Допоможіть,будь ласка. Вводила в гугл. нічого не зрзуміла. Зладитині подарунок зіпсували
HealthSport• 31 октября 2019
Автор, вообще не понятно что произошло. Одна догадка, что Вы адрес сайта забыли, на котором пару дней назад были. В истории браузера можно посмотреть с точностью до минуты.
При чем здесь ребенок, подарок, зло - вообще непонятно.
Ответ дляHealthSport
Купила тут синтезатор. В описі,на фото є адаптор для мережі. Отримали вчора, сьогодні подарували ,а його нема. Зайшла в об´яву ,а продавець змінив опис на - сетевого адаптера нет в комлекте. Я подзвонила,апже,що нічого не щмінював в описі. Але ж я не дурна, читала опис перед тим,як купити
Ответ дляirkin
Дайте ссылку на объявление