Веселуха Муха• 26 января 2020
Тупенька сестра: як змиритись... крик душі
Навчання їй не давалось. Освіту ніяку не отримала. В 18ть вийшла заміж, родила дитину. Розлучилась. В 27 знов заміж. Той же сценарій.
Меншому - 6 років. Сидять у мами з татом на шиї. Мама вже не може. Раніше якось було простіше, бо 2й чоловік більше допомагав. Зараз тільки аліменти. Працювати вона нормально не може. Елементарно продавцем. Пару тижнів попрацює, наробить недостачі, виженуть без зарплати і знов вона місяцями ніде не робить.
В голові тільки гульки і нові залицяльники. Там той ще контингент. Пьє, курить і шляється з мужиками. Такими ж безтолковими і без копійки в кишені. І з кожним новим в неї любов. І весь час страждає як її кидають.
За 2019 рік було 7 мужиків, яких вона тягнула додому знайомити з батьками. Мама їх вигонить, вона все додому тягне.
З усіма "показує" свою любов в фейсбуці. Наприклад: це мій Вася і по 10 фоток як вони цілуються. Як з Васьою розійдеться, фото повидаляє. Але через 10 днів вже нові фото: це мій Саша, в нас така любов і бла бла бла... і все це в якомусь ганделику сфоткане.
Приходить прстійно пьяна додому. По пів дня спить. Дітьми не займається.
Мама вже не може це терпіти. Вчора взяла меншого внука і відвезла до його батька, попросила щоб малий пожив з ним, а сестру вона хоче виганяти з хати. Щоб шукала житло.
Вона собі нічого не думає, думає що поживе в мене трохи та й вернеться до мами.
Так воно скоріш за все і буде. На неї нічого не діє. Вона просто тупа.
Бесбардак• 26 января 2020
Ответ дляПриму в дар
Горбатого могила справить, це аксіома. Маю подібну: на роботу сподобилася вийти у 38 і то на пару тижнів. А до того часу тягнула останнє з батьків. Хахаль-алкоголік її умудрився навіть гроші вкрасти з тумбочки, коли провідувули хворого батька в лікарні. А сестра профукувала гроші, які їй мала давала, щоб та оплатила їй на пошті за газ (мамі важко було ходити), чуть газ не обрізали серед зими. І тих нещасних пару гривень, що мама собі наскладала ’на похорон’ вивітрилися з шафи, поки я була з мамою в лікарні... Бог їй суддя((( Але згідна з постами вище: що батьки виховали - те й пожинають
А дальше что с ней?
осень_осень_харашо• 26 января 2020
Ответ дляНеКонец-Света
И что??? Судя по всему, вы далеко от сестры не ушли, такая же тупая. Была бы вы нормальная, решали бы как-то, а не выносили сор из избы, и не поливали грязью сестру.. Это ваша семья, и из любой ситуации есть выход, или вы думаете, что напишите тут, и всё изменится??
осень_осень_харашо• 26 января 2020
Ответ дляНа-перекуре
Вашу сестру воспитывали ваши родители. Не соседи и не вы. Поэтому пусть сами с ней разбираются.
так совета же просит человек. как разобраться?
осень_осень_харашо• 26 января 2020
Ответ дляБаба-царьлебедь
родители умеющие воспитывать - не воспитывают неудачником и слабаков). они воспитывают самодостаточных людей в итоге. а оправдания и поиск крайних нужны только тем, кто не справился со своей работой. вырастить ребенка это не развлечение.
заводя собаку человек становится ответственным за все ее поступки. зато заводя детей большинство считают что должны ребенку только уход, а воспитание можно ’прогулять’. только вот без воспитания не все вырастут достойными людьми - зависит от многих факторов.
во-первых, вы много видели таких умеющих людей? ) а во вторых. что делать с генетикой? автор выросла тоже у этих родителей. но она другая. генетика имеет гораздо большее значение, чем воспитание. увы.
Баба-царьлебедь• 26 января 2020
Ответ дляНа-перекуре
В родителях. Я с братом - два разных человека, воспитывали одинаковые родители. Вроде как им казалось одинаково, но нет, не одинаково. Брату было больше позволено, больше отдано, выняньчено и ’подтерто’ за ним. Но родителям казалось, что воспитывают одинаково. Итог - брат в 43 ниочем. Хотя, если у сестры автора какое то умственное отклонение, подкреплённое медицинским диагнозом, то тогда, безусловно, дело не в родителях и не в воспитании.
а кто упустил проблему со здоровьем ребенка, если там есть диагноз? - родители(. простите, но все равно виноваты родители(
Выкупаная• 26 января 2020
Ответ дляМатраскин Брат
Я б никому родного внука не отдала. Ваша мама такая же как и дочка. Яблоко от яблони.
Да-да-да. А было бы вам лет за 60, мизерная пенсия и соответствующее здоровье, да еще один внук на плечах, по-другому песня бы звучала. И внука, на минуточку, отцу родному отдали.
Баба-царьлебедь• 26 января 2020
Ответ дляосень_осень_харашо
воспитание имеет бОльшее влияние, это во-первых (маугли становятся без воспитания с любой генетикой). а автор не факт что воспитывалась так же теми же родителями (могли испортить ее меньше) - это во-вторых.
а вообще вопрос всего лишь в ’оправдать тех родителей или нет?’ большинство предпочитают оправдывать обычно родителей только ’чтобы потом и их оправдали’...
Веселуха Муха
• 26 января 2020
З приводу старшої дитини. Дівчинка, 13років. Виховала її бабуся. Вона з матірю майже не говорить. Просить, щоб в школу не приходила. Дуже її соромиться. Сестра взагалі нею не цікавиться, вона її залишила матері коли вдруге вийшла заміж. А коли повернулася додому - стосунки не налагодила. В них постійний конфлікт через кімнату: коли сестра зїхала племінниця залишилася в її кімнаті.
Тепер сестра вимагає, щоб мала зїхала в прохідну кімнату, бо їй не подобається спати в прохідній. Мала не реагує на неї.
Короче, якщо сина сестра ще сприймає як диниту, то дочку ні. І відкрито про це говорить. Дуже складна ситуація.
Борисфенка• 26 января 2020
Ответ дляБаба-царьлебедь
Батьки не оцінили масштаб проблеми, думали, вийде заміж, дітей народить, борщі варитиме.
А вийшло інакше. Лікувати без толку, а соціально адаптувати потрібно - знайти посильну роботу не касиром, а швачкою чи поваром, медикаментозно знизити лібідо, можливо зробити перев´язку труб.
Інакше злигається з алкоголіками і наркоманами і буде щороку народжувати, кому таке треба.
осень_осень_харашо• 26 января 2020
Ответ дляБаба-царьлебедь
я не спорю с вами, что вина родителей есть и снимать ее с них нелепо, это естественно. но тут суть в том, что делать сейчас и как быть? вот как? сделали из нее инфантила, например, и как теперь отказаться от нее, лишив всего? ведь тоже не совсем верно. сначала сделали калеку, а потом бросили ’иди и живи сама’, но она то не умеет и не по своей вине. так ведь? это пример образный, я не говорю, что именно так в этой семье. просто вопрос действительно сложный. вот я сама не знаю, а как же правильно дальше поступать с такими взрослыми ’детьми’? вот, допустим, осознали родители ошибки воспитания плюс генетика не лучшая у ребенка, и вот что делать с таким выросшим детем? как правильно быть? ведь она мало того, что ума небольшого, так еще и не приспособлена ни к чему.
Раз одела не бу• 26 января 2020
Ответ дляХдеЯсь?
Ой ну это вы ее такой сделали. Не хватило силы воли бороться и воспитать теперь разгребаете. Просто вы наверно беспроблемная, а с сестрой родителям нужно было повозиться
Есть такие люди, которым с детства нужно очень жесткое обращение, порядок и контроль, а то краев не видят и вырастают нарциссами. Но я вот например так не смогла бы, слишком добрая....
Бабканадвоесказала• 26 января 2020
Ответ дляБорисфенка
Вы правильно пишете, но без согласия сестры ничего не выйдет. В 34 гола социально адаптировать... Ну хз, я думаю не получится, перевязать трубы тоже без согласия не выйдет. Это ж не кошка - поймал, отвез, дал денег и готово. Это придется уламывать тетку, потом деньги на перевязку, потом следить чтоб она не сбежала и не набухалась перед операцией, и вообще чтобы пришла на нее.
Борисфенка• 26 января 2020
Ответ дляБабканадвоесказала
Важко, але можливо.
А витягати її з притонів і щороку по немовлятку отримувати батькам легше буде, як думаєте?
Вплив суспільства буде лише негативним.
Веселуха Муха
• 26 января 2020
Ответ дляБорисфенка
Так і є. Думали - переросте. Тим паче з кожним чоловіком по 3 роки прожила. Поки любов-любов
Їй потрібен секс щодня. Як чоловік їхав у відрядження то вона казала що не може видержати. Цілий тиждень. Це для неї була катастрофа.
Веселуха Муха
• 26 января 2020
Ответ дляБабканадвоесказала
В неї було десь 5 абортів. Вже не вагітніє
осень_осень_харашо• 26 января 2020
Ответ дляБорисфенка
Важко, але можливо.
Вплив суспільства буде лише негативним.
вот вы верно все пишете. прочитав некоторые комментарии, я несколько ужаснулась. масштаб подобных трагедий огромен и выбросить теперь такого человека, который совершенно не приспособлен к жизни и, по всей видимости, имеет определенные психические расстройства, - это, по сути, совершить второй акт преступления. вопрос большой и очень сложный.
Бабканадвоесказала• 26 января 2020
Ответ дляБорисфенка
Важко, але можливо.
Вплив суспільства буде лише негативним.
Та не легче. С такими вообще легко не бывает и быть не может. Просто сложно спрогнозировать, стоит вкладывать в такого человека или не стоит и пытаться, неизвестно какое из зол худшее.
Бабканадвоесказала• 26 января 2020
Ответ дляВеселуха Муха
Ну хоть это плюс. Главное чтобы она вам бытовой сифилис не принесла или еще что похуже.
ФФФФристайла• 26 января 2020
А тебе то что, сестра дура, понятно, сестра поди красивая, а тебе завидно
Бабканадвоесказала• 26 января 2020
Ответ дляФФФФристайла
Автор, похоже сестра ваша на огонёк заглянула)
осень_осень_харашо• 26 января 2020
Ответ дляВеселуха Муха
а никогда не обращались к психиатру или к неврологу с этим вопросом?
Борисфенка• 26 января 2020
Ответ дляосень_осень_харашо
Те саме й з роботою - батьки мають визнати для самих себе, що дівчина розумово відстала, і знайти їй посильну роботу не з грошима в торгівлі, а якісь коробочки складати. І так само ставитися до її витрат - вона нездатна планувати власний бюджет, треба її або мовчки годувати, або у працедавця пів-зарплати забирати на прокорм, решту хай тратить на манікюр, щоб був стимул на роботу ходити.
Не можна міряти розумово відсталу людину мірками здорової людини, там все інакше.
Старшій доньці пояснити, що мама трошки хворіє на голову і на неї не варто ображатися. Захистити дітей від такої мами.
Веселуха Муха
• 26 января 2020
Ответ дляосень_осень_харашо
Мама зверталася до психіатра коли сестрі було 18ть років.
Звернули все на молодість і темперамент.
Борисфенка• 26 января 2020
Ответ дляБабканадвоесказала
Не стоит вкладатися - це через пару років донька-алкоголічка чи наркоманка буде бити старих батьків, щоб відібрати у них пенсію на пляшку чи дозу.
Такі речі треба зараз упереджувати.
ФФФФристайла• 26 января 2020
Ответ дляБабканадвоесказала
Я мужик ейный
осень_осень_харашо• 26 января 2020
Ответ дляБорисфенка
Согласна с вами. Я тоже удивилась, что зная умственные способности и безалаберность этой дамы, семья допустила, и не раз, чтобы она работала с деньгами. В целом, думаю, что выход один, вот так шаг за шагом искать выход, но не долбить ее и унижать, а исходить из того, что она плохо развита плюс психологически нестабильна.
Борисфенка• 26 января 2020
Ответ дляосень_осень_харашо
Батьки мають це визнати. А їм лікар сказав, що все ок, донька не відстала розумово, а просто молода і безтолкова. Вони й заспокоїлися.
Раз одела не бу• 26 января 2020
Ответ дляВеселуха Муха
Дякую, ви мене зрозуміли. Ось приклад: у неї флюс. На лікування немає грошей. Мама не дає, я не даю. Виходить на роботу. Отримує ЗП, (за час поки працювала флюс сходить) і скидає мені фото що вона наростила нігті і вії, купила смартфон. Пишу, що треба в першу чергу лікувати зуб а тоді нігті робити. Вона, мені пише що зуб не болить уже
Ого!!! В мене коли був флюс в мене роздули півобличчя, як у коняки)))