побачення, і вона мені телефонує у день побачення і каже, що вона як раз на роботі, розбирає матеріали і я можу, якщо хочу , приїхати до неї (! ). От що у неї у думках?
автор Цветок Мира • 14 августа 2019
після лікаря поїхала до неї на зустріч, щоб зясувати роботу на два дні, а вона почала мене запитувати: от якщо мені треба буде допомога, я можу на тебе розраховувати?
Тобто я не повинна вирішувати свої справи, а бігти робити коли їй треба буде.
Дівчата, може вам дивно, але я нервуюся через все це.
автор Цветок Мира • 14 августа 2019
Телефонує скаржиться що сама все не встигає
Атаманша• 14 августа 2019
Або якось так ’Маша, геть не бачу сенсу працювати безкоштовно і розвивати твій бізнес. Якби у мене були сили, я би не звільнялася і працювала на зарплатню удвічі більшу, ніж пропонуєш мені ти. Да, ти мені подруга, але останнім часом ти намагаєшся використати мене у своїх інтересах і зовсім не рахуєшся з моїми. Мені це дуже не подобається. Бо я не встигаю зробити те, що напланувала за вільний час. Давай я все зроблю за кілька тижнів, відпочину, а потім ти мене запитаєш знову, а заодно і переглянеш розмір моєї майбутньої заробітної плати у сторону разів так в 4 більшої. Вибач, якщо інколи не беру трубку, але у кріслі гінеколога у мене зайнятий рот, тому відповісти не можу’.
Yana-Yanochka• 14 августа 2019
Ответ дляЦветок Мира
только игнорить. Не берите трубку,а потом перезвоните через часок-второй и скажите - была занята.
автор Цветок Мира • 14 августа 2019
Ответ дляАтаманша
Вона обіцяла за два дні роботи якісь гроші, але і вони не в радість, адже сама специфіка роботи мені вже у печінках
Атаманша• 14 августа 2019
Ответ дляЦветок Мира
Ну ви ж ведетесь на її вмовляння, от вона і насідає.
’Маша, у мене до 20 серпня не буде часу, я займаюся своїм здоровям’. І все.
Ширли-Мырли• 14 августа 2019
Ответ дляЦветок Мира
Ох, спасибо за такой укр язык. Обычно с жутким суржиком

Ширли-Мырли• 14 августа 2019
Ответ дляМиледи
та ну)))
это ваш шанс!
ни в коем случае не звоните еще раз
Гравицапа• 14 августа 2019
скажіть їй свою мінімальну з.п в день\годину чи як там у Вас
і що інший варіант (зменшення) Ви зараз не можете розглянути, бо маєте свої фінансові плани

Куму розумію - знайти відповідального працівника не просто. Тому або платить по повній, або у Вас є своє життя
Гравицапа• 14 августа 2019
Ответ дляАтаманша
у кріслі гінеколога у мене зайнятий рот
а по темі Ви все правильно написали
Лика32• 14 августа 2019
Ответ дляЦветок Мира
это ее бизнес и ее проблемы. Сказки про - раскрутимся и т.п. это сказки. Она раскрутится а Вы положите свое здоровье на ее бизнес.Оно Вам тре?
Лика32• 14 августа 2019
Ответ дляЦветок Мира
Она просто наглая тетка-манипуляторша-эгоистка . Знает, что Вы хороший работник. И пытается Вас юзать. Ее Вы не интересуете от слова вообще. только ее собственные интересы. Я бы с такой дамочкой минимизировала отношения.
Нарисовалось• 14 августа 2019
Ответ дляЦветок Мира
Так это ее проблемы. Зачем вы свою вину чувствуете? Вы тут причем?
Ваша подруга не справляется,и хочет за это на вас ответственность перекинуть? Или когда она открывала,свое дело,то по умолчанию учитывала вас как бесплатную доп.рабочую силу? Я бы трубку не брала больше,если она не понимает нормальных слов
автор Цветок Мира • 14 августа 2019
Ответ дляЛика32
Мабуть так. Бо я їй сказала, що мені, напевно, найближчим часом доведеться пережити невелике хірургічне втручання, і вона в курсі, але начебто не чує нічого.
Нарисовалось• 14 августа 2019
Ответ дляГравицапа

Платить нужно не копейки, и работники быстро найдутся. Просто кума хочет лошка,которому подкидывать иногда денежку можно
автор Цветок Мира • 14 августа 2019
Ответ дляНарисовалось
Так, бо вона працює із ще однією дівчиною, і та має більший вплив на справу, і в результаті вони не в змозі платити нормально
Гравицапа• 14 августа 2019
Ответ дляНарисовалось
так я ж і написала - платити по повній
Плакулька• 14 августа 2019
Ответ дляЦветок Мира
Не перезванивайте ей, пишите в вайбер, что болеете и не можете разговаривать..
Не выслушивайте ее. Позвонила вам, поговорили 10-20 минут и резко говорите , чтт вам звонят по срочному делу и сбрасываете. Все. Только так. Общение минимизировать, вас это энергетически виснажує. Чо тут думать то, вы и сами уже все поняли.