Интимная• 29 января 2020
Пляма висип у дитини. Фото
З´явилась вчора, думала натер, бо зуби лізуть крайні, все тягне в рот.
за ніч майже пройшло.
Сьогодні до вечора знову пляма, на вид наче якийсь висип. Міг занести якусь інфекцію чи алергія на щось харчова, підкажіть, на що воно схоже?
за ніч майже пройшло.
Дежурняшная• 29 января 2020
У моей постоянно сыпь от соски, от сладкого, от кислого. Намажьте чем то по типу синафлана чуть чуть, пройдет.
Интимная
• 29 января 2020
Ответ дляДежурняшная
Дякую, якраз малину кислувату кілька днів їмо, сьогодні вже не давала, буду слідкувати