КарамбОлька• 12 февраля 2020
Дєвочки, прошу вас, бережіть себе
Да, жизнь штука серйозна, багато забот. Але я вас прошу - не беріть близько к сєрцу те, шо можна не брать. Я знаю, ви всьо хочете, щоб було як луччє, правільно і красіво, но главне - берегти себе. І діток бережіть.
Мужики вони наглі. Вони так не впадають в завісімость як женщіни - ні в моральну, ні в матеріальну. В них псіхіка друга - дума собі про шось одне, і на всьо остальноє йому вибачте по хрін. А в нас вєчно тих думок хмара...
Я сьогодні трохи полаялася зі своїм - бо ремонт на кухні невеликий робимо, він взявся шкафчики переробить, і стоїть те всьо пару неділь - а воно найде собі якісь вєчно «діла». То забув, то отвьортки нема, то кум дзвоне на пиво кличе. То слово за слово, і полаялися. І він мене, собака, обідив і пішов з дому.
А я лежу, плачу, і так мені зле... Аж тут думаю - стоп, Рогнєдушка, постой,моя дєвочка. Не нєрвнічай, моя хорошая. Погладила сама себе і обняла, як дитину. І так мені лєгчє і свєтлєє на душі зразу стало - шо хай там як, а я сама в себе є, і себе люблю, і в обіду не дам. Пішла собі, чаю заварила. І не нєрвнічаю більш.
І спать ляжу сьогодні пораньше, чого і вам желаю. Обнімаю вас, мої красоткі, цьомаю. Спокойной ночкі і пріятних снов!
Ваша Рогнєда Карповна
Кукарачка• 12 февраля 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
На якому это всьо языке написано?!
На нашому-на суржику родимому. На нем 50% украинцев бесэдует. :)) Почти белорусский..
Цветок Мира• 12 февраля 2020
Все так, Але суржик крывый, нэ то шо у татуси бо. Если шо я родилась и выросла в Сумах, в суржик понимаю
Дюймовочка• 12 февраля 2020
Вот суржик, в котором в русский текст вставлены укр.слова, видела. А такое - русские слова в украинском тексте - практически не встречала
Я тут с краю постою• 12 февраля 2020
Ответ дляaromat1
Міні кажецця шо це більше до полтави.
Нє, у нас тоже так балакають. Сінельниковський район рекомендую.
палка-копалка• 12 февраля 2020
Ответ дляЯ тут с краю постою
ога, и Пятихацкий такой же)))
СтелькаОТединицы• 12 февраля 2020
Эх, Рогнеда Карпивна, як же вы праві. Треба, шоб воцарілось рівноправіє и справедлівость. Ідіть до кума з голілкою. Нехай він ремонт доробляє. Можна і в другіх процессах його перевірити
Пиу!Пиу!• 12 февраля 2020
вам до Лавры далеко, пропала вона, нема( скучаю.по її суржику і ответочкаи
єх
графиняВишенка• 12 февраля 2020
Ответ дляПиу!Пиу!
єх
И я скучаю. Ее историю про подруг обожаю)
Сам себе Петросян• 12 февраля 2020
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вы бы хоть закусили немного
зачем ? тогда настрой пропадет))) а так всем приятно
Здесь на минутку• 12 февраля 2020
по ходу нажала ентер и мордой в клавиатуру вырубилась Рогнедушка
Меня не звали• 12 февраля 2020
Ответ дляПиу!Пиу!
єх
Хто така?)
Сиамская сороконожка• 12 февраля 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
На якому это всьо языке написано?!
на абнаковенном... а шо?
Я тут с краю постою• 13 февраля 2020
Ответ дляЛюба251
не смогла прочесть из-за суржика
Тю ти ёлкі. Шо тут не понятного? Женсчіна посорилася з мужем, бо він обіщав ремон, а замість цього шастає непонятно де. Обідно. Якшо ти мужик, то держи слово і не розстроюй жінку.
Советчицы тоже плачут• 13 февраля 2020
Спасибо за добрый пост.Только и остается женщинам ценить себя при таком раскладе.Мужики сейчас в основном энергетические вампиры!
Бармалеина• 13 февраля 2020
Ответ дляМамина Гадость
Автор, читать вас тяжело. Но не расстраивайтесь. Спасибо за доброту

Автор просто скопировала. С благими намерениями.
Но разве здесь оценят?