Называйте меня Повелитель• 20 декабря 2019
Физические упражнения в качестве наказания
Дочь, 12 лет, учится плохо, не слушается, не помогает по дому. Провела с ней беседу, договорились, что в качестве наказания за плохие оценки или непослушание будет выполнять физические упражнения. И не особо приятно, и полезно для здоровья. Девочка активная, физически достаточно сильная, без лишнего веса.
Подскажите, какие упражнения посоветуете, чтобы и неприятные, и без чрезмерных нагрузок, чтобы не навредить здоровью?
Библиотекарь• 20 декабря 2019
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Нет, это именно лень. Помогать я готова, только она не обращается за помощью.
я б до такої як ви теж ніколи не звернулась.
Я инженер, меряю от 1• 20 декабря 2019
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Я предложила на выбор или лишение телефона и компьютера, или выполнение упражнений. Она сказала, что ей будет проще выполнить упражнения.
Можно ещё задать решить задачу, или уравнения, или упражнение. Тоже полезно. Мозг тренировать )))
Библиотекарь• 20 декабря 2019
Ответ дляАнаномчикус
я більше мотивую дитину ніж наказую (вчиться добре), коли стають гірші оцінки, питаю сама що потрібно і допомагає (можу поговорити з вчителькою, бо бувають різні ситуації, якщо вона каже все ок, просто важка тема - не заморочуюсь....), але постійний контролюю процес....
немає жодної людини, яку так би вмотивували. Хоч мільйон колоній побудуй і кожному по два психологи найняти.
Библиотекарь• 20 декабря 2019
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
це тільки відіб´є бажання вчитись назавжди.
Мурзилка• 20 декабря 2019
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Я не сторонник таких методов)
Вы сторонник абьюза (насилия), физика или мораль уже все равно...
МаксХмара• 20 декабря 2019
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Тогда лишите телефона
Да будет так• 20 декабря 2019
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Согласна, сама об этом думала, но мне кажется, для девочки приседания и отжимания не совсем то, что нужно. Потому и решила спросить, вдруг кто-то посоветует что-то более подходящее.
Планка ......
полезна во всех смыслах
ФФФФристайла• 20 декабря 2019
Ответ дляДа будет так
Планка ......
полезна во всех смыслах
А как ее правильно делать ?
Я инженер, меряю от 1• 20 декабря 2019
Ответ дляБиблиотекарь
Та ну :) Автор пишет, что оценки плохие, а так и наказана, и учебу подтянет )
Да будет так• 20 декабря 2019
Ответ дляФФФФристайла
А как ее правильно делать ?
На ютубе масса видов
Моська-слон• 20 декабря 2019
Покарали кота сметаною :))))
насправді фізичні справи класно знімають стрес і після них люди не такі нервові. Так що це засіб заспокоєння, а не покарання.
Для дівчат класно качати спину, прес. правильно присідати. Тобто робіть ці вправи разом з дочкою, тоді це не буде приниженням. а буде вашою спільною роботою над її проблемами.
Але не сподівайтеся, що від того вона стане краще вчитися. Не факт. що вона погано вчиться, бо лінується. Я репетитор і працюю з дітьми як раз такого віку. Я прийшла до висновку, що діти погано вчаться в першу чергу через комплекси (невдачі у навчанні, погані стосунки з батьками чи однокласниками). Вони б і раді доре вчитися і бути успішними, але через негативний досвід роблять вигляд, що їм це не потрібно. Це дає їм можливість не відчувати поразки.
Библиотекарь• 20 декабря 2019
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Автор садист. Хай репетитора найме, щоб дитину зацікавити, а не відбити бажання вчитись. Виховують дівчат як бидлоту, а тоді дивуються чому від чоловіка не йде садиста, а терпить.
Моська-слон• 20 декабря 2019
Ответ дляБиблиотекарь
ви неправі. ДІти в колоніях не тому. що їх погано мотивували. а тому що їх перед тим дуже травмували. Травмовану дитину вже не вмотивуєш, а нетравмовану да.
Все правильно було написано: все діло в теплих сімейних стосунках.
Библиотекарь• 20 декабря 2019
Ответ дляМоська-слон
автор пропонує травмувати дитину фізично, але щоб не нашкодити фізично, тобто слідів не залишилось. Психіка її, я так розумію, не цікавить.
Моська-слон• 20 декабря 2019
Ответ дляБиблиотекарь
ви просто відповідали не автору, а іншій людині, яка правильно мотивує свою дитину. Тому я так написала. Якщо я вас неправильно зрозуміла. тоді це на правах висловлювання думки, а не суперечки.