Ms. Откровенность• 10 сентября 2019
Поздравляю! Плачу от счастья! Вы сделали это вместе, ага!
Поздоровляю весь малий бізнес, який голосував за Зекоманду
На сайті Верховної Ради України з’явилися тексти законопроектів №1053 і №1073 щодо використання РРО і там стільки чудового, що я в захваті:
1) РРО (касовий апарат або термінал) повинні будуть використовувати вся платники єдиного податку (які здійснюють реалізацію товарів та послуг за готівку), без залежності від виду діяльності та обсягів (так навіть ті хто надає послуги). Так там є перехідний період але з купою виключень то ж можемо казати що всі.
І головне там з´явився який невідомий програмний комплекс якого ще немає і невідомо коли буде. То ж мова йде не про "РРО в смартфоні", а про звичні РРО - "гробики".
2) Зберігаються всі паперові прибамбаси як то книга, друк Z-звіту (який вицвітає) і за відсутність яких штрафують.
3) Штрафи збільшено до 10 разів. Наприклад якщо не дав чек штраф 150% вартості не пробитого товару АЛЕ не меньше 850 грн. (друге порушення 250% але не менше 1700). Ніякого 1 грн на за перше порушення. Решта штрафів так само зростуть.
4) Вводиться інститут стукачів в законі, називається "кешбек". Якщо громадянин повідомив про порушення йому держава виплачує винагороду 100% вартості товару який він придбав.
Це все якщо коротко.
Враховуючи монобільшість в ВР, проблем з прийняттям я думаю не буде.
Ну шо - здобули? ;) :)
ЗІ. Тепер найцікавіше.
Я майже впевнений що враховуючи попередній досвід з відміною РРО вже навіть після спливу терміну початку використання:
а) ФО-Пи не будуть поспішать їх купувати. Буде як з євробляхерами - до останнього будуть сподіватись, що скасують. І щось почнеться тільки після того як почнуть масово штрафувати.
б) виробники РРО не будуть поспішати з виробництвом касових апаратів. Як результат коли виникне масовий попит буде дефіцит РРО.
ЗЗІ. А ще якщо у вас стоїть РРО ви повинні забезпечити приймання карток, то ж привіт POS-термінал.
Олександр Зарайський
Це все якщо коротко.
Ну шо - здобули? ;) :)
ЗІ. Тепер найцікавіше.
Олександр Зарайський
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Что за стон? Шесть лет назад так в Европу хотели. Добро пожаловать! Вам разве никто не сказал, что начинается с налогов, а потом все остальное, может быть. Чувствую, соблюдение авторского права тоже вызовет стенания. И да, я не за Зе, если что, и налоги не люблю платить, потому ’в Европу’ не стремилась)
Удалено администрацией...
Ответ дляОднаРозоваяРоза
В Європі платять податки лише малий і середній бізнес, а великий ухиляється, має податкові пільги, офшорні рахунки( тому що має лоббі в ВР)?
’’Налоги платит только лох’’ (с) Коломойский.
Ответ дляLilija945
І я про теж. Де над прибутки, там податкові пільги. А малий бізнес нехай платить з того мізеру що заробляє сповна.
Коли останніх 5 років запитували в революціонерів «де позитивні зміни?», «де світле майбутнє?», всі в один голос відповідали словами Азарова, що треба брати лопати, тобто розпочинати з себе і не чіпати вождя шоколадного зі свитою, який не зобов’язаний годувати нероб.
Бессмертный пони• 11 сентября 2019
Ответ дляМааарковная
Интересно какое у вас образование. Понять, что подготовка такого пакета нормативно-правоввх актов это дело не одного месяца, а может и года, человеку с во, например, должно быть понятно. На счёт пту вот сомневаюсь.
Не обязательно . Чаще всего достаточно передрать НПА соседней страны , что в данном случае и сделано . А насчет ПТУ и я сомневаюсь , есть ли хоть такое образование у 90 % ’новых лиц’ .
Ответ дляvihola
Зрозуміла, тому повторюю.
Думаю, спростять все.
Нова влада молода, прогресивна.
Придумають щось, не будуть тягнути ці атавізми.
Думаю, спростять все.
Нова влада молода, прогресивна.
Хто там новий і хто молодий, нагадайте? Чи ви зі Звягільським порівнюєте? Богдан, може, на якому клейма ставити ніде? Чи Коломойша молодий?
Якщо ви не в курсі, хто терся біля «рєшал» десятиліттями, нарощуючи клієнтуру, не розповідайте тепер байки. Сен-Тропе відповість на ваші питання про новизну.
Ответ дляmeatlug
Я не «розказую»)
Самі побачите, що Україна нарешті підніметься і процвітатиме.
Мої прогнози справджуються, на відміну від урапатріотських.
Мирослава_• 11 сентября 2019
Ответ дляПервоклашка Я
кто сказал, что работать можно только с октября?
РРО покупать не обязательно, достаточно иметь смартфон
Такий Закон. У нас коли знайомі відкривались, то також перший місяць сплачуєш податок, але працювати можна тільки із наступного. Ось так ось
Ответ дляМирослава_
Особисто я працювала з наступного дня як побачила реєстрацію в податковій
Заяву на ФОП і єдиний податок подавала одразу держреєстратору, на наступний день занесла заяву в податкову і почала працювати
Это раз! Что вы тогда говорили? Люди закрывались массово, те кто работает, а ’зарплатные’ остались )))
Напомним, с 1 января отдельные категории ФЛП, в частности, второй и третьей групп, должны платить ЕСВ в размере 704 грн в месяц, даже если временно не имеют никакой прибыли. При этом первая группа ’упрощенцев’ имеет возможность платить половину минимального страхового взноса в размере 352 грн в месяц.
Это нововведение уже привело к тому, что украинские частные предприниматели за последние дни 2016 года стали массово закрывать свой бизнес, который временно простаивает. Сами предприниматели подозревают, что предновогодняя инициатива и была сделана с целью застать их врасплох и заставить тех, кто замешкался, уплатить ЕСВ за первый квартал 2017 года, поскольку налог уплачивается поквартально.
В Верховной Раде тем временем уже предложили ввести переходный период для ликвидации ’спящих’ ФЛП.
вспомните 18 год, или память короткая?
Ответ дляtarveldy
вспомните 18 год, или память короткая?
Коротка, звісно
Мирослава_• 11 сентября 2019
Ответ дляKuala
Якщо на спрощеній, то це порушення Закону в нашій країні вважається. Справа в тому, що при реєстрації всі підприємці стають на загальну систему оподаткування. На спрощену систему їх переводять із наступного місяця. І всі доходи, які підприємець показує у першому місяці, коли тільки зареєструвався - підлягають загальному оподаткуванню. Я сама була в шоці.
’Зареєстровані фізособи — підприємці, які до закінчення місяця, в якому відбулася держреєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи та ставки єдиного податку для першої або другої групи, вважаються платниками ЄП з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася держреєстрація’
Бессмертный пони• 11 сентября 2019
Ответ дляДомовенок Зюзя
нигде не говорится о том, что у безнала индульгенция
Если бы вы читали законодательство в оригинале , а не в пересказе разнообразных консультантов , вы бы знали , чт Закон об РРО распространяется исключительно на расчеты наличными и не касается расчетов через расчетный счет .
Ольга Кондратюк• 11 сентября 2019
Ответ дляKuala
Людина теж на наступний день після заяви держреєстратору пішла в податкову,сказали, що перша група може працювати з наступного місяця+ немає начальника, який підпише доки, зміни в відділі, сказали подзвонять... але за вересень, будь любязна, заплати. Та не в цьому справа... ця волокіта додаткова з паперами людей буде відлякувати відкривати той ФОП і осплачувати податки,по крайній мірі ті люди з якими я співпрацюю: вона не буде офіційно вести курси з « підготовки до шкоди діток», а візьме кілька діток додому « на репетиторство»(,з офііційного доходу в 3-5 тис, сплачувати податки і оренду та мати ще додаткову мороку люди не захочуть(
ёжовые рукавицы• 11 сентября 2019
Я не голосувала за Зе, але підтримую цей законопроект, чому з моєї зарплати вираховують 19,5 % , а підприемці сплачують тільки символічну плату ???
Ответ дляLilija945
І оффшори, і лоббі там є, але не так нахабно цим користуються, як у нас
Бессмертный пони• 11 сентября 2019
Ответ дляМовчунка
Девочки, объясните пожалуйста.Вторая группа, дилеры.Мы весь оборот давали как прибыль ,ТК ни один поставщик не давал документы на товар, ТК его тягают из Китая и документов просто нет.Что-то продавали за нал, часть давали на безнал.Это теперь если все платежи принимать через кассовый аппарат, то нам нужны документы на каждый проданный товар, чтобы налог платить с прибыли а не с оборота?
Нет , налоги вы будете платить , как платили - для 2 группы единого это единый 834,60 и ЕСВ 918,06 .
Infinity290• 11 сентября 2019
Ответ дляёжовые рукавицы
Cымволичну? Что вы там курите?
Бессмертный пони• 11 сентября 2019
Ответ дляLV426
А если чек не дали. Как ты в налоговой докажешь, что покупал, что то? И главное за какую цену? Что бы тебе вернули сумму эту потраченную и продавца как на 150% штрафовать если нет чека, нет продажи нет цены.
Уже отвечали , но отвечу еще раз . Сейчас любой фискальный РРО автоматически отправляет чек в налоговую в электронном виде , поэтому проверяется элементарно - по базе налоговой .
Ответ дляtarveldy
вспомните 18 год, или память короткая?
Так кто закрывался? Те, кто работают, или те, кто простаивал, или те, кто вроде как простаивал? Из Вашего поста не совсем понятно.
А вообще в описанном не видно ничего страшного. Ну закрылись неработающие ФОПы. Или они такими не были, а уклонялись от ЕСВ?
Люди пытаются перехитрить государство, государство, в свою очередь, пытается закрывать такие возможности.
Нынешняя инициатива власти тоже вроде как имеет смысл. Но это же головняк какой! И не этого ожидали избиратели. В группах ФБ поклонники Зе всё ещё пишут свои ожидания: пенсионный возраст снизить, налоги снизить, тарифы снизить, поблажки, субсидии.... 84% процента граждан (по опросам) верят, что он может приказать работодателям поднять зарплаты
prozerpina123• 11 сентября 2019
Ответ дляБессмертный пони
Как доказать, что покупал товар у конкретного продавца за конкретную сумму, если этот продавец чек НЕ ВЫДАЛ? в законопроекте же говорится, что государство компенсирует стоимость товара покупателю, если продавец ему не выдал чек. И как доказать?
Ольга Кондратюк• 11 сентября 2019
Ответ дляёжовые рукавицы
Ви смієтеся? Нічого собі символічну? І це все без лікарняного, відпустки і інколи без вихідних