15 октября 2019

Тернопіль!!!!Відгукніться будь ласка,якщо хтось лікувався у лор-клініці Стахіва.

Всім доброго дня! Звертаюсь до тутешніх тернополянок, дівчата, якщо хтось з Вас або Ваших діток лікувався у лор-клініці Стахіва, зокрема, цікавить видалення аденоїдів у дитини, відгукніться будь ласка!!!! Хотіла б почути відгуки, думки, варто чи ні до них звертатись.
наперед дуже вдячна)
АБВГДейка 15 октября 2019
10 тис
так
melodi 15 октября 2019
Ми готувались у Стахіва робити видалення аденоїдів і мигдаликів, але до операції не дішли, бо погане зсідання крові. Якщо у Вашої дитини немає таких проблем, як у нас чи цукрового діабету тощо(тобто обтяження, при якому реанімація може знадобитись) то ідіть, а так все ж таки думаю, що краще на Сахарова до Андрейчина
автор Берюковна 15 октября 2019
Ответ дляАБВГДейка
10 тис
так
Оперував Олег Володимирович?
Аналізи здавали перед операцією?
Як дитина перенесла наркоз?
Чи покращилась ситуація зі станом здоров´я після операції?
Будь ласка, в 2 -х словах якщо не буде важко, напишіть що і до чого)))))
наперед дуже вдячна)
автор Берюковна 15 октября 2019
Ответ дляmelodi
Ми готувались у Стахіва робити видалення аденоїдів і мигдаликів, але до операції не дішли, бо погане зсідання крові. Якщо у Вашої дитини немає таких проблем, як у нас чи цукрового діабету тощо(тобто обтяження, при якому реанімація може знадобитись) то ідіть, а так все ж таки думаю, що краще на Сахарова до Андрейчина
проблем такого характеру слава Богу, немає.
Але в обл.дитячій тільки механічно удаляють аденоїди, а ми хочемо малоінвазивно, лазером, а так тільки Стахів у Тернополі оперує
melodi 15 октября 2019
Ответ дляБерюковна
проблем такого характеру слава Богу, немає.
Але в обл.дитячій тільки механічно удаляють аденоїди, а ми хочемо малоінвазивно, лазером, а так тільки Стахів у Тернополі оперує
Все рівно буде кровити, просто, як він каже, що не віддає дитину батькам, поки повністю не зупине кров, зразу коагулює судини
автор Берюковна 15 октября 2019
Ответ дляmelodi
Все рівно буде кровити, просто, як він каже, що не віддає дитину батькам, поки повністю не зупине кров, зразу коагулює судини
можливо і так, ми на консультацію тільки записались через тиждень. Хочемо дізнатись що і до чого, але зі знайомих ніхто у Стахіва не оперувався, от і питаю тут). Трохи хвилююсь чи варто у приватній клініці це робити, чи таки в обл.дитячій.
melodi 15 октября 2019
Ответ дляБерюковна
Оперував Олег Володимирович?
Аналізи здавали перед операцією?
Як дитина перенесла наркоз?
Чи покращилась ситуація зі станом здоров´я після операції?
Будь ласка, в 2 -х словах якщо не буде важко, напишіть що і до чого)))))
наперед дуже вдячна)
Аналізи здавали тут же в дитячій( крило зліва), за кілька днів призначають пити транексу і ще щось для судин, анастезіолога вони беруть з дитячої обласної
автор Берюковна 15 октября 2019
Ответ дляmelodi
Аналізи здавали тут же в дитячій( крило зліва), за кілька днів призначають пити транексу і ще щось для судин, анастезіолога вони беруть з дитячої обласної
то Ви оперувались в результаті в дитячій?
Як самопочуття у дитинки після видалення? краще з носиком? бо в сина зараз ІІІ стадія аденоїдиту і це жах.... носиком майже сам не дихає, з нежитів і ангін практично не вилазимо....
дуже сподіваюсь, що видалення дасть позитивний ефект
witu 15 октября 2019
Була з сином в клініці Стахіва. Теж 3 степінь. Дуже радив видаляти. Але ми не погодилися. Пройшли курс лікування назонексом. Аденоїди зменшилися, можливо переріс.
Дуже рекомендую звернутися в Лор центр.вони не лякають операцією, а лікують.
автор Берюковна 15 октября 2019
Ответ дляwitu
Була з сином в клініці Стахіва. Теж 3 степінь. Дуже радив видаляти. Але ми не погодилися. Пройшли курс лікування назонексом. Аденоїди зменшилися, можливо переріс.
Дуже рекомендую звернутися в Лор центр.вони не лякають операцією, а лікують.
лор центр то часом не на Тарнавського (лікар Хорунжий)? були у нього на днях, теж порадив саме видаляти, оскільки призначене ним консервативне лікування особливого полегшення не дало. та і за півтора року у нас ІІ стадія переросла у ІІІ, тобто негативна динаміка на лице, і це після кількох курсів лікування.
А як Ваше враження від Стахіва від лікаря загалом?
автор Берюковна 15 октября 2019
Ответ дляwitu
Була з сином в клініці Стахіва. Теж 3 степінь. Дуже радив видаляти. Але ми не погодилися. Пройшли курс лікування назонексом. Аденоїди зменшилися, можливо переріс.
Дуже рекомендую звернутися в Лор центр.вони не лякають операцією, а лікують.
До речі, сина лікую теж препаратом з діючою речовиною мометазоном (тільки Етацид у нас, а у Вас Назонекс), але діюча речовина одна і та сама.
на рахунок переросте - моєму рівно 5р., чекати 11-12 років просто боюсь при такому його уже стані, тому напевно, на жаль, видалення неминуче. питання от тільки де краще це зробити...(
witu 15 октября 2019
Так, Хорунжий.
Тепер до нього звертаємося за потреби.
автор Берюковна 15 октября 2019
Ответ дляwitu
Так, Хорунжий.
Тепер до нього звертаємося за потреби.
він мені теж подобається, лікуємось у нього. Але на жаль він видалення лазером не робить наразі, казав, що подібної апаратури поки немає. І якщо раніше сина лікував, то тепер, на жаль, сказав тільки видалення....
witu 15 октября 2019
Ну от, моєму сину якраз 12 років . Проблеми почалися з 10 років. ми пшикали назонекс до пів року.
Багато знайомих хвалять Стахіва, мені не підійшов(
Пошукайте у ФБ відгуки у групі тернопільські матусі про нього)
автор Берюковна 15 октября 2019
Ответ дляwitu
Ну от, моєму сину якраз 12 років . Проблеми почалися з 10 років. ми пшикали назонекс до пів року.
Багато знайомих хвалять Стахіва, мені не підійшов(
Пошукайте у ФБ відгуки у групі тернопільські матусі про нього)
дякую Вам дуже за відгук)
witu 15 октября 2019
А вам- міцного здоров`я!
witu 15 октября 2019
автор Берюковна 15 октября 2019
Ответ дляwitu
А вам- міцного здоров`я!
witu 15 октября 2019
Ще ось цей дуже хороший Лор )
автор Берюковна 15 октября 2019
Спасибі)
автор Берюковна 15 октября 2019
Ответ дляwitu
Ще ось цей дуже хороший Лор )
так, так чула теж про нього)))) ще раз дякую)