Дайте подуться• 12 декабря 2019

И как вам задержание подозреваемых в деле Шеремета?

Это просто жесть. У нас теперь все убийства совершаются только или добровольцами или волонтерами?
Поліція затримала підозрюваних у справі Шеремета – Аваков
Серед затриманих – колишній АТОвець Андрій Антоненко. Також адвокат Влад Добош повідомив про затримання і вручення підозри волонтерці Юлії Кузьменко – "у співучасті вчинення якогось вбивства".

Також адвокат Влад Добош повідомив про затримання і вручення підозри волонтерці Юлії Кузьменко – "у співучасті вчинення якогось вбивства".

О 5 годині вечора відбудеться брифінг Авакова та заступника глави Нацполіції – начальника кримінальної поліції Євгена Коваля щодо розслідування вбивства Шеремета.

Заступник міністра Антон Геращенко повідомив, що на брифінгу буде президент Володимир Зеленський та генпрокурор Руслан Рябошапка.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/12/12/7234662/

В офісі президента "Українській правді" підтвердили інформацію щодо Зеленського.
Гербалайф и Ко• 12 декабря 2019
Ответ дляНичеНипанимаю
Я сьогодні зайшла на фб, а там ужас. як тільки не пресують українських військових, це просто тотальна зрада якась. того викликали до суду, той під домашнім арештом, марченко взагалі в тюрмі і не випустили навіть під заставу.

думаю, реально бубочка нас здав втіхаря.
ось і тут на порадниці видно, що іде замовлення ботофермам на українських військових і на порошенка.

думають, приспали трохи пильність після 9 грудня, тепер можна тихим сапом свою справу робить, здавати нас путлєру(((

але я думаю, що не вийде, як би не хотілося.
А Вы на ФБ почитайте, что постоят в рубрике ’Впливовий Київ’. Думаю, что содержание статей Вас явно обрадует....

Меряно-перемеряно• 12 декабря 2019
Ответ дляZaRaZa
Політейка тут як тут?
Ні я абсолютно аполітична, тому дістали всі ці бздики
ВундерКИНГ• 12 декабря 2019
Удалено администрацией...
НичеНипанимаю• 12 декабря 2019
Ответ дляZaRaZa
А тим часом...
Суд Панами остаточно закрив справу щодо п´ятого президента України Петра Порошенка, яку ініціював перший заступник керівника адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов.
Він також повідомив, що паралельно у справі про давання неправдивого свідчення під присягою щодо Портнова Порошенко визнали потерпілим.
https://hromadske.ua/posts/sud-panami-ostatochno-z...
Ото ж бо й воно. А про Лондонський суд щось не дуже наші ЗМІ розповідають, як там коломойського прищущили і ще й бубочку визнали причетним. а це вам не печерський суд міста києва і не суддя Вовк, відомий своєю продажністю.

а ФБР взагалі вже ВСІ докази проти коломойського зібрало, тюрма вже плаче.
але ж треба народ якось відволікати. поки Україну здають. фсб-технології в дії.
автор Дайте подуться • 12 декабря 2019
Ответ дляКлин_Кляйн
Это неудивительно, что именно людей оттуда нанимают для совершения убийства. Во-первых, добровольцами туда изначально шли людей с особой психикой. Во-вторых, если человек уже стрелял и находился под пулями - ему легче решиться на убийство в тылу.
женщина была доктором-добровольцем. какая психика нужна чтобы идти туда спасать жизни?
Гербалайф и Ко• 12 декабря 2019
Ответ дляZaRaZa
Ню-ню... Хряк теж вірив, що досить потовкти-постріляти і все закінчиться. Нагадати де Хряк тепер? а за бубочкою Беня не пришле літак, Беня вміє гроші рахувати
Хряк - это Порох, я правильно понимаю?
Идеальная оптимистка• 12 декабря 2019
Ответ дляНичеНипанимаю

ФБР занято решением другой загадки, если пролистать NYT и другие запоребрикоаоатлантичнские издания. Они не могут понять как джевелины с номерами переданными Украине в 2018 году попали в руки войск Асада, вот где ребус века, и гроб Байдена на выборах
ZaRaZa• 12 декабря 2019
Ответ дляВундерКИНГ
Удалено администрацией...
’вилазить’ - зелений силос із резервуару, коли бродити починає
ZaRaZa• 12 декабря 2019
Ответ дляГербалайф и Ко
Хряк - это Порох, я правильно понимаю?
Ні, Порох - це Порошенко, а Хряк - він і є Хряк, ще тепер додалось погоняло Ростовський)))

Идеальная оптимистка• 12 декабря 2019
Ответ дляГербалайф и Ко
Хряк - это Порох, я правильно понимаю?
метр в длину, 2 в ширину, и пинжак в кружевных труселях, на Витю не похоже, он стока не выпьет
ZaRaZa• 12 декабря 2019
Ответ дляНичеНипанимаю

так отож, а наші шулєри думають, що ’ловкость рук - і нікакого мошеннічєства’
З проекту закону про неповернення націоналізованого «Приватбанку» його екс-власнику Ігорю Коломойському зникла серйозна норма, яку узгодили з МВФ.
За інформацією ZN.ua, із законопроекту прибрали норму, яка допоможе притягнути до відповідальності екс-акціонерів банків, які вивели з ринку.
https://ua.news/ua/zakon-o-nevozvrashhenyy-pryvatb...
Кракадэ• 12 декабря 2019
Ответ дляДайте подуться
якби він мав гідно оплату, яка відповідає його здібностям, не довелось би брати? чи може ви маєте такі навики та зможете провести подібну операцію?
А всі кому мало платять можуть вимагати від інших доплату, та ще й в таких розмірах? Чому тоді поліцейські корупціонери? Давайте всій виправдовувати, бо майже всі в нашій країни отримують мало. До речі поліцейських ще й своїм життям ризикують за 10тис в місяць. Їм можна брати?
Кто крайний?• 12 декабря 2019
Отлично! Зелинский молодец! Надеюсь, и расстрелы на Майдане и пожар а Одессе расследуют.
А вообще чем больше копают в Истрию революции так называемой гидности, а там преступление на преступлении, за что не возьмись. Стыдно и мерзко
ВундерКИНГ• 12 декабря 2019
что же вам все не так, то орали - найдите убийцу, нашли,- все равно не так
Стетоскопуло• 12 декабря 2019
Ответ дляДайте подуться
Нет конечно, но у нас сейчас в каждом убийстве виноваты атошники и добровольцы
А вы думаете после войны они в офисы пойдут работать ?? Или в стране реабилитация и лечение военных есть ??? Скажу вам как дочь военного , ни адекватного лечения , ни реабилитации ничего нет и да эти люди психи на всю жизнь не уравновешенные и агрессивные .
НичеНипанимаю• 12 декабря 2019
Ответ дляZaRaZa
да там піпєц, що в тому парламенті робиться. підтасовують документи, вносять втіхаря поправки, роздають взятки, майже не криючись.
а винуватий порошенко, винуваті патріоти, винуваті українські військові, всі, тільки не зекоманда.
Намакушка• 12 декабря 2019
В деле об убийстве Шеремета допрошено более 3700 человек, обработано 80 млн звонков, проведено 47 экспертиз, - замглавы Нацполиции Коваль.
Намакушка• 12 декабря 2019
Ответ дляДайте подуться
Юлия Кузьменко, по прозвищу ’Лиса’, которую подозревают в том, что она заложила взрывчатку под машину Павла Шеремета, за последние годы купила дом и элитный автомобиль.
Идеальная оптимистка• 12 декабря 2019
Ответ дляНичеНипанимаю
за 5 лет преступлений виновные ответят, мы строим правовое государство, или вы против?

Кракадэ• 12 декабря 2019
Ответ дляДайте подуться
Вы внимательно слушали, что этот волонтёр говорила о детях Маруси Зверобой?
Идеальная оптимистка• 12 декабря 2019
Ответ дляНамакушка
это случайное совпадение
Намакушка• 12 декабря 2019
По данным следствия, ветеран АТО Инна Грищенко с позывным ’Пума’, за последние несколько лет стала владелицей двух квартир в Киеве и автомобиля.
Идеальная оптимистка• 12 декабря 2019
жду еще плач Ярославны от заробитчан на волонтерстве, когда промониторят приход по картам за 5 лет, и вежливо попросят уплатить 19,5% налогов
Идеальная оптимистка• 12 декабря 2019
Ответ дляНамакушка
и это случайность
Намакушка• 12 декабря 2019
Ответ дляИдеальная оптимистка
это случайное совпадение
Думаете ’наволонтерили’??????
Кракадэ• 12 декабря 2019
Ответ дляНамакушка
Волонтёр
Идеальная оптимистка• 12 декабря 2019
Ответ дляНамакушка
Думаете ’наволонтерили’??????
да вы шо, это было бы негидно
Ух ты какая Я• 12 декабря 2019
Ответ дляДайте подуться
у них есть оружие и агрессии много.
Кракадэ• 12 декабря 2019
Ответ дляУх ты какая Я
у них есть оружие и агрессии много.
И неумение жить мирной жизнью.
Идеальная оптимистка• 12 декабря 2019
Ответ дляКракадэ
И неумение жить мирной жизнью.
кто будет буянить, по 5 лет на разминировании Донбасса отработают, и станет тихо