Лялька в колисці• 12 марта в 09:26
Чому не знімуть бронь з працівників освіти?
Школи практично не працюють. Дітей мало, про вищи , студенти всі виїхали, іх стало значно менше. А кількість всяких преподів, деканів, стала ще більшою, і всі з бронею.
Невже не можна якось оптимізувати їх кількість та зняти бронь ?
ПолБатона• 12 марта в 09:46
Ответ дляПерловая Кашка
А чому з медиків не зняти?
Ви не можете осягнути свєю клепкою, що є професії, де потрібні мізки і люди вчаться багато років, щоб знати те, що вони знають? І Вася сантехнік не зможе замінити ні викладача вузу, ні медика.
Взагалі то медики військовозобов´язані, навіть жінки
Фрекен бок• 12 марта в 09:48
Ответ дляЛЮБА
Убьют электрика , преподавателя , где брать замену ? У меня то же многие медики знакомые служат , преподавателей , но на их места замена не пришла ! Вот у детей нет этого предмета, а у больных врача … замечательно , учитесь и лечитесь как хотите
в ЗСУ служать багато висококваліфікованих кадрів, яких ви в цивільному житті не заміните. Їх також вбиваюсь на війні.
Перловая Кашка• 12 марта в 09:47
Ответ дляНаполеон Бонапарт
И работать в критической инфраструктуре тогда тоже по очереди все, тут даже баб можно привлекать.
Во-во, на станки, в ливарні цехи, на шкідливі виробництва, на усунення аварій після обстрілів на морозяці. Велкам.
Ответ дляФрекен бок
И что в этом хорошего ? Да и почему вы до сих пор не фронте , вы согласны !детей в дет дом , женщин на фронт.., воротит от таких как вы …
Заздрість то погано• 12 марта в 09:49
Триндичіх українська тобі не допоможе. Всю порадницю загадил своїм спамом.
Потринділиця• 12 марта в 09:49
Де це школи не працюють? Проблема в нестачі як раз педагогів. Повно вакансій по школах, бо і так немає кому вчити дітей.
Перловая Кашка• 12 марта в 09:50
Ответ дляПолБатона
Більшість ти х чоловіків-вчителів, пішто викладати не за покликом, а щоб отримати бронювання
Ну, прийдіть ви за покликом на вчительську зп.
Фрекен бок• 12 марта в 09:50
Ответ дляЛЮБА
хто у вас служить?
Басноплетка• 12 марта в 09:50
Ответ дляПерловая Кашка
А чому з медиків не зняти?
У Васі -сантехніка тільки один маршрут :на фронт .
Іншим -зась .
Залізний кіготь• 12 марта в 09:50
- половина поліції
- половина Ради
- тцк
- половина в держ структурах
- багатодітні
Ось тут зняти броні - і готова армія
- половина Ради
- тцк
- половина в держ структурах
- багатодітні
Ось тут зняти броні - і готова армія
Басноплетка• 12 марта в 09:51
Ответ дляФрекен бок
я вважаю, що бронь треба зняти з усіх, і всі мають служити по черзі, але чітко визначений термін.
Підтримую вас!!!!
Басноплетка• 12 марта в 09:51
Ответ дляЛЮБА
А вы будите заменять - электрика, врача , преподавателя ????
«БудИте» заміняти ви .
Тундиринда• 12 марта в 09:52
Автор, почему не предлагаете мобилизировать неприкосновенных?
Что-то ни разу не было в новостях про то, как бусифицировали мажора на Лексусе, Тесле, Порше или про облавы ТЦК в Веранде на Днепре и подобных злачных местах.
Мозговая пилочка• 12 марта в 09:53
Ответ дляБасноплетка
Підтримую вас!!!!
Так чего сами не там ? С дивана оно точно виднее кто в земле должен гнить , а кто жить
Фрекен бок• 12 марта в 09:54
Ответ дляЛЮБА
Вам то какая разница ? Или сразу координаты места службы просить скинуть будите! Вы же согласны что женщин на фронт , так чего возмущаетесь ?
я погоджуюсь, що жінки також можуть служити, а у вас ніхто не служить, тому вам зняття броні ріже як серпом по яйцях.
Бо хочете на спинах інших ’здобувати перемогу’. Чоловік заброньований? Йдіть ви служити, там багато посад в тилових частинах.
Замінили б якогось бусіфікованого інваліда. У вас же є якась цивільна професія? От і в армії вона є.
Діти у вас здається дорослі, то в чому проблема?
Перловая Кашка• 12 марта в 09:54
Ответ дляПолБатона
Не знаю, в нашій школі нема браку вчителів, з вчителів чоловіків лише вчитель музики, фізрук і з укр літ якийсь відомий професор, всі вони працювали і до війни
А у школі, де мій син навчався онлайн 5-6 класи, бо прифронтова зона, звільнилась остання українка, поїхала до дочки в Америку. І укр мову вела інформатичка, це був кошмар. Добре, що я можу все допомогти, але це ж не вихід. На 7й клас переїзали по Україні, щоб вчитися очно.
Ластоноша• 12 марта в 09:54
Ответ дляЛялька в колисці
Депутати це керування країни
Работники образования -это образование страны!
А для керування такое количество депутатов и их помощников не нужно.
Мішечок щастя• 12 марта в 09:54
Ответ дляЗалізний кіготь
- половина поліції
- половина Ради
- тцк
- половина в держ структурах
- багатодітні
Ось тут зняти броні - і готова армія
- половина Ради
- тцк
- половина в держ структурах
- багатодітні
Ось тут зняти броні - і готова армія
Первые три пункта можно и не половину))
Гербарія сушу• 12 марта в 09:54
Ответ дляЛялька в колисці
Депутати це керування країни
Это прослойка которая ни за что не несёт ответственности, законы можна писать и переписывать, голосовать только за те за которые оплачено, не принимать то что не угодно коалиции
Басноплетка• 12 марта в 09:54
Ответ дляМозговая пилочка
Одні мають 4 роки в окопах сидіти , а інші ні?
Заздрість то погано• 12 марта в 09:55
Ответ дляФрекен бок
Чого інших відправляєте, сидячі також вдома?
Гербарія сушу• 12 марта в 09:55
Ответ дляЛялька в колисці
А це інформаційний фронт!
Хорошо что это стеб
Басноплетка• 12 марта в 09:55
Ответ дляЛЮБА
Где же вы такие беретесь ….
Звідки ви така недалека вилізла ?
ПолБатона• 12 марта в 09:55
Ответ дляПерловая Кашка
Я працюю за своєю освітою в критичній інфраструктурі ще й маю оплачувати репетиторів дітям через недолугих вчителів, тож мені ні жарко ні холодно від їх наявності чи відсутності. І я не говорю загалом про вчителів, а лише про тих, які вчительством просто прикриваються
Заздрість то погано• 12 марта в 09:56
Ответ дляБасноплетка
Є сзч, якщо не хочуть сидіти там
Фрекен бок• 12 марта в 09:56
Ответ дляЗаздрість то погано
я також лікар, і якби могла замінити чоловіка, то зробила б це. А так діти ще є. Хтось один з батьків має про них дбати. Ще питання?
Відповів всім• 12 марта в 09:56
Полтава. Школи працюють, в класах по 30+ дітей. Навчання в нашій школі повністю очне, в деяких змішане.