Кнопкотык• 11 сентября 2019

ДОБОВІ на підприємстві ПІДСКАЖІТЬ БУДЬ- ЛАСКА!

один співробітник поїхав за кордон, виплатили йому добові за 3дні 240 евро,питання рахувати по курсу НБУ аби порахувати чи не потрібно йому платити ПДФО?
другий поїхав по Україні виплатили відрядні 1800грн по приїзду він за них відчитається це сума проживання,нараховувати йому добові чи можна без них?які ще нюанси
Черпак_для_фантазий• 11 сентября 2019
пдфо нет.
к 1800 еще доплатить суточные
автор Кнопкотык • 11 сентября 2019
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
пдфо нет.
к 1800 еще доплатить суточные
добові можна виплатити після відрядження?
автор Кнопкотык • 11 сентября 2019
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
пдфо нет.
к 1800 еще доплатить суточные
https://i.factor.ua/ukr/journals/nibu/2017/novembe... здесь если посчитать по той таблице по есть ПДФО
Всех анонимов аноним• 11 сентября 2019
Вообще суточные выплачиваются до командировки. Что вам мешает провести выплату нужной датой?