Откушу что там торчит• 15 сентября 2019

Хочу влаштувати коханому незабутній секс, запропонуйте цікаві ідеї

Ненавиджу одноманітність, хочу щось таке щоб ух...
На роботі, у парку, в кінотеатрі секс вже був
Поділіться цікавими ідеями
Що можна зробити такого, щоб він був в екстазі? Це має бути частиною подарунку на ДН
Посудомойка• 16 сентября 2019
Ответ дляОткушу что там торчит
Я доречі вологою серветкою протерла підлогу після того
Не верю!
РозаФиалковна• 16 сентября 2019
Ответ дляОткушу что там торчит
Не починайте, це було крутезно
Убогое вы чмо, автор! Как собаки, чесное слово. Захотелось трахаться - и вперед. Плевать, что окружающим смотреть на вас противно, что бедные уборщицы после вас убирать должны, самое главное - вам было ’крутезно’! Знаете что? Засуньте себе в задницу страпоны и бегайте по центру города - будет самое то для. вас
автор Откушу что там торчит • 16 сентября 2019
Ответ дляРозаФиалковна
Чому у Вас стільки злості до незнайомої людини?