Гигиенишвили• 22 декабря 2019
Посилка зара
Замовляла посилку. На 14.12 казала, що прийде. (Послугами доставки не користується, по речі їздить сама). Так і не привезла. Вчора пише, що вже є. Я пишу добре, відправляй. І вона відправила. Потім пише мені ціну . Але порахувала вона курс злотого по 7.5+10% за послуги. Замовила більше ніж на 400злотих. Як мені поступити? Ви б переплачували?
Тим більше, що вона сказала, що вона моїм зламом заставляє собі хату і я їй "мозги парю" (я так розумію, бо я питаю чому не привезла і коли привезе бо я дала задаток за фотосесію і відмінила через неї. І тепер не знаю коли туда йти)
Нервогенератор• 22 декабря 2019
Какие условия выкупа? Курс посредники обычно завышают, и пишут его до заказа , а не после, по факту. Поэтому и курс завышен, сюда закладывают риск скачка валют и двойную конвертацию магазинов
Гигиенишвили
• 22 декабря 2019
Ответ дляНервогенератор
Цілий злотий? То чому я маю ще % якісь платити?
Гигиенишвили
• 22 декабря 2019
Ответ дляНервогенератор
Умови курс+10%
Нервогенератор• 22 декабря 2019
Ответ дляГигиенишвили
Умови курс+10%
При заказе мои посредники всегда пишет курс выкупа, или в условиях у них прописано +% . Соглашаться на эти условия или нет- Ваш выбор.
Курс оговаривается до выкупа.
Я так поняла, посредник купил и привез Вам товар вообще без оплаты. А теперь надо оплатить свой товар, а Вы не согласны с ценой?
Курс оговаривается до выкупа.
Нервогенератор• 22 декабря 2019
Ответ дляГигиенишвили
Умови курс+10%
Вы первый раз заказали через посредника? Или знаете ,что у каждого посредника по разных странам разный курс , а не по нацбанку, как и у турагентств. И курс ВСЕГДА выше
Гигиенишвили
• 22 декабря 2019
Ответ дляНервогенератор
Курс оговаривается до выкупа.
Да, бо вона писала КУРС +10%, а не курс*1.5+10%. Це взагалі не чесно. І привезла з запізненням. Чому я маю переплачувати на рівному місці 600грн?
scorpionxnk• 22 декабря 2019
а почему при заказе сразу не оплатили товар а ждали когда будет в украине?
Цыпка• 22 декабря 2019
Зачем вторая тема? Пусть пересчитывает, тем более цену она вам озвучила после отправки. На дурака рассчитывала.
Гигиенишвили
• 22 декабря 2019
Ответ дляscorpionxnk
Бо вона бере оплату після того, як привезе
Гигиенишвили
• 22 декабря 2019
Ответ дляЦыпка
Думаю може більше людей зранку. Та блін..
ФФФФристайла• 22 декабря 2019
Вам жеш писали вночі, що треба цього посередника запросити в тему.
Чому цього не зробити?
Або хоча б нік такої хамовитої оголосити.
Чому цього не зробити?
ФФФФристайла• 22 декабря 2019
А взагалі всі ведуться на гучні заголовки.
Треба було писати: посередник Польща хамить і вимагає оплату по курсу 7.5+ відсотки
Цыпка• 22 декабря 2019
Ответ дляГигиенишвили
Погуглила, так полно предложений по 5%.