Дайте подуться• 12 декабря 2019
И как вам задержание подозреваемых в деле Шеремета?
Это просто жесть. У нас теперь все убийства совершаются только или добровольцами или волонтерами?
Поліція затримала підозрюваних у справі Шеремета – Аваков
Серед затриманих – колишній АТОвець Андрій Антоненко. Також адвокат Влад Добош повідомив про затримання і вручення підозри волонтерці Юлії Кузьменко – "у співучасті вчинення якогось вбивства".
Також адвокат Влад Добош повідомив про затримання і вручення підозри волонтерці Юлії Кузьменко – "у співучасті вчинення якогось вбивства".
О 5 годині вечора відбудеться брифінг Авакова та заступника глави Нацполіції – начальника кримінальної поліції Євгена Коваля щодо розслідування вбивства Шеремета.
Заступник міністра Антон Геращенко повідомив, що на брифінгу буде президент Володимир Зеленський та генпрокурор Руслан Рябошапка.
В офісі президента "Українській правді" підтвердили інформацію щодо Зеленського.
ZaRaZa• 12 декабря 2019
Ответ дляПацака-задирака
Очередная зрада, Народ и Патриоты уже счет зрадам потеряли, а ведь это только начало правления кровавого режима Зеленского
Что дальше будет аж подумать страшно, думаю нас скоро ждут тотальные зрады всего и вся
Удалено администрацией...
Намакушка• 12 декабря 2019
Ответ дляМафиозная
Удалено администрацией...
Послушайте пресс-конференцию с телефонными разговорами подозреваемых.
Вечно недо...• 12 декабря 2019
Ответ дляМафиозная
Удалено администрацией...
ZaRaZa• 12 декабря 2019
Ответ дляИдеальная оптимистка
то что 8% не нравиться, что Украина помаленьку начала шкандыбать в сторону правового государства, после 5 лет активизма, махновщины и бандитизма, меня радует
Те, що після 5-літньої ходи після виборів минулих раптом почала шкандибати, вже ні у кого думаючого не викликає сумнівів. Навіть у тих, хто в угарі ’по приколу’ собі чіпляв зелену мітку. А решту так, радує... їх радує все, що нищить Україну. Вони і тут навіть відверто писали, що за Зе голосують, бо вірять, що він Україну назад до Росії розверне. Так що для мене ви нічого нового не відкрили.
Идеальная оптимистка• 12 декабря 2019
Ответ дляZaRaZa
Удалено администрацией...
Вам повезло, когда будете говорить стоп, кровавого Януковича не будет, все пройдет демократично, газ, водометы, резиновые пули и реальные сроки как в нормальном правовом государстве
Ждемс
Намакушка• 12 декабря 2019
Ответ дляВечно недо...
Удалено администрацией...
За деньги люди работают.Какие там почитатели.
ZaRaZa• 12 декабря 2019
Ответ дляНичеНипанимаю
Я сьогодні зайшла на фб, а там ужас. як тільки не пресують українських військових, це просто тотальна зрада якась. того викликали до суду, той під домашнім арештом, марченко взагалі в тюрмі і не випустили навіть під заставу.
думаю, реально бубочка нас здав втіхаря.
ось і тут на порадниці видно, що іде замовлення ботофермам на українських військових і на порошенка.
думають, приспали трохи пильність після 9 грудня, тепер можна тихим сапом свою справу робить, здавати нас путлєру(((
але я думаю, що не вийде, як би не хотілося.
+1, ці шулери почали масовані закиди по тій же схемі, як і Пороха мочили протягом 2х років
Кракадэ• 12 декабря 2019
Ответ дляПирожкиня
А вы думаете,если Атовец, то автоматически нимб на голову надевается ?
Конечно, у таких как автор, это даже не обсуждается. Она даже если бы своими глазами увидела, все равно бы не поверила. А эти так называемые ’воины’ превратились в банальных бандитов
Идеальная оптимистка• 12 декабря 2019
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Мы уважаем атовцев
вы не вся Украина
ZaRaZa• 12 декабря 2019
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ждемс
Ню-ню... Хряк теж вірив, що досить потовкти-постріляти і все закінчиться. Нагадати де Хряк тепер? а за бубочкою Беня не пришле літак, Беня вміє гроші рахувати
НичеНипанимаю• 12 декабря 2019
і ще цим відводять увагу від тарифів. і от уже ворога знайдено і це не клоун, який обіцяв, і не кабмін, який повністю бездарний
Меряно-перемеряно• 12 декабря 2019
Ответ дляНичеНипанимаю
Нехай вже приймуть закон, щоб тих хто гавкає відправляли на нари. Надоїли вже!
ZaRaZa• 12 декабря 2019
Ответ дляНамакушка
Удалено администрацией...
Гербалайф и Ко• 12 декабря 2019
Ответ дляМафиозная
Удалено администрацией...
А Вы не допускаете мысли, что Пороху просто было не выгодно, чтобы нашли виноватых по этому делу?
Кракадэ• 12 декабря 2019
Ответ дляДайте подуться
Удалено администрацией...
Пожалійте ще транспатолога, що нереальні гроші брав з простих людей за операції. Наче лікар не може бути вбивцею, наче серед бувших військових мало таких. Скиньте вже нарешті свої рожеві окуляри.
ZaRaZa• 12 декабря 2019
Ответ дляМеряно-перемеряно
Політейка тут як тут?
Идеальная оптимистка• 12 декабря 2019
Ответ дляZaRaZa
кто пострелял для вас будет забавным открытием
БезПаспортаНеПродаю• 12 декабря 2019
Ответ дляКракадэ
Это вам так хочется.
Это наши защитники
БезПаспортаНеПродаю• 12 декабря 2019
Ответ дляИдеальная оптимистка
вы не вся Украина
А вы распишитесь за всю Украину?
ZaRaZa• 12 декабря 2019
Ответ дляНичеНипанимаю
А тим часом...
Суд Панами остаточно закрив справу щодо п´ятого президента України Петра Порошенка, яку ініціював перший заступник керівника адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов.
Він також повідомив, що паралельно у справі про давання неправдивого свідчення під присягою щодо Портнова Порошенко визнали потерпілим.
ZaRaZa• 12 декабря 2019
Ответ дляИдеальная оптимистка
Махайте-махайте))) що ж іще лишається?
Идеальная оптимистка• 12 декабря 2019
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Это вам так хочется.
Это наши защитники
Свинарчук на дротi?

Гербалайф и Ко• 12 декабря 2019
Ответ дляПацака-задирака
Думаю скоро Зеленский землю украинскую продаст, потом Мову предаст, потом Томос у нас отберут ... И всё, кончится Украина
Одна надежда на Майдан!

Вот с этого и надо было начинать... И, видимо, Пеця тоже такого же мнения, ну не успокоится он никак с этими майданами....
Гербалайф и Ко• 12 декабря 2019
Ответ дляИдеальная оптимистка
++++++++
Клин_Кляйн• 12 декабря 2019
Это неудивительно, что именно людей оттуда нанимают для совершения убийства. Во-первых, добровольцами туда изначально шли людей с особой психикой. Во-вторых, если человек уже стрелял и находился под пулями - ему легче решиться на убийство в тылу.
Идеальная оптимистка• 12 декабря 2019
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А вы распишитесь за всю Украину?
за Украину распишеться наш слуга, получивший 75% голосов
Дайте подуться
• 12 декабря 2019
Ответ дляКракадэ
якби він мав гідно оплату, яка відповідає його здібностям, не довелось би брати? чи може ви маєте такі навики та зможете провести подібну операцію?