Хочу в БАНю• 05 октября 2019
У вас есть что-нибудь смешное?
Настроение поржать среди ночи)))
Хочу в БАНю
• 05 октября 2019
— Моня, шо ты так расстроен?
— Купил таки своему сыну новые ботинки и сказал ему ступать через две ступеньки, шоб подольше сохранить обувь.
— Ну и шо случилось?
— Это придурок вместо двух ступенек переступил сразу три и порвал свои штаны!
— Ну и шо случилось?
Мудробаба• 05 октября 2019
вирішила старенька бабуся , що скоро помре, дістала чулку з грошима, розклала на купки на похорон: на вінки, попу, на домовину і т.д... і лишається в неі´ 5 тис грн, подивилася у вікно, подумала,
йде молодий сусід, вона до сусіда: я вже стара, скоро помру, а так сексу хочеться, виручай, ось 5 тис грн.
Сусід каже, що попитає дозволу в дружини, ну дружина подумала, що то наче і гроші, що баба стара , ій багато не треба, каже: хоч якийсь толк з тебе, дома з грішми тяжко, іди до баби.
Немає чоловіка годину , другу, виглядажє жінка його від баби, немає, пішла подивитися.
А баба якраз в азарті , всб купу грошей витягла каже до сусіда: давай на всі гроші сексу, скільки того життя, а сільрада хай за своі гроші мене поховає.
Стетоскопуло• 05 октября 2019
Ответ дляМудробаба