Пупс• 14 декабря 2019
Чим ви вмиваєтеся?
Порадьте м´які засоби для вікової шкіри
Накрыло-не отпускает• 14 декабря 2019
Начала пользоваться Ля рош для сухой кожи. Очень довольна. Нет ни эффекта жирной кожи ни аллергических реакций
Дама_из_рекламы• 14 декабря 2019
Водою .просто водою. Макіяж змиваю стійкий міцеляркою..з тих пір як викинула в смітник всі уходові прибамбаси і шкіра змінилась в кращий бік. Більше 15-ти років не користуюсь нічим ,рідко масло арганове
Выкупаная• 14 декабря 2019
Ответ дляДама_из_рекламы
В мене теж лише міцелярка, але користуюсь нею щодня, навіть якщо не накладаю мейкап.
Шкіра каже дякую)
Чавонадо• 14 декабря 2019
Ответ дляВыкупаная
Шкіра каже дякую)
Якої фірми міцелярка?
Пишу_граммотно!• 14 декабря 2019
Водою-росою. Вранішньою-свіжесенькою. З любов.ю зібраною з пелюсточок найніжніших квітів у моєму саду; зі свіжесеньких листочків духмяного бузку, черешні й , звісно ж, персика....
Та це влітку.
А взимку - звичайна умивалочка Віши. Купую в аптеках.
Та це влітку.
Дама_из_рекламы• 14 декабря 2019
Ті всі креми та інше-дурня повна,стан шкіри напряму залежить від стану організму та генів.
Пишу_граммотно!• 14 декабря 2019
Ответ дляДама_из_рекламы
Так. Першочергову роль відіграє спожита їжа та вживання достатньої кількості питної води
Выкупаная• 14 декабря 2019
Ответ дляЧавонадо
Якої фірми міцелярка?
Зараз Біодерма Сенсибіо, а взагалі різні, переважно органічні