Дайте подумать• 03 октября 2019
Возврат и Кешбек
Девочки, кто пользуется сайтами летишопс, монета и т.п..
Делаешь покупку, кешбек фиксируется, висит в ожидании 10-14 дней, а потом засчитывается на счет.
В случае возврата товара, его просто снимают с ожидания?
А если клиент возвращает товар, на который кешбек уже засчитан?
Кто-то сталкивался?
сЛАдКОежКА• 03 октября 2019
В очікуванні буде далі, просто в час оплати прийде повідомлення ’кешбек відхилено’, тільки тоді зникне. По другому питанню - такого не буває, користуюсь кешбек-сервісами давно. На почернення товару є 14 днів. Ні один кешбек так швидко ще не зараховувався. Максимально швидко - Розетка, днів 20. Інші - місяць і більше.
Дайте подумать
• 03 октября 2019
Ответ длясЛАдКОежКА
так буває, як виявляється..
Мені Розетка швидше начисляє, не 20 днів точно.
Повернення товару протягом 14-ти днів від дати отримання.
Ось, вийшло так:
14 вересня - покупка
15 вересня - зафіксували кешбек
16 вересня - відправили товар
20 вересня - товар отримала
29 вересня зачислили кешбек на рахунок.
1 вересня товар відправила на повернення
Ось, вийшло так:
14 вересня - покупка
15 вересня - зафіксували кешбек
16 вересня - відправили товар
20 вересня - товар отримала
29 вересня зачислили кешбек на рахунок.
Дайте подумать
• 03 октября 2019
а, і отримувала я товар накладною платою, тобто оплачувала тільки 20-го вересня.