Мастер Пис• 24 сентября 2019
Опитування Львів
Планується відкриття головного польського офісу з працевлаштування людей у Польщі. Запитання до львів´ян і всіх хто знає місто Львів. В якому районі міста буде краще розташування офісу ? Де буде зручніше ? Всім дякую за відповіді !
Результат:
вже голосів:
10 (40%)
1. Район Залізничний ( Городоцька, Ярослава Мудрого, С. Бандери )
9 (36%)
3. Район автовокзалу (Стрийська )
6 (24%)
2. Район центру (Джерельна.. )
Шумелка Мышь• 24 сентября 2019
Думаю, что ближе к ул. Ив. Франка. Там Польское Консульство, людей много. Да и вообще считается элитным районом. Центр города перегружен. По Городоцкой люди в основном едут на пригородный и ж/ д вокзал. Еще хороший Лычаковский район. Если без вариантов- можно Стрыйскую рассматривать.