Ворую вкусняшки• 04 февраля 2020
знайшли карту, подзвонила в банк
привіт
зробила, а тепер сиджу думаю..
малий знайшов карту Привату, приніс додому, я його насварила нащо піднімав, але що вже вдієш..
я подзвонила на 3700 , сказали, що знайшли, мені сказали, що карту заблоковано, з власником зв"яжуться
Сказала чоловіку, а він свариться, каже треба було просто викинути, нащо дзвонила..
це може якось обернути для мене погано? блін, сиджу переживаю..
зробила, а тепер сиджу думаю..
Королева спама• 04 февраля 2020
Зачем так замарачиваться? Сейчас не составляет труда заблокировать карту и получить новую!
Бармалеина• 04 февраля 2020
Все пропало! Вас арестуют и вышлют в Антарктиду снег убирать!
Вот честно, нужно же какие-то мозги (чтобы думать) и совесть (это больше к супружнику вашему) иметь. Принцип ’моя хата с краю’ постыден для нормального человека.
Ворую вкусняшки
• 04 февраля 2020
та фіг його знає
то ще й голд карта
а раптом там якісь гроші знято було і викинули, а я дуринда подзвонила, ще мене тягати будуть, доказуй їм потім..
то ще й голд карта
Ворую вкусняшки
• 04 февраля 2020
Ответ дляБармалеина
не хвилюйтесь, і те , і інше в нас є..
проте в нас така країна, що і з невинуватого можуть зробити винуватого. Різні є випадки..
]Mrs.Сексуальность[• 04 февраля 2020
Ответ дляУх ты какая Я
та фіг його знає
то ще й голд карта
Я бы не звонила никуда и карту эту не трогала. Потом ещё доказывай, что это не Вы её взяли. Может, оттуда уже успели снять деньги?
Ворую вкусняшки
• 04 февраля 2020
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
блін, переживаю, аж недобре стало..
та вже назад не вернеш..
Кому там слова не давали• 04 февраля 2020
та заспокойтеся - нема про , що переживати. Синові поясніть, що піднімати чужі речі не можна. Поясніть спокійно з аргументами, без сварок. Ніхто не буде з Вами зв´язуватися через загублену і вже заблоковану картку.
Ворую вкусняшки
• 04 февраля 2020
Ответ дляКому там слова не давали
Дякую Вам, так ,вже поговорила, і наказувала не раз, що брати нічого не можна. Хіба ж він слухає..
Сподіваюсь все обійдеться..
Ответ дляУх ты какая Я
Сподіваюсь все обійдеться..
нічого страшного не сталося. Може передзвонить власник щоб запитати де знайшли щоб для себе знати де загубив та й все.
Ворую вкусняшки
• 04 февраля 2020
Ответ дляКому там слова не давали
дякую за підтримку
Прасковична• 04 февраля 2020
Ломаю карточку и выбрасываю в разные мусорные баки.
С единиц можно сделать оплату.
Не парюсь вообще.
Если б принес ребенок, аналогично, порезала карту и выбросила; в банк бы точно не звонила.
Завидую людям, у которых столько свободного времени на херню уходит
С единиц можно сделать оплату.
Не парюсь вообще.
Ворую вкусняшки
• 04 февраля 2020
Ответ дляПрасковична
С единиц можно сделать оплату.
Не парюсь вообще.
С единиц можно сделать оплату.
Не парюсь вообще.
тепер шкодую, що подзвонила, але не повернеш, зараз би зробила так же, тим паче вже зломила її
питання в іншому, чи не доколупаються до мене в разі якщо там з карткою проблеми..
тихо надіюсь, що пронесе..
Ворую вкусняшки
• 04 февраля 2020
і причому тут вільний час - в банк зателефонувати 1 хв..я просто не подумала((
Ворую вкусняшки
• 04 февраля 2020
Ответ дляPeritus
Когда нужно, в Приват хрен дозвонишься с оператором побеседовать :(
ааа, ні, одразу взяли трубку))
Ворую вкусняшки
• 04 февраля 2020
Все, видихаю, я зробила все вірно, знайшли - повідомили.
всім гарного дня
Ресничный червь• 04 февраля 2020
Ответ дляУх ты какая Я
всім гарного дня
Карта-это не деньги! Это всего лишь кусок пластика. Можно поднять, можно выбросить, можно не звонить. Владелец восстановит за 5 мин.
Ворую вкусняшки
• 04 февраля 2020
Ответ дляРесничный червь
ну як ? хіба нею не можна в неті розрахуватись, наприклад.