железный занавес• 03 ноября 2019

Богдан и Баканов подрались

Кому из них выбили зуб.
Кинг-Конгша• 03 ноября 2019
Ответ дляРадуга-дуга
Сейчас Вам напишут, что то все фигня, главное - что не ’барыга’)))
Вибачте! Люди ви хворі? Це ж яку потрібно мати самовпевненість, щоб писати те, чого не знаєте....! Як так можна! Судіть завжди по собі... Плітки про Вас завжди правдиві? Я живу в невеличкому містечку, я відносно ніхто, але стільки про себе дізнають, що очі на лоб вилазять, і доказати правду не реально... і так достають ці завжди знаючі люди.... Ідіоти.... От тут половина порадниць такі.... Думають, що все знають і все очевидно, ага самозакохані дуринди! Ви за собою поспостерігайте, як слухаєте дібілізм, коли сваритесь, як виглядає ваша міміка?

НашлаПерепискуМужа• 03 ноября 2019
Ответ дляСекретница
и шо, сразу вернутся? можно принять закон о том, что австралийские кенгуру обязаны жить на территории Софиевки, но это не значит, что они переедут добровольно)
ваша бубочка уже засралась по уши, но все равно в глазах у 73% нет просветления
При чем тут вернутся?
Срочнокпсихологу• 03 ноября 2019
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ваше мнение очень важно для нас.)
Для вас Николая II? Или для вас, избирателей-зелеботов?))) Так первый помер давно, мнение зелеботов никому неинтересно кроме самих зелеботов, а если вы себя величаете в третьем роде, то и психически нездоровых тоже.
Кинг-Конгша• 03 ноября 2019
Ответ дляАпофиозная
Я вообще ничего не пытаюсь выдать или кого-то убедить.. Я наблюдаю последнее время и улыбаюсь со всех)
То, что он так и раньше писал, это я знаю.. У него вообще, смотрю, специфическое видение мира.
А народ решил ’раз начальство быдло, я тож себя так вести буду’.

Это знаете, пирофакел догорел - мы обжигаем руку
Ви перше за собою поспостерігайте і за родиною і друзями.... 85% людей мають теж дуже цікаву міміку, ітембер і манеру подачі.... просто себе ніхто не бачить, а до близьких звикли..
Срочнокпсихологу• 03 ноября 2019
Ответ дляАпофиозная
ну, свои жалко.. А может изначально договорённость с зубами была.)) ну чего, мораторий на вырубку приняли. Сейчас доковыряют деп неприкосновенность. Из конституции вычеркнули, теперь закон принять. Меня ток волнует, чтоб приняли по умному рынок земли. А не за 3 коп нас распродали.
Вы такая наивная))) ’мораторий на вырубку приняли’
Кинг-Конгша• 03 ноября 2019
Ответ дляЦаревна_несушка
К сожалению, слушая эту ’истинную’ речь, высокоинтеллектуальная улюлюкающая публика за своими криками ’клоун!’ не слышит главного. И не видит.
Хотя... Если главная притензия к Зе - это его речь, к другим (условно к Богдану) - внешность, то о чем можно говорить...
И нужно ли...
Точно... Люди хапаються за зовнішнюоболонку, і не вникають в суть! Мені жаль, цих самовпевнених ’розумах’ Які , щоб довести свою Суб´єктивну правоту, готові потопити всіх!
ТихоЯ• 03 ноября 2019
Ответ дляАпофиозная
’бабушка’ навряд їм командує. Хтось вище - так.. порох в інтерв´ю казав, що народом занадто перебільшувана його залежність від ’бабусі ’. Наркоман - ні. Може сама по собі така нервна система. Зовнішні вади в людях мене не цікавлять. Це маю на увазі й те, хто п*є, хто наркоман, хто з обличчям незрозумілим... Ще до цього я не опускалась.
Якби далекий знайомий Павло був наркоманом, то мене б це не бентежило. А якщо керманич країни ладно б чітко виконував накази «боса», а не розказував я не лох, а нармальний пАсажир з очима на викоті, то вже якось страшно.
Шмаркля продукт пана коломойського на протязі багатьох років. Це ніхто заперечити не може.
А у коломойського в пріоритеті одне питання -ГРОШІ. Зараз він їх активно повертає. А ми Нажаль заручники на цьому човні що потопає
НашлаПерепискуМужа• 03 ноября 2019
Ответ дляСрочнокпсихологу
кому интересно?
НашлаПерепискуМужа• 03 ноября 2019
Ответ дляТихоЯ
То есть, по вашему мнению, Коломойский вложился в нарика?

Кинг-Конгша• 03 ноября 2019
Ответ дляСекретница
Пупсику в рыло натолкли? Ыыыы)))
Просто цікаво, що за ці пару місяців, такого поганого зробили Вам Зеленський, Богдан,... от конкретно? Просто цікавить, читаю стільки не задоволених... і не можу зрозуміти чому.... Може я щось пропустила, чогось не знаю!!!! Кого вбили? Кого обікрали? Кого обманули? Напишіть, а то я як дура теж, хочу я деякі їх не навидіти, не можу придумати за що!!!
Катька Пушкарева• 03 ноября 2019
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Журналисты врали, что Богдану.

Первоисточник ’новости’ журналист Станислав Речинский

Команда Зе пошла в разнос. В среду на Банковой подрались Баканов и Богдан. Богдан с тех пор на работу не выходит. Причина конфликта - назначение начальника ГСУ СБУ. Богдан хотел Нескоромного. Баканов - Вовка. Богдану выбили зуб. Кроме того, Зе подписал подання Баканова на увольнение двух зампредов. Бухарева и Нескоромного. Дублика не подписал. Баканов - это Коломойский. И он сейчас фактически управляет СБУ. И это плохо

https://www.facebook.com/Stanislav.Rechynskyy/post...
А Богдан что - хорошо??? Не цитируйте всякую пургу.
Коко На Страже• 03 ноября 2019
Ответ дляКинг-Конгша
чому ’як’?
Кинг-Конгша• 03 ноября 2019
Ответ дляТихоЯ
Ви особисто були присутні при розмовах, домовленостях Коломойського і Зеленського? Ви на свої очі бачили як Зеленський приймає наркоту? Що ви несете? Обличч, міміка... звісно.... Коли я на уроках музики співала любу пісню, всі діти сміялись ’О, зараз плакати буде’ я не розуміла їхніх коментів.... Потім виявилось, щоб я не співала, моє обличчя мало плачущий вигляд!!!! Менше вірте, а більше думайте, і аналізуйте, тільки об´єктивно, ане в сторону своєї правоти...... А так вміють одиниці.....
Кинг-Конгша• 03 ноября 2019
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Там нема думки..... Там ’Я почула, я знаю, а решта пофіг, бо я знаю’
ТихоЯ• 03 ноября 2019
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Це довготривала інвестиція. На протязі останніх 5 років активна, попередні 5 пасивна. Тобто років 10 триває проект «слуги народу». Не беруся судитися, коли почав балуватися шмаркля. Але результат на виду. Не помічають лише ті хто не хоче бачити.
І при шмарклі постійно люди коломойського, напевно коригують поведінку як можуть. Занадто було багато в нього вкладено часу і ресурсів, щоб заміняти на іншого пасажира
Вумна вутка• 03 ноября 2019
Ответ дляСекретница
просветленные, а кого по Вашему выберут в президенты, если ЗЕ все таки уйдет/свергнут? Как показали выборы Порошенко при любом раскладе уже не будет президентом, так кого Вы хотите на трон посадить?
Кинг-Конгша• 03 ноября 2019
Ответ дляКоко На Страже
чому ’як’?
Так ви ж не розум проявили, і навіть не юмор... а те що попугай.... повторяєте те, що чуєте... а мозку на формування свої думок не вистачає!))))))
Кинг-Конгша• 03 ноября 2019
Ответ дляТихоЯ
Вибачте, ви смішні!!!!!! Я стільки знаю ’Наркоманів’ по вигляду, по манері спілкування, от тільки не все сак як кажеться)))))))))
Сарафанное радио• 03 ноября 2019
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ні одна нормальна людина не підписалася б на те, на що підписався нарік. Він - підсадна утка, і за кулісами всі це розуміють і відповідно до нього ставляться. Думаю, по психіці це б,є нехило.

НашлаПерепискуМужа• 03 ноября 2019
Ответ дляТихоЯ
Какая фееричная чушь. Особенно это ’ І при шмарклі постійно люди коломойського, напевно коригують поведінку як можуть’
графиняВишенка• 03 ноября 2019
Ответ дляжелезный занавес
отвлекают от всеукраинского флешмоба зачмеры комика, Тернополь передает эстафету другим городам.
Какая эстафета. Те 200 наемных людей, что стояли с плакатами в Тернополе могут устроить прокат по городам. Ничего нового, 5 лет уже катаются, только наряды и плакаты разные))
Фея_3уровень• 03 ноября 2019
Ответ дляАпофиозная
Я вспомнила фразу зеленского ’зуб даю’ не обманул.. Он же не уточнил тогда, чей
Отблеск мысли• 03 ноября 2019
Если бы журнаГлисты не сочиняли бы, они бы остались без работы, бедняги.
Сарафанное радио• 03 ноября 2019
Ответ дляКинг-Конгша
Щось в мене таке враження складається, що недаром про вас люди говорять ) Простота хуже воровства ))))
НашлаПерепискуМужа• 03 ноября 2019
Ответ дляСарафанное радио
Дааа.. ’Коломойский- идиот’ это нечто новое от 8%. Надо же, старый прожженный Беня сделал ставку на нарика
Сарафанное радио• 03 ноября 2019
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Не ідіот, щоб відбити втрачене і ще збагатитися, йому потрібна була слухняна ширма, яка сама по собі нічого із себе не представляє в політиці. Хіба ж він її не получив?
Апофиозная• 03 ноября 2019
Ответ дляСрочнокпсихологу
У вас ник в тему
Инстагра_мерша• 03 ноября 2019
Ответ дляФантазерша
не зуб, а зубы..
народу Украины.
щоб краще видсмоктували
Коко На Страже• 03 ноября 2019
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
и на старуху бывает проруха. Поинтересуйтесь, почему из благополучной Швейцарии ’бабушка’ свалила в Израиль, но её и оттуда попросили. Из последнего -
Апофиозная• 03 ноября 2019
Ответ дляКинг-Конгша
Спостерігаю.. Роблю висновки..і з Вами згодна. За собою теж слідкую. Ви не зовсім зрозуміли сенс мого посту. Я мала на увазі, що ті люди, що кричать ’Зе бидло’ чи ’ порох алкаш ’- самі схожі на таких..

Така цікава ситуація : люди в погоні за титулом, за званням ’великої нації’ зменшують самі себе в очах інших та йдуть на саме дно.