звездная галактика• 11 ноября 2013

просто болталка

по скольку многим не дает покоя болталка в теме дарить подарки предлагаю болтать переходить сюда. приглашаем всех желающих
  • 4804
Апсик• 11 декабря 2013
10261
Ответ дляСтойкая
Привіт, я рада. За сумку переживала, а потім вирішила - якщо не мамі, то доці для ігрушок підійде. А ми з Анютою сьогодні на роботу ходили. Там так класно, движуха. Ніяк документи не могли оформити, прийшлося вийти на 2 год. Малу весь інститут таскав. Вот тепер хочу на роботу.
ты шо тоже вшитель??

Апсик• 11 декабря 2013
10262
Ответ дляСтойкая
Анют, а ті полотенечка з мікрофібри, які ти купляла при стірці линяють? Як довго вони витримують?
не линяют,у нас первое уже год,как новое,не полиняло,не скаталось
Апсик• 11 декабря 2013
10263
смотрите,что нашла)) мне скатерть надо,мож заказать? https://www.kidstaff.com.ua/tema-4372538.html
Апсик• 11 декабря 2013
10264
https://www.kidstaff.com.ua/tema-5166848.html
Стойкая• 11 декабря 2013
10265
Ответ дляAPSI-DEIZI
ты шо тоже вшитель??
Покруче -старший науковий співробітник
мышка3• 11 декабря 2013
10266
Ответ дляСтойкая
это временновыйдешь и скажешь че я туда ломиласьдома должно быть хорошо, если не хорошо, айда на девичник
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
10267
Ответ дляAPSI-DEIZI
а она меня утверждает,что они зимние((

а какие ты брала??
просто у нас есть и Екко и просто дутики,но ножки прохладные,вот и смотрела на валенки
https://www.kidstaff.com.ua/tema-6961720.html
сама хожу так ноги не промерзали ещё ни разу) а у валянках ноги холодные, вот я те что у меня советую на осень и весну холодную...
и ещё плюс, то что я лично еду на Борщаговку и меряю , вибираю их))
Апсик• 11 декабря 2013
10268
мы пошли спать
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
10269
Ответ дляAPSI-DEIZI
а больше продавать не будешь??
нада спросить)))) спрошу и напишу)))

Стойкая• 11 декабря 2013
10270
Ответ длямышка3
Я б з задоволенням, але немає з ким на девишник. Дома все по кругу, а на роботі в колективі, директор новий... А я поки з декрета надумаю виходити, то й місця мого не буде, треба буде все спочатку починати.
Стойкая• 11 декабря 2013
10271
Ответ дляКатерина Валентинівна
Катюша, а вони не слизькі ходити?
мышка3• 11 декабря 2013
10272
Ответ дляСтойкая
куда оно денется? разве не сохраняется до 3-х?
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
10273
Ответ дляСтойкая
Катюша, а вони не слизькі ходити?
слизькі)))) клеєм можна підошву помазати) але ми з сусідкою не мажемо, бо з малими катаємось...малі на санках, а ми ззаду))
Стойкая• 11 декабря 2013
10274
Ответ длямышка3
Місце так, а на посаду мою взяли іншу людину. Боюся, що коли вийду, то вже на ній не працюватиму. Мене перед декретом перевели, щоб добавити горші. Так що юридично я пішла в декрет з іншої посади. Місце роботи мені буде 100%.
Апсик• 11 декабря 2013
10275
Ответ дляСтойкая
Покруче -старший науковий співробітник
ого))так с тобой на Вы нужно))
Апсик• 11 декабря 2013
10276
Ответ дляКатерина Валентинівна
у меня похожие на белые есть)) я тоже ими очень довольна,ноги теплющие
Апсик• 11 декабря 2013
10277
Ответ дляКатерина Валентинівна
нада спросить)))) спрошу и напишу)))
ага,я ещё маме покажу-это ей крестнику надо
Стойкая• 11 декабря 2013
10278
Ответ дляAPSI-DEIZI
ого))так с тобой на Вы нужно))
Ага, на Ви і шепотом
Апсик• 11 декабря 2013
10279
Ответ дляСтойкая
Катюша, а вони не слизькі ходити?
скользкие,очень)) но я за коляску держалась

Апсик• 11 декабря 2013
10280
Ответ дляСтойкая
Ага, на Ви і шепотом
окей))
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
10281
Ответ дляAPSI-DEIZI
)))) так я на собі попробувавши, тепер за малого спокійна) бачила в неї і валянки є. але на меху)) і живе вона біля зупинки не далеко)
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
10282
Ответ дляAPSI-DEIZI
який вік?
Апсик• 11 декабря 2013
10283
Ответ дляКатерина Валентинівна
який вік?
на 1-1.5,рост 85-90см.
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
10284
Ответ дляAPSI-DEIZI
на 1-1.5,рост 85-90см.
попитаю, може що є в наявності))
Апсик• 11 декабря 2013
10285
Ответ дляКатерина Валентинівна
чё я раньше не спросила,надо было малой такие взять((
Апсик• 11 декабря 2013
10286
Ответ дляКатерина Валентинівна
попитаю, може що є в наявності))
спроси,а я у мамы спрошу понравился ей или нет,я ссылку кинула,но она пока на работе,глянет вечером

Катюша,забываю спросить)) а что то за розочка в посылке была?? пахне))супер
мышка3• 11 декабря 2013
10287
Ответ дляСтойкая
ну и все расслабся. остальное-дело наживное
мне детские пришли
Апсик• 11 декабря 2013
10288
Ответ длямышка3
мне детские пришли
классно тебе,а мне начислят за 6 дней,нам уже 3 года
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
10289
Ответ дляAPSI-DEIZI

тобі не підписала???...бо так наче попереджувала , щоб не їли
то розочка з мила)))) для ванної)))) я її просто собі ставлю у ванній , щооб пахла.
а можла з чоловіком романтік влаштувати, розібрати її і пустити по водичці плавати))) ...правда розтають швидко у воді)))
Апсик• 11 декабря 2013
10290
Ответ дляКатерина Валентинівна
аа,а я уже пробовать хотела))

ага романтик,в горячей ванной на 7 месяце и потом бегом в роддом