БлинчикБезСметанки• 08 ноября 2019
Вітрянка
підскажіть, будь ласка, скільки днів за звичай тримається температура при вітрянці? Бо я щось хвилююсь у дитини наращі вітрянка температура другу добу 39.5 збивається важко, педіатр каже, що норма. А мене в мене вже паніка.
На морозе• 08 ноября 2019
Ответ дляИзЮмрудная
только не сбивайте температуру нурофеном, многие не знают
а что будет?
Майданщица• 08 ноября 2019
Ветрянка может давать высокую температуру, обычно волнообразно, когда идут высыпания температура резко подскакивает и так дня 3.
Майданщица• 08 ноября 2019
Вообще я вызывала врача, ветрянка была просто ппц, назначали ацикловир.
БлинчикБезСметанки
• 08 ноября 2019
Ответ дляНа морозе
а что будет?
а чим збивати? якщо парацетомол моїй дитині ніколи не збивав температури максимум на 0.5 градуса
БлинчикБезСметанки
• 08 ноября 2019
Ответ дляМайданщица
у вас також висока була температура?
Пушистый Пельмень• 08 ноября 2019
Ответ дляИзЮмрудная
Нурофен можна, аспврин не можна
На морозе• 08 ноября 2019
Ответ дляБлинчикБезСметанки
мы сбивали двоим нурофеном
БлинчикБезСметанки
• 08 ноября 2019
Ответ дляСосулька
Удалено администрацией...
собі полікуйте!
Сосулька• 08 ноября 2019
Ответ дляБлинчикБезСметанки
собі полікуйте!
У меня с ней все нормально. Я не паранойю , а вот Вам не помешает
БлинчикБезСметанки
• 08 ноября 2019
Ответ дляСосулька
бачу, що не зовсім у вас все в порядку, бо я не почула відповіді на своє питання.
Сосулька• 08 ноября 2019
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Вопрос тупой. Вам уже доктор дала ответ на этот вопрос. А Вы решили спросить у советчиц, у которых медицинское образование-130 серий интернов
БлинчикБезСметанки
• 08 ноября 2019
Ответ дляСосулька
я спитала на щоб знати скільки за звичай тримається температура. педіатр мені сказала, що температура в такій позначці норма. ви не зрозуміли мого питання. мене цікавив лише те як довго у дітей тримається температура.
Бибер-анонимер• 08 ноября 2019
Ответ дляИзЮмрудная
Воо.ще то везде про аспирин нельзя, врачи рекомендуют нурофен
Очень-очень• 09 ноября 2019
Ответ дляПушистый Пельмень
Нурофен можна, аспврин не можна
Не можна нурофен!!!!
Очень-очень• 09 ноября 2019
Ответ дляБибер-анонимер
не можна!!!
БлинчикБезСметанки
• 09 ноября 2019
Ответ дляОчень-очень
Не можна нурофен!!!!
Тільки, що спілкувалась з головним лікарем дитячої лікарні вона відповіла, щодо вживання ібупрофену, то це жахи інтернету.
На морозе• 09 ноября 2019
Ответ дляОчень-очень
Не можна!!!
риск пишут незначительный, значит нас пронесло. Мы давали нурофен скорее как болеутоляющее, только после нурофена ребенок хоть как-то мог уснуть ночью.
ИзЮмрудная• 09 ноября 2019
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я ці ’жахи інтернету’ бачила на власні очі!!!! Пониналося з помірної температури, на ніч вирішила дати нурофен, і понеслось -дуже важко син переніс - висипання були дуже сильні і важко сходили. Нам навіть у лікарню пропонували лягти. Перехворіла в класі більша половина дітей - більшість яка збивала нурофеном, казала що важко діти переносили. У одної дитини ускладнення було. Тому і написала. Краще знати і саме при вітрянці збивати парацетамолом.
БлинчикБезСметанки
• 09 ноября 2019
Ответ дляИзЮмрудная
справа в тому, що якщо б ви дапли б парацетамол то моглоб бути такаж сама реакція. Доречі якщо б не можно було коиистуватись нурофенои то б про це на семінарах, попереджали б педітрів.
БлинчикБезСметанки
• 09 ноября 2019
Ответ дляНа морозе
нам тільки нурофен і допомогає навіть не реагує на димідрол з анальгіном.
ИзЮмрудная• 09 ноября 2019
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я дізналась від педіатра про нурофен
, не з інтернету. І саме вона ноголосила що ускладнення від нурофену
На морозе• 09 ноября 2019
Ответ дляИзЮмрудная
во всех источниках, которые ссылаются на то, что нурофен при ветрянке может давать осложнения, пишется, что это бывает крайне редко, поэтому вряд ли вот так прям у всего класса от нурофена осложнения.
Лично я эту информацию не знала, педиатр тоже рекомендовал сбивать нурофеном, возможно я бы сбивала температуру нурофеном, но температура как раз у моих была невысокая и не беспокоила сильно, давали неровен для снятия боли.
Другой альтернативы болеутоляющему более менеее безопасной для детей я не знаю.
На морозе• 09 ноября 2019
Ответ дляБлинчикБезСметанки
я давала двоим, младшему еще и 1,5 года не было, у нас было все ок.
На морозе• 09 ноября 2019
но если можно перестраховаться и обойтись без нурофена, я бы в такой ситуации не давала