Кому там слова не давали• 14 августа 2019

Дітям без щеплень заборонено відвідувати школу - МОЗ і МОН

Снова всех под одну гребенку!!!!

Школу дозволено відвідувати лише щепленим дітям

У міністерствах вважають, що батьки мають право вибирати відмову від вакцинації, але нещеплених дітей до школи не допустять.

Міністерство охорони здоров´я і Міністерство освіти і науки підтвердили заборону на відвідування школи і дитячого садка дітьми, які не були вакциновані згідно з національним календарем щеплень. Про це заявили глави міністерств Уляна Супрун і Лілія Гриневич на прес-конференції в середу, 14 серпня.

"Якщо у дитини немає щеплень і немає медичних протипоказань для щеплень, вона не повинна бути допущеною до школи. У неї повинна бути альтернативна форма навчання. Якщо батьки від цього відмовляються - це їхній вибір. Але їхня дитина не буде допущена до школи", - сказала Супрун.

Вона нагадала, що стаття 15 закону України про захист населення від інфекційних хвороб прямо говорить, що дітям, які не були вакциновані за національним календарем щеплень, забороняється відвідувати навчальні заклади.

"Це було підтверджено Верховним Судом України", - додала Супрун і зазначила, що в умовах спалаху кору і перед загрозою спалаху дифтерії невакциновані члени колективу можуть становити небезпеку не тільки для інших дітей, але і їхніх сімей і вчителів.

"Міністерство освіти і науки теж закликає всіх батьків зробити необхідні щеплення згідно з національним календарем. Якщо Міністерство охорони здоров´я вважає важливим і доцільним дотримання календаря, ми повинні керуватися цими настановами", - сказала Гриневич.

Міністр додала, що відвідування школи - не єдина форма отримання освіти в Україні.

"Якщо це якась світоглядна позиція батьків, вони мають право на альтернативні способи отримання освіти. Наприклад, дистанційний або індивідуальний", - додала вона. За матеріалами Корреспондент.net

http://expert.org.ua/obshchestvo/2019/dityam-bez-s...
Сундучок с каникулами• 21 августа 2019
Ответ дляЩепотка_совести
Таки прижмут антипрививочников наконец-то.
Закончится эта вакханалия и все будут прививаться, как положено.
Закон України не дозволяє *прижать* та і інші міжнародні конвенкції ..куди вам, прививочним, знати

Щепотка_совести• 21 августа 2019
Ответ дляСундучок с каникулами
Да, куда уж нам до вас, с вашими конвенкциями
А прижмут, вот увидите, не зря все это затеяли, порядок пора наводить как-то .
Ноунэйм• 21 августа 2019
Ответ дляЩепотка_совести
Вы понимаете, в каком значении употребляется слово ’вакханалия’? Кем ’положено’?
Ваше-то какое дело до антипрививочников? Ваш привит, его прививка защищает. Радуйтесь, он неуязвим.))
автор Кому там слова не давали • 21 августа 2019
Ответ дляЩепотка_совести
Порядок это введение неизвестных субстанций в организм? Целенаправленное прямое заражение организма вирусами, с которыми, возможно, ребенок никогда и не встретился в жизни?
Медвтручання по закону только с согласия человека, а до 14 лет с согласия родителей ребенка.
Tasha.Kasya• 21 августа 2019
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Нужно заняться отловом бомжей и залечить их. Ведь туберкулез и прочее они наверняка разносят.
Наркоманов, проститутов от ВИЧ, гепатита и тд.

Хотяяяя. Принудительно больного человека лечить нельзя.
Принудительно его можно только калечить вакцинами.

А раз нельзя, то и бояться нечего. Бочться нужно толтко чужих здоровых непривитых детей.
Упоротые, ей Богу
Tasha.Kasya• 21 августа 2019
Ответ дляЩепотка_совести
Не дождетесь
Tasha.Kasya• 21 августа 2019
Ответ дляЩепотка_совести
С чем-чем? КонценКциями? Это вы о конвекции в духовке, что ли? Наведите порядок у себя в библиотеке-найдите орфографический словарь

Попижёновна• 21 августа 2019
Ответ дляЩепотка_совести
Бля...вот реально ЖЕЛАЮ чтоб у Ваших детей астма и неврология были последствиями прививок и после этого вас еще бы прижали!!! А я посмеюсь!
Tasha.Kasya• 22 августа 2019
Ответ дляПопижёновна
Ой, не нужно такого желать, ее дети не виноваты, что у них такая мама...... Пусть все дети будут здоровы!
Сундучок с каникулами• 22 августа 2019
Ответ дляЩепотка_совести
для початку перепишете конституцію і всі інші законодавчі акти, а потім поговоримо
чого ви взагалі переживаєте, ви ж привиті - вам нічого не грозить. будьте здорові
Щепотка_совести• 22 августа 2019
Ну что там, когда митинг, дамы?
Сходите, отпишетесь, чего добились.
Желаю удачи
автор Кому там слова не давали • 22 августа 2019
Ответ дляЩепотка_совести
Ну что там, когда митинг, дамы?
Сходите, отпишетесь, чего добились.
Желаю удачи
да, ждем новостей. Я не в Киеве, а то пошла бы.
БезникаЯ• 22 августа 2019
Ответ дляЩепотка_совести
порядок уже давно наведен
и вот еще одно подтверждение, что ваши фантазии неосуществимы
вы рады или огорчены?
https://gorsovet.com.ua/ru/news/4923-osvitniy-ombu...
БезникаЯ• 22 августа 2019
Ответ дляКому там слова не давали
есть новости, все ок, переживать не нужно, все дети будут допущены в садики и школы
Сундучок с каникулами• 22 августа 2019
Ответ дляБезникаЯ
Ось і фінал : добро ЗАВЖДИ перемагає зло :)