Мотылек• 06 февраля 2020
Автору темы Помогите-спасите
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2554182 Что, не понравилась правда-матка ???? Не любят советчицы мнение, которое не совпадает с ихним.
Налетчица Муся• 06 февраля 2020
Я й взагалі ніколи не розраховувала на бм.Дав Бог розум самій крутитися і забезпечувати.Аліменти платить 1 тис,ще думати про це,нервуватися,собі і дитині психіку псувати.Забули і не згадуємо і він про нас.Сама винна,таке в мене було кохання по молоду,ніхто мене не заставляв за нього заміж виходити.