Штора с кисточкой• 27 января 2020

ЮЕ не відправив трек

В мене було на складі 4 трека,я одночасно зняла заборону зі всіх,щоб їх консолідували. ЮЕ консолідував тільки 3 трека,а один залишився. Хто буде платити за доставку останнього? Трек невеликий,всього три речі. Писала їм на сайт,хотіла вияснити - дають дуже розмиті і незрозумілі відповіді, типу "Очікуйте рахунок" або "Якщо треки консолідовані,то мінімалку не треба платити" ... В мене була така сама ситуація на Юнітрейд,то мені просто сказали,що останній трек доставлять безкоштовно,бо це їхня помилка. А ЮЕ морозиться...Чи можна щось від них добитися?
Аноним ФЕЯ• 27 января 2020
Посчитают по нормальному тарифу, просто отправят отдельно.

Зажуженная Жужжа• 27 января 2020
ага жди от юэ по нормальному тарифу)))
автор Штора с кисточкой • 27 января 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
ага жди от юэ по нормальному тарифу)))
Мене тарифи ЮЕ влаштовують,от тільки не хочеться за 0.5кг платити 6 з лишнім євро
Ответ дляАноним ФЕЯ
Зрозуміла, дякую
Все возможно• 27 января 2020
у меня сначала насчитывали отдельно писала повторный запрос, все пересчитывали!
Зажуженная Жужжа• 27 января 2020
Ответ дляШтора с кисточкой
тогда писать)возможно разделили чтоб не было перелимита ..
Попадалочка• 27 января 2020
Мне 2 консолидировали, а третью с вещью в 200 гр, отправили отдельным пакетом, но плату взяли не по максимуму, а общую. Хорошо хоть не в коробку отдельную упаковали.
Ответ дляЗажуженная Жужжа
В мене нема переліміту,все разом 80€