myshkar99• 24 октября 2019

Субсидія

З травня 2018 року рахують по іншому, всі подали нові декларації, чи є такі як я , що думали перерахують автоматом?
автор myshkar99 • 24 октября 2019
Прийшло повідомлення зявитись, прийшла а мені кажуть повернути субсидію за увесь минулий рік

persikMuz• 24 октября 2019
Яка причина?
автор myshkar99 • 24 октября 2019
Що в 2018 році в травні я не принесла нову декларацію, де б зазначався чоловік та дочка , які не прописані. Я думала що автоматично
Марфа Вас• 24 октября 2019
началось ...
тоже знаю таких, которые в прошлом году на сверку не ходили и у которых есть непрописанный член семьи...
иринина• 24 октября 2019
Ответ дляmyshkar99
а як вони автоматично повинні були вирахувати загальний дохід родини, якщо Ви не внесли данні чоловіка та дитини?
автор myshkar99 • 24 октября 2019
Ответ дляиринина
А чому ж всіх не викликали для заповнення цих докум, а як по старому продовжували начислять, якщо вже по новому! чи я одна дура?
иринина• 24 октября 2019
Ответ дляmyshkar99
Заповнює заяву та декларацію власник майна..вписує всі данні сам
иринина• 24 октября 2019
Ответ дляmyshkar99
одна заява/декларація на родину
Горськ• 24 октября 2019
Я навіть не знали,як ви не чули.Я не маю ніколи не мала субсидії і то чула про це по всіх каналах.Часто тут обговорювалося,на роботі,по сусідам.Питання субсидії гостро людей турбує в опалювальний сезон.

автор myshkar99 • 24 октября 2019
Ответ дляГорськ
Ви чули про те що потрібно йти та подавати нові заяви?
иринина• 24 октября 2019
Ответ дляmyshkar99
прошлый год чуть ли не каждый день по тв, в инете, да везде только об этом и говорили ’про новые правила’...вообщем...кому нужна и положена субсидия тот бдит;)
автор myshkar99 • 24 октября 2019
Ответ дляиринина
Та я ж не спорю, просто мне интерестно что я одна так лохонулась?
Шучка• 25 октября 2019
Ответ дляmyshkar99
А как вообще узнали, что есть в наличии муж и дочка?
автор myshkar99 • 25 октября 2019
Ответ дляШучка
Да я думаю в базе все есть
Марфа Вас• 25 октября 2019
Ответ дляmyshkar99
И не только слышала, но и ходила, и подавала. И здесь неоднократно это обговаривалось. И сами работники органов соц защиты тут писали о том, что если и кому произошел автоматический пересчет ( это типа технический сбой системы), то все равно нужно идти с доками по новому, иначе позже вычислят и накажут.
автор myshkar99 • 25 октября 2019
Ответ дляМарфа Вас
Накажут за свій технічний сбій
Марфа Вас• 25 октября 2019
Ответ дляmyshkar99
Накажут за свій технічний сбій
Я тоже посмеялась тогда... А теперь вот, оказывается, кому то реально не до смеха ...
автор myshkar99 • 25 октября 2019
Ответ дляМарфа Вас
Да в мене багато таких знайомих знайшлося. Кажуть кинулися ті люди хто злякалися , що доходи чоловіка будуть рахувати ( навіть розлучилися через ці субсидії), а нам мол боятися нічого то ми нікуди і не шли, хай рахують