Черпак_для_фантазий• 19 ноября 2019

Як таке нормально сприймати?

Є кредитка (Приватбанк), на ній кредитний ліміт був 30 тис. Зараз у мене не найкращі часи, але за межі пільгового періоду ніколи не виходила. Тиждень тому вранці одержую смс від банку про зменшення кредитного ліміту на 1300 грн. Вони самі їх собі зняли з тієї картки. Ну, мають право...хоч і невесела новина. Сьогодні (це тиждень минув від того), заходжу в приват24, а там не вистачає 1100 грн. І бачу в шапці картки іншу цифру вказаного кредитного ліміту. І не було ніяких повідомлень! Ну, що це за ...??? де хоч якесь інформування? а якби я в той час десь закордоном в халепу втрапила, або просто зараз розраховую хоч на якусь матеріальну підтримку з боку банку, з яким вже стільки років! я глибоко вражена таким зверхнім до клієнта підходом. Не тим, що зняли - то їхнє. А тим, що без будь-яких повідомлень!
Баба_Воля• 19 ноября 2019
Ответ дляНиф_ниф
при оплате картой нет комиссии даже в счет кредитных средств
Не для всех операций, в магазинах нет

Баба_Воля• 19 ноября 2019
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
зняття готівки з кредитки 7%
оплата не вся без комісій
Больше чем 7%, зависит от суммы