Мусик Пусик• 28 января 2020

Чи контактує ваша вчителька з вами батьками?

Дитина в першому класі, вчителька майже не контактує з батьками. Не можливо дізнатися що робили в школі, яку тему вивчали, що зробити дома. Взагалі всим не довільна, не привітна до дітей та батьків. Практично всім не подобається, але всі мовчать бо нічого не вдієш...
Советчицы тоже плачут• 28 января 2020
ага, щодня перед вами звітувати?
треба буде, скаже.
непривітна - конкретні приклади і скарги до директора.

Единорог помог• 28 января 2020
Что такое
Всим не довільна?
Автор, Ви з Полонини чи з Верховини?
автор Мусик Пусик • 28 января 2020
Ответ дляЕдинорог помог
Что такое
Всим не довільна?
Автор, Ви з Полонини чи з Верховини?
Вибачте, всім незадоволена) з Полонини)
Лама_мама• 28 января 2020
У нас батьківський чат. Вчителька передає інфу голові батьк комітету, сама в вайбері не спілкується. Притзустрічі привітна, але домашку діти пишуть вищоденник самі каракулями
Вам телефонограмма• 28 января 2020
Запасайтеся терпінням, це лише перший клас, а вам з нею аж до п’ятого.
Меня не звали• 28 января 2020
Що заважає запитати ? Всім розказувати що та як не повинна вчитель
автор Мусик Пусик • 28 января 2020
Ответ дляВам телефонограмма
Та до 4 ж
Единорог помог• 28 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Вибачте, всім незадоволена) з Полонини)

автор Мусик Пусик • 28 января 2020
Ответ дляМеня не звали
Та взагалі не спілкується

Кидстаффовка• 28 января 2020
Як ви дістали всі з своїм чатом- вайбером, наїздами на вчителів. Це вчитель вашої дитини, вам вона нічого не винна,самі слідкуйте за дитиною
автор Мусик Пусик • 28 января 2020
Ответ дляКидстаффовка
Ви мабудь вчитель?
автор Мусик Пусик • 28 января 2020
Ответ дляКидстаффовка
Ви можете проходити цю тему, чому так нервувати? Виберіть собі щось більш цікаве)
Единорог помог• 28 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Ви мабудь вчитель?
Напевно, ні.
Не вчитель.
Кидстаффовка• 28 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Ви мабудь вчитель?
Ні, я не вчитель, я працюю і не маю часу фігньою стоадати
Меня не звали• 28 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Та взагалі не спілкується
Взагалі це як? Ви запитуєте,а вона ні слова,мовчить?
Кидстаффовка• 28 января 2020
Ответ дляМеня не звали
Вчитель повинна звіт. Писати щодня
автор Мусик Пусик • 28 января 2020
Ответ дляМеня не звали
Вона повинна інформувати хочаб раз на тиждень батьків про те як проходить процес навчання, як діти засвоюють матеріал. Про те як складаються відносини в класі... сі я щось не те пишу? Чи я багато вимагаю від вчителя?Всі нормальні батьки цікавляться життям дитини, це нормально
автор Мусик Пусик • 28 января 2020
Ответ дляМеня не звали
Так, мовчить, на запитання може відповісти щоб запитали у дітей...
Кидстаффовка• 28 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Повинна? це в неї в посадовій написано, ви бачили?

автор Мусик Пусик • 28 января 2020
Ответ дляКидстаффовка
Вчитель повинна звіт. Писати щодня
Вважаю що вчитель повинен інформувати батьків, про те що виконували в школі
Кидстаффовка• 28 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Яким чином?
автор Мусик Пусик • 28 января 2020
Ответ дляКидстаффовка
Та ви зараз фігньою страждаєте... лягайте вже спати, гарних снів!
автор Мусик Пусик • 28 января 2020
Ответ дляКидстаффовка
Яким чином?
Наприклад в Васько, є група
автор Мусик Пусик • 28 января 2020
Ответ дляКидстаффовка
Яким чином?
Наприклад в вайбер, є група
Пирожкиня• 28 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Ну это Вы перегибаете уже. Интересует что-то? - подойдите спросите.
автор Мусик Пусик • 29 января 2020
Ответ дляКидстаффовка
Ні, не бачили, але як що так і далі буде, то буду з‘ясовувати які в неї обов‘язки
Кидстаффовка• 29 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Наприклад в Васько, є група
Ви хочете щоб вона вам в вайбері звітувала, ви серйозно?
автор Мусик Пусик • 29 января 2020
Ответ дляПирожкиня
Не можна... в школі не можливо підходити до класу, діти виходять на пропускник, вона виводить всіх дітей і йде до класу
автор Мусик Пусик • 29 января 2020
Ответ дляКидстаффовка
Не мені, а всім батькам! Так роблять всі вчителі окрім нашоі
Кидстаффовка• 29 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Вчити дітей, а не перед вами звітувати. Не витрачайте час, з‘ясуйте завтра