Безпринципная• 25 августа 2019
Як ви себе і своїх дітей оберігаєте від зони ризику захворіти онко?
Відомо що від брудної екології, масової використання хімії, головне від штучних продуктів у супермаркетах, води у пластику все це нас людей приближує до зони ризику захворіти раком. Як Ви себе бережете в побуті від цього всього? Які маєте лайфаки для збереження здоров´я своїх дітей і для зберігання планети для нащадків? Мої:
1. Переїхала за місто, насадили сад, їмо лише свої фрукти і дихаємо чистим повітрям.
2. Сортую сміття. Біо-перегниває. Папір- спалюю.
3. У миючий засіб на кухні добавляю 50% оцету. Таким чином в нашому організмі менше осідає мийочого засобу.
4. Не купуємо ніякі напої у пластику.
5. Не користуюсь сухим дезом. Він забиває наші пори і коли під час виділення поту взаємодіє з потом виникає речовина, яка викликає рак.
Які у вас є поради?
4. Не купуємо ніякі напої у пластику.
Які у вас є поради?
Семен Семеныч• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
Їздимо у село, все у постійних селян купуємо. Лише морську рибу у супермаркеті
вы интересовались чем кормят селяне худобу?
Безпринципная
• 25 августа 2019
Ответ дляtuman-no
Рак - это рулетка, но больше всего риск у тех, кто мнительный и нервный, лучше бухать, курить и не париться, чем пить росу и дышать сельским воздухом, но труситься, что можешь заболеть.
Я не трушусь. Але якщо в моїх силах легко щось зробити, то я тільки за. Навкруги бачу більшість не париться. Виходять з магазинів, у дітей маленьких соки в руках. Невже самому тяжко сік зробити
Непонятно• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
И носить за собой в стеклянных баночках,да?))
Утренняя зорька• 25 августа 2019
Аналогічно, замість миючого використовую гірчицю та соду. Не роблю щеплень. В будинку все помаксимуму натуральне, мкблі з дерева, підлога -плитка. Звісно, що повністю не виходить, але тож краще ніж повністю на хімії сидіти. Молочку беру в сусідки, до неї вхоєа в дім, тому знаю її гігієну. М ясо на базарі стараюсь попасти на домашнє, перед різдвом та паскою люди продають залишки того, що різали для себе. Коли попадаю на таке, то купую одразу півкабанчика. Телятину беру молоду, до 3х місяців вони на молоці, як правило, від хімії дохнуть. Курей магазинних їмо по великих святах, коли гості просять :)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 25 августа 2019
Бабушка моя за всю жизнь ни разу не пользовалась косметикой, даже помадой, ногти не красила, лечилась травками, овощи фрукты со своего огорода. Из спиртного 100грам вина домашнего в год. На фоне стрееса рак крови.
Безпринципная
• 25 августа 2019
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Расскажите, откуда онко у людей, живущих в селе с рождения?
Я не знаю. Можливо отримав десь порцію радіації, можливо генетика. Так, вірю що рак це рулетку, але мені здається хто не обмежує себе в хімії, то той в більшій зоні ризику
Наивная Хо• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
І не кажіть. Ох вже ці сучасні мамаши, не то, що ви - і яблука зберете, експертизу зробите, сік закрутите, аналіз соку теж...
Мами, от не соромно нам?
Беремо з жіночки приклад!
Пані, так що там з приладами для вимірювання чистоти повітря і аналізами рівня безпеки їжі ?
Мами, от не соромно нам?
Беремо з жіночки приклад! Пані, так що там з приладами для вимірювання чистоти повітря і аналізами рівня безпеки їжі ?
Безпринципная
• 25 августа 2019
Ответ дляНаивная Хо
Автор, по секрету... мобільний та вай фай в хаті то теж зло...
То вже як ви так вот, по справжньому, системно значить підійшли до питань екологічної безпеки та здоров’я вашої сім’Ї, то візміть до уваги.
За вай файл забула написати!! Але повірте дуже погана річ. У нас в квартирі ловить 30 включених вайфаїв((( люди навіть на ніч не виключають. Це просто жах. За містом у будинку жодного не ловить)) вай файл вклчаємо тільки на момент користування.
220В• 25 августа 2019
Щас эти проверенные селяне сами не знают,чем кормят. Свекровь и все село кормит своих курей покупным кором с магазина. Я ее спросила, какой состав, говорит, не знаю, пшено и протеины какие-то. И так все делают. Бабушка на рынке продает кабачок, грит, эколлгически чистый, спрашиваю, а где растут: у нее в огороде, возле картошки. Я спрашиваю, а картошку кропите ядом от жуков, она: конечно.
Нет у нас нормальных и проверенных селян, и продуктов нет нормальных нигде.
Безпринципная
• 25 августа 2019
Ответ дляСемен Семеныч
У них дві корови. Бачу що пасуться на полі, а так то ні не знаю. Молоко смачне і скисає швидко, а магазинне довго стоїть. Для мене головне що не з сучасного українського заводу - Бо там в основі хімічна сполука
220В• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
Телефон сейчас у вас в руках, советчицей балуетесь, это ж ерунда. А вы сами ж себе и вредите прям сейчас
Семен Семеныч• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
у вас дети есть? они никогда не просят покупную еду?
Морская свинка• 25 августа 2019
У меня подруга живет в США и кормит семью только органической продукцией! Вы ее в Украине не найдёте! Это не из села, это соблюдение норм начиная от проб земли и условий для животных, и стоит дорого ! Все остальное иллюзия . Вай фай кстати не под запретом , зато генетику всем сделали на риск заболеть онко , но это ок 5000 у.е
Безпринципная
• 25 августа 2019
Ответ дляНепонятно
Тільки в скляній. У моєї доньки скляну бутилочка 300 мл. У рюкзачку.Дуже зручно. Налила здому і пє в дорозі
Не жена• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
Дайте угадаю - вы не работаете.
Кашка-маняшка• 25 августа 2019
Можно думать, что ты пытаешься сбежать подводной лодки, но это только мнимая иллюзия. Мы погрязли в продуктах в составе, которых исключительно мусор, ГМО, вай фаях, вредоносном радиоактивном излучении, которое сифонит с каждой щели. Вода, чего стоит наша вода. И никакое село нас не спасёт. Нужно понимать, простые истины.
Безпринципная
• 25 августа 2019
Ответ дляУтренняя зорька
Самый умный• 25 августа 2019
Откуда онко у новорожденных,у малышей???если бы так все просто было...
Радостина• 25 августа 2019
Ответ дляЕдиная страна!
вчора були у батьків, живуть в селі. Я дихати не могла ! всі навкруги палять листя і т.п.
Яке листя?зелене?
Единая страна!• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
я взагалі проти будь яких соків. Сок - не корисно. П’є наша дитина лише воду, зрідка чай ромашковий.
Утренняя зорька• 25 августа 2019
Ответ дляСемен Семеныч
Тема ж не об этом, а как кто бережется. Разница ж есть покупать колбасу и магазинные сладости раз в месяц и каждый день.
Единая страна!• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
а телефон? чому не виключаєте? це ж теж шкідливо!
Морская свинка• 25 августа 2019
Ответ дляРадостина
А чем подмышки мажете?
Мне подруга подарила органик антиперспирант
А я с косою• 25 августа 2019
Автор, не знаю открою ли я вам истину..?! НО! Рак - от нервов, злобы, и да, как бы это печально не звучало - от плохих поступков, родителей. в том числе, за которые расплачиваются наши дети! Чем больше злобы по отношению к людям, плохих поступков, как следствие, все это сказывается на нервной системе, тем больше всяких болезней у человека! Это повод задуматься о том, как неправильно мы живем! Но, подозреваю, что сейчас, из некоторых советчиц польются те самые поступки! )
Единая страна!• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
Є нормальне магазинне молоко, ТМ Ама наприклад, або Лукавиця. Термін придатності - 3 дні в нього.
Без комплексов• 25 августа 2019
- солодку воду не купуємо, іноді мінеральну.
- не робимо щеплення дітям (в онко 95% дітей щеплених)
- мию посуд меленою гірчицею.
- діти не знають, що таке чіпси і сухарики.
- не користуємось мікрохвильовкою.
- в нашій сім’ї не палять, з алкоголю тільки пиво і то дуже рідко.
- живемо біля лісу.
- аптечні продукти приймаємо тільки в екстренних випадках.
І ще купа ньюансів...
- мию посуд меленою гірчицею.
- не користуємось мікрохвильовкою.
- живемо біля лісу.
І ще купа ньюансів...