juliyadorosh• 23 сентября 2019
хто вчився в Грінченка,загляньте, будь ласка (вибір теми і наукового керівника,ф
Вчусь на заочному на філології (українська мова і література). Потрібно обрати предмет і наукового керівника по майбутній магістерській роботі. Враховуючи,що перша освіта- економічна, поки що не можу уявити, по якій темі писатиму. Можливо,хтось вчився в Грінченка, порадите, в кого з наукових керівників писати?і з чого легше буде- з мови чи літератури?
Ответ дляОтмотала своё
Выбираете тему и пишете о том, что вам интересно.
тем дуже багато, а обрати викладача потрібно вже(((
Отмотала своё• 23 сентября 2019
Ответ дляjuliyadorosh
выбирайте того, кто вам наиболее симпатичен.
если сессии не прогуливали, то походу должны знать хоть немного преподов