Майская киска• 14 января 2020
Ви б звільнились?
Якщо звечора не хочеш на роботу, від однієї думки, що вранці знову треба йти туди падає настрій, не хочеш лягати спати, бо ніч шмидко мине, а там робота, і так повторюється з дня в день це привід звільнитись?
Із позитивного можна відзначити доволі лояльне відношення керівництва, середню ЗП, не великі об’єми роботи, легко добиратись. Конкретно нічого поганого нема, просто «душа не лежить».
Ви б звільнились чи працювали далі?
Результат:
вже голосів:
43 (39.81%)
Не все так погано, працюй далі
38 (35.19%)
Звільнятись! Я в себе одна
15 (13.89%)
Тиц
12 (11.11%)
Зажерлась. Радій що платять!
Майская киска
• 14 января 2020
Ответ дляголик82
Цікаве питання, якщо потрібні гроші і більше варіантів нема, то ні, якщо робота просто як хоббі і є можливість не працювати, то ну її таку роботу
Я розраховувала на роботу-хоббі, та щось пішло не так :(
Гербария• 14 января 2020
Ответ дляМайская киска
Авто нажала тык потому что я как вы :))) вроде и работаю пол дня , вроде и коллектив терпим , но зарплата низкая .. перспектив 0 .. желания туда ходить 0
Просто звязда• 14 января 2020
Какая работа?зарплата?найдете ли быстро что то взамен?а вообще ищите и работайте пока.найдете,то быстро поменяете все.вы просто зациклились и вас ваши же мысли съедают .а когда будете в поиске и сравнении,то поймете что и как
Майская киска
• 14 января 2020
Ответ дляГербария
О, я ще про відсутність перспектив забула. Сиджу я там і думаю: а далі що? Що через рік-два-п`ять? Все можна було б терпіти, знаючи за ради чого. А так весь час в голові думки «що я тут роблю?»
Майская киска
• 15 января 2020
Ответ дляПросто звязда
Офіс. Вузька та нестандартна спеціалізацію, досвід цей особливо нічим не примітний, не витребуваний. Якщо шукати нову роботу, то, практично, з нуля! Або тут до пенсії
Котенок аки рысь• 15 января 2020
Ви маєте чітке уявлення про те, чого ви насправді чекаєте від роботи? В яких умовах ви будете працювати с задоволенням? Якщо це не Діснейленд або Хогвардс, та не маєте відповідей на ці питання, то працюйте та міркуйте далі. А звільнитись зможете завжди.
Майская киска
• 15 января 2020
Ответ дляКотенок аки рысь
Не маю
Є думки, та боюсь, якщо не вийде в тому напрямку реалізуватись... та все життя за принципом «краще синиця в руках» також лякає. Можливо, звільнюсь і буде мотивація розвиватись, або лінь візьме верх
Майская киска
• 15 января 2020
Ответ дляСтриптизерка
А перспективы найти работу ’для души’ у вас есть?
Щоб з’явились перспективи і робота «для душі» - потрібно вчитись, щоб вчитись - потрібен час, щоб був час - потрібно звільнитись, якщо звільнитись - платити чим
Все пов’язане.
Майская киска
• 15 января 2020
Ответ дляСама не знаю
Середня ЗП это сколько, если не секрет?
15 тис, Київ
Сама не знаю• 15 января 2020
Ответ дляМайская киска
15 тис, Київ
При небольших объемах работы это очень даже хорошая зп! Можно параллельно чем-то еще заниматься сидя на работе
Майская киска
• 15 января 2020
Ответ дляСама не знаю
чем бы вы хотели заниматься для души?
Фріленс
Забыла что?• 15 января 2020
У вас явно другая причина. К чему именно не лежит душа?
У меня аналогично. Но так со временем на любой работе, если не нашла себя.
Майская киска
• 15 января 2020
Ответ дляЗабыла что?
Не подобається обов`язки, не цікавий напрямок, відсутність перспектив
Заставляличка• 15 января 2020
Ушла в декрет с такой работы, развиваю хобби, которое приносит деньги и удовольствие.
А у нас макарошки• 15 января 2020
Работайте до весны, а там ещё раз подумайте, может это просто хандра. Зима без снега депрессию вызывает...
Дедуськина бабуська• 15 января 2020
Ответ дляМайская киска
Все пов’язане.
Щоб вчитись звільнятись не потрібно. Дуже багато курсів в вечірній час або тільки в вихідні дні. Але...чи готові ви напружуватись? Щось мені підказує, що ви просто шукаєте причину звільнитись. Бо про все це ви прекрасно знаєте, а якщо не знаєте, то просто не цікавитесь...
Забыла что?• 15 января 2020
Ответ дляМайская киска
А кем работаете? Не бухгалтер случайно?
Майская киска
• 15 января 2020
Ответ дляДедуськина бабуська
Звичайно, я це в у знаю. Вечорами - діти, на вихідних - діти, чоловік працює :( . Звичайно, можна ночами щось підучувати чи на роботі, та для повноцінного навчання треба систематично і уважно займатись, а не уривками
Майская киска
• 15 января 2020
Ответ дляЗабыла что?
А кем работаете? Не бухгалтер случайно?
Ні :( Робота бухгалтера мені здається цікавою і корисною, у порівнянні з моєю
Дедуськина бабуська• 15 января 2020
Ответ дляМайская киска
Я за освітою економіст. Прийшлось перевчатись на бухгалтера. Пішла працювати на первинну документацію, паралельно на курси бухгалтер+ бухгалтер 1-с. Бралась за всю роботу. Головний бухгалтер, дуже знаюча, нагружала по полній по всім участкам. Але робота бухгалтера це не хобі. Це труд, сроки здачі звітів. Я працювала в одному концерні, то там з 10 бухгалтерів, одна була заміжня, інші всі розлучені. Бухгалтерами працюють, кому потрібно зароблять і нема на кого надіятись в фінансовому плані.
Майская киска
• 15 января 2020
Ответ дляДедуськина бабуська
Я в переносному значенні написала :)