Асталависта бэйби• 24 января 2020
Викраденя нареченої.
Форумчанки хто знає схожі історії, поділіться. Сьогодні говорила з орендодавцем на різні теми. Зайшла тема про сімю. Питаю як ви з дружиною познайомилися, а він каже я вкрав її. Була шокована. Каже, що у них в Азербайджані такі традиції. Я прийшла до дому і не можу забути ці слова.
Гарачый Шыкалад• 24 января 2020
А чего вы беспокоитесь? Что вас выкрадут и женятся? Так у нас мужика не заставишь жениться
, не переживайте
Асталависта бэйби
• 24 января 2020
Ответ дляБесбардак
А вы дальше советчицы в Гугл не ходите?
Ні, ви що? Порадниці не зраджую! Довіряю тільки нашим порадницям.
Асталависта бэйби
• 24 января 2020
Ответ дляГарачый Шыкалад
, не переживайте
Мені цікава дана традиція. Думаю як живуть такі сімї. Орендодавця соромилася спитати. Він просто сказав, що дружина вже не могла покинути його бо він забрав у неї цноту. Змирилася і живе з ним вже 30 років.