Уходя дверю не хлопать• 03 октября 2019
Смарт годиннник для жінки
Добрий вечір, дівчатка, в кого який смарт годинник, або про який мрієте, який порадите для телефона на Андроіді?
Тюрюнь_Тюнь• 03 октября 2019
У меня Самсунг Джеар Спорт, телефон тоже Самсунг. Пользуюсь больше полугода, очень нравятся
marina-texstil• 03 октября 2019
я собі з Китаю нещодавно замовила. Коштують близько 25 долларів. Користуюсь тиждень. Ніби не погані, виглядають стильно та красиво.
Уходя дверю не хлопать
• 03 октября 2019
Дякую, але в мене ювілей і хочеться щось вау і надійне, щоб не 1 рік працювало.
Кракадэ• 03 октября 2019
Был тел Самсунг, были Часы Самсунг гаер- классные !
Сейчас перешла на Apple, тоже классные!
У них всех один недостаток, быстро разряжаются!
Сейчас перешла на Apple, тоже классные!
КоКоКоКоКоКо...• 03 октября 2019
Дешевл и сердито - xiaomi ma band 4
У меня эпл 4.
Хорошие от самсунг/
У меня эпл 4.
Хорошие от самсунг/