Зарядка для хачапури• 06 ноября 2019
почуваюсь не нормальною, бо хочу бути схожою на неї.
є в мене родичка.звичайно, при всіх я завжди обісру її.але вона якась така що ь в ній є
Вона має почуття смаку, навіть в секонді підбере щось гарне собі. Народила дитину, фігуру має добру
Завжди доглянута . Не п’є , не курить
А я курю і люблю в компанії випити
Вона сама собі чудово вміє зробити домашній догляд(манікюр, педикюр, маски різні ..)
Я до того всього далека хоч і роблю це в салоні
А так хотілось би теж вміти
Але як і кожна людина має свої недоліки:ніяку баночка вона ніколи не викине все тримає для заморозок чи ще чогось , любить все собі додому збирати, трохи жадна
Все лахміття любить додому нести
Але вона завжди розуміється в моді, де вона тому всьому вчиться?!?!!
Я трохи заздрю по правді і хочу копіювати але виходить як сумка з справжнього Луї вітон і сумка луї вітон з базару за 300 грн(((
Навіть манера розмови подобається
Зіба то норма?
Завжди доглянута . Не п’є , не курить
А я курю і люблю в компанії випити
А так хотілось би теж вміти
Все лахміття любить додому нести
Навіть манера розмови подобається
Зіба то норма?
Не фонарь• 06 ноября 2019
зависть
ничего - пройдет
нужно больше на свою жизнь обращать внимание, а не на чужую - и все будет ок
ничего - пройдет
Мао_Мяо• 06 ноября 2019
Прийнято демонізувати почуття заздрості, але це таке саме почуття як і інші. Як почуття агресії є не просто доречним, а й необхідним для захисту життя.
Ви хочете бути кращою, що тут поганого?
Леди_на_драндулете• 06 ноября 2019
А чего подражать, надо самой учиться. Сейчас очень много информации, которой раньше не было. Как накраситься, что модно и с чем носить, как комбинировать. Экспериментируйте.
Мао_Мяо• 06 ноября 2019
А почуттю красивого можна навчитися якщо довгий час дивитися на красу. Переглядайте красиві профілі в інстаграм, підбірки в пінтересті, тощо.
Неугомонная• 06 ноября 2019
Девочки ну вы серьезно? Ну чему завидовать? Секонд хенду? Или баночкам? Про курение и выпивку вообше смешно.Явно человек пишет о себе и себя нахваливает. Ко ко. Какая я молодец
Асталависта бэйби• 06 ноября 2019
Ответ дляБармалеина
Вчіться у неї, за таких людей треба триматися.
Хороший совет,вместо того, чтобы завидовать и искать недостатки - учитесь. Я всегда людей оцениваю только с позиции, что могу хорошего у них взять и если это много, то недостатки - это цена.
БолеИменее• 06 ноября 2019
Автор, вы молодец в том, что честно себе признаетесь в своих чувствах и это уже не зависть, а открытое желание « скажем как у неё» . Смотрите на нее, общайтесь, только не ругайте себя, а говорите себе « ты тоже так сможешь», смотрите блогеров, стилистов, косметолог и поверьте, вы можете стать даже лучшее ее.
Слава Українi• 06 ноября 2019
Так может перестать обс.рать её при всех, а подружиться и поучиться у неё?)))
Текст рассмешил