ПоэтеСССа• 02 января 2020

Мова. Суржик.

Я з ЦУ і ніколи не чула, щоб казали "дати " замість "додати" , хоча завжди вважала, що такого суржика як у нас ще шукати й шукати... то поясніть мені, чому саме дати цукору в тісто, а не додати ? Чи може так по всій Україні кажуть, а я тільки почула ?
п.с. це я заблукала в кулінарній групі, а там все дають і дають то тісту, то салату...
Результат:
вже голосів: 103
100 (97.09%) додаю в тісто(кладу, сиплю, ллю)
3 (2.91%) даю тісту
Под пытками• 02 января 2020
Ответ дляМини-бикини
В Києві теж ’олея’ трапляється. Але то від ’понаїхало’. Суржик, а не діалект, коли російські слова ніби перекладають українською. Російською -похудала, каструля, тудою-сюдою. Навіть перераховувати не хочу всього цього неподобства.
Ещё лЯгла. Ох, бесит. Так только в Киеве говорят

Борец за справедливость• 02 января 2020
Я тє зара дам як хочш.Ти дивисє на неї.Бери рискаль і гонь до роботи.Гнилєку ти тлустий.
Под пытками• 02 января 2020
Ответ дляЛамзак_сдутый
Так лаються, сваряться-це українською, ругань-раша
Удалено администрацией...
автор ПоэтеСССа • 02 января 2020
Ответ дляУмничка-помощничка
Полтава сити

Я поВню
Сен-Тропе ’ У селові ’ дали деяке уявлення полтавського діалекту
автор ПоэтеСССа • 02 января 2020
Ответ дляПод пытками
Только хотела написать, что автор ещё ч ЗУ не слушала ’мову’. Вообще мозги сломались бы и логика.
Моє коріння з Закарпаття, то мені важко зламати мозок. Знаю, що таке тепша, а от деко довго шукала .
Бауди на ауди• 02 января 2020
Ответ дляКотя_люлю
а на Вінничі пальто ставлять, а не вішають))) діалекти є скрізь))
Удивили)
Уравнобешенная• 02 января 2020
У нас кажуть ’добавыть’.
РукиМыли?• 02 января 2020
Ответ дляПоэтеСССа
Мабуть, дуже колоритно. Хіба вони не всі виїхали ?
Нет, не все, вот некоторые на сценах выступают, а другие страной управляют!