Интернет Бродилкин• 13 ноября 2019
Деньги беременным так и не подписали??
На рождения второго400тысяч так и не подписали??
Настенные трусы.• 13 ноября 2019
подписали больше будут по 500 штук платить!!! ожидайте
инфа пруф 1000 процентов
берменейте двойней сразу
оззолотитесь
инфа пруф 1000 процентов
берменейте двойней сразу
оззолотитесь
Україна понад усе!• 13 ноября 2019
Ответ дляНастенные трусы.
инфа пруф 1000 процентов
берменейте двойней сразу
оззолотитесь
инфа пруф 1000 процентов
берменейте двойней сразу
оззолотитесь
и виллу ж на майями вы забыли дописать. Безвозмездно,в пожизненное пользование
неДоЖиру• 13 ноября 2019
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ага и ещё какой роженице по фитнес тренеру и сразу элементы на всякий случай
Вся в кредитах• 13 ноября 2019
и мне интересно , где же возьмут такие деньги на детей ? А с другой стороны может рождаемость чуть побольше станет
Ms. Любмая жена• 13 ноября 2019
И не на ’На рождения второго400тысяч ’, а
1.1. Опрацювати питання щодо встановлення нових розмірів допомоги при народженні дитини (100 тис. грн – на першу дитину, 200 тис. грн – на другу дитину, 400 тис. грн – на ТРЕТЮ і кожну наступну дитину) із здійсненням виплати такої допомоги одноразово у розмірі 25 відсотків від загальної суми, протягом наступних 36 місяців рівними частинами решти суми допомоги у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, та внести пропозиції відповідних змін до статті 12 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», а також визначитися щодо необхідності збільшення видатків загального фонду проекту державного бюджету на 2020 рік за бюджетною програмою «Виплата допомоги сім’ям з дітьми, допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд (крім державної соціальної допомоги на догляд особам, зазначеним у пунктах 1-3 частини першої статті 7 Закону України „Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”), щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (код 2501030).
Зупка_цем• 13 ноября 2019
Ответ дляВся в кредитах
А нужна побольше?
Ms. Любмая жена• 13 ноября 2019
Ответ дляЗупка_цем
А нужна побольше?
А вы считаете, что в Украине всё ок с демографической ситуацией?
Вся в кредитах• 13 ноября 2019
Ответ дляЗупка_цем
А нужна побольше?
Ну если бы у нас в стране рождаемость была хотя бы на ровне со смертностью ,тогда не нужно. А так у нас рождается 10 а умирает 50
Prostoimya• 13 ноября 2019
Ответ дляВся в кредитах
У кого? У нариков и алкашей?
Леди Г• 14 ноября 2019
Ответ дляВся в кредитах
Да, рождаемость повысится маргинальными силами.
Вся в кредитах• 14 ноября 2019
Ответ дляProstoimya
У кого? У нариков и алкашей?
так и нормальные не рожают потому что нет денег . А нарики и так плодятся - многие даже не ходят по инстанциям для оформления документов