Леди_на_драндулете• 11 декабря 2019
Турвиза в Канаду
Кто недавно подавался на визу в Канаду?
Как сейчас обстоят дела?
В прошлом году получила отказ
Хочу опять пробовать
Как сейчас обстоят дела?
В прошлом году получила отказ
Хочу опять пробовать
Та легко!• 11 декабря 2019
Літом чоловік подавав з малою, відказ. Хотіли трохи до родичів в гості.
Борода• 11 декабря 2019
Ответ дляТа легко!
что такое ’вiдказ’ ?????
Відмова....!!!!!!
Та легко!• 11 декабря 2019
Ответ дляБорода
что такое ’вiдказ’ ?????
Відмова....!!!!!!
Ну нехай вам буде відмова. Я вважаю, що на форумі можна спілкуватись розмовною мовою і суржиком. Це не офіційний дркумент, а навпаки добавляє колориту.
Та легко!• 11 декабря 2019
Ответ длявареный_look
Це не додає колориту, а навпаки показує Вашу безграмотність!
Це ви так думаєте, і це особисто ваші проблеми. Яж не влаштувуюсь на роботу до вас, вам нічого не винна. Ви влізли в тему, де автору нічим не можете допомогти, проте до мене вчепились. Грамотна я, чи ні це ваше особисте враження і його тут ніхто не просив писати. Можете це відзначити в своїх думках.