Лепешечка• 22 октября 2019
Как дети богов стали рабами господними?
Жители Тартарии-дети богов,стали славянами-РАБАМИ господними!
Бла бла бла• 22 октября 2019
Ответ дляБлинчик Мой
Шо люди с утра читают?
Я прогноз погоды
...и Советчицу! Так что от Автора недалеко ушли
Блинчик Мой• 22 октября 2019
Ответ дляБла бла бла
Вы в том числе
Лепешечка
• 22 октября 2019
Ответ дляНЛОша
Цари Московии они такие - всех рабами мечтают сделать. Дети Орды они.
Что там там мало российского в царях.И сейчас такой же ставленик.
Лепешечка
• 22 октября 2019
Ответ дляМюллерная
какая из них?
Что шевченко был коммунистом и гей.
Трусиковед• 22 октября 2019
Откажитесь от христианства и станьте ребенком богов. В чем проблема-то?
мегамоСГ• 22 октября 2019
Так навіть в цьому ж християнстві західні прибічники культу -Діти Господні , прихожани сидять під час проповідей. А ось східна гілка , так зване поавославіє , якраз і робить людей рабами. Рабами Бога, рабами пана, рабами найменшого начальничка. Раби не мають сподіватися аа краще життя тут на землі, їх доля рабська праця і потім, якщо будуть смиренними рабами тр можливо їм пощастить в царстві божому. Дуже зручна релігія щоб панувати над колись величним народом Скіфії.
По факту в нас люди жиди з покон віку, мені щоб в магазин дійти , треба перейти повз 7 курганів, а нам талличили про 1000 річчя заснування міста :) щоб не ображати почуття «старших боатушичек» напевно.
Чомусь ніхто не замислювався нащо кацапи спалили всі наши літописи, а намалювати нам Повість временних літ десь в Костромі в15 столітті ... жах
Цикавенная• 22 октября 2019
Ответ дляНЛОша
Так вся Московия как раз и населена детьми богов по этой версии.
Лепешечка
• 22 октября 2019
Ответ длямегамоСГ
Думаю,Английская работа.
Цикавенная• 22 октября 2019
Ответ дляЛепешечка
Они не раз тут своих царей ставили,и сейчас ихний.
У нас царь монгол или татарин?