по скольку многим не дает покоя болталка в теме дарить подарки предлагаю болтать переходить сюда. приглашаем всех желающих
Ответ дляСтойкая
Привіт, я рада
. За сумку переживала, а потім вирішила - якщо не мамі, то доці для ігрушок підійде
. А ми з Анютою сьогодні на роботу ходили
. Там так класно, движуха. Ніяк документи не могли оформити, прийшлося вийти на 2 год. Малу весь інститут таскав. Вот тепер хочу на роботу
.
ты шо тоже вшитель??
Ответ дляСтойкая
Привіт, я рада
.
это временно
выйдешь и скажешь че я туда ломилась
дома должно быть хорошо, если не хорошо, айда на девичник
выйдешь и скажешь че я туда ломилась
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
Ответ дляAPSI-DEIZI
а она меня утверждает,что они зимние((
а какие ты брала??
просто у нас есть и Екко и просто дутики,но ножки прохладные,вот и смотрела на валенки
а какие ты брала??
https://www.kidstaff.com.ua/tema-6961720.html
сама хожу так ноги не промерзали ещё ни разу) а у валянках ноги холодные, вот я те что у меня советую на осень и весну холодную...
и ещё плюс, то что я лично еду на Борщаговку и меряю , вибираю их))
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
Ответ дляAPSI-DEIZI
а больше продавать не будешь??
нада спросить)))) спрошу и напишу)))
Ответ длямышка3
это временно
выйдешь и скажешь че я туда ломилась
Я б з задоволенням, але немає з ким на девишник. Дома все по кругу, а на роботі в колективі, директор новий... А я поки з декрета надумаю виходити, то й місця мого не буде, треба буде все спочатку починати.
Ответ дляКатерина Валентинівна
Катюша, а вони не слизькі ходити?
Ответ дляСтойкая
куда оно денется? разве не сохраняется до 3-х?
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
Ответ дляСтойкая
Катюша, а вони не слизькі ходити?
слизькі)))) клеєм можна підошву помазати) але ми з сусідкою не мажемо, бо з малими катаємось...малі на санках, а ми ззаду))
Ответ длямышка3
Місце так, а на посаду мою взяли іншу людину. Боюся, що коли вийду, то вже на ній не працюватиму. Мене перед декретом перевели, щоб добавити горші. Так що юридично я пішла в декрет з іншої посади. Місце роботи мені буде 100%.
Ответ дляКатерина Валентинівна
у меня похожие на белые есть)) я тоже ими очень довольна,ноги теплющие
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
Ответ дляAPSI-DEIZI
)))) так я на собі попробувавши, тепер за малого спокійна) бачила в неї і валянки є. але на меху)) і живе вона біля зупинки не далеко)
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
Ответ дляAPSI-DEIZI
ага,я ещё маме покажу-это ей крестнику надо
який вік?
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
Ответ дляAPSI-DEIZI
на 1-1.5,рост 85-90см.
попитаю, може що є в наявності))
Ответ дляСтойкая
ну и все расслабся. остальное-дело наживное
мне детские пришли
Катерина Валентинівна• 11 декабря 2013
Ответ дляAPSI-DEIZI
спроси,а я у мамы спрошу понравился ей или нет,я ссылку кинула,но она пока на работе,глянет вечером
Катюша,забываю спросить)) а что то за розочка в посылке была?? пахне))супер
тобі не підписала???...бо так наче попереджувала , щоб не їли
то розочка з мила)))) для ванної)))) я її просто собі ставлю у ванній , щооб пахла.
а можла з чоловіком романтік влаштувати, розібрати її і пустити по водичці плавати))) ...правда розтають швидко у воді)))
Ответ дляКатерина Валентинівна
аа,а я уже пробовать хотела))
ага романтик,в горячей ванной на 7 месяце
и потом бегом в роддом