КарамбОлька• 12 февраля 2020

Дєвочки, прошу вас, бережіть себе

Да, жизнь штука серйозна, багато забот. Але я вас прошу - не беріть близько к сєрцу те, шо можна не брать. Я знаю, ви всьо хочете, щоб було як луччє, правільно і красіво, но главне - берегти себе. І діток бережіть.
Мужики вони наглі. Вони так не впадають в завісімость як женщіни - ні в моральну, ні в матеріальну. В них псіхіка друга - дума собі про шось одне, і на всьо остальноє йому вибачте по хрін. А в нас вєчно тих думок хмара...
Я сьогодні трохи полаялася зі своїм - бо ремонт на кухні невеликий робимо, він взявся шкафчики переробить, і стоїть те всьо пару неділь - а воно найде собі якісь вєчно «діла». То забув, то отвьортки нема, то кум дзвоне на пиво кличе. То слово за слово, і полаялися. І він мене, собака, обідив і пішов з дому.
А я лежу, плачу, і так мені зле... Аж тут думаю - стоп, Рогнєдушка, постой,моя дєвочка. Не нєрвнічай, моя хорошая. Погладила сама себе і обняла, як дитину. І так мені лєгчє і свєтлєє на душі зразу стало - шо хай там як, а я сама в себе є, і себе люблю, і в обіду не дам. Пішла собі, чаю заварила. І не нєрвнічаю більш.
І спать ляжу сьогодні пораньше, чого і вам желаю. Обнімаю вас, мої красоткі, цьомаю. Спокойной ночкі і пріятних снов!
Ваша Рогнєда Карповна
Кукарачка• 12 февраля 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
На якому это всьо языке написано?!
На нашому-на суржику родимому. На нем 50% украинцев бесэдует. :)) Почти белорусский..
Ошеламиссимо• 12 февраля 2020
не дочитала эту презентацию мыльной оперы
Мамина Гадость• 12 февраля 2020
Автор, читать вас тяжело. Но не расстраивайтесь. Спасибо за доброту
Цветок Мира• 12 февраля 2020
Все так, Але суржик крывый, нэ то шо у татуси бо. Если шо я родилась и выросла в Сумах, в суржик понимаю
Бронетапок• 12 февраля 2020
Дюймовочка• 12 февраля 2020
Вот суржик, в котором в русский текст вставлены укр.слова, видела. А такое - русские слова в украинском тексте - практически не встречала
aromat1• 12 февраля 2020
Ответ дляЯ тут с краю постою
Лучче і не скажеш. Почті шо тост.
Ну то вип´єм, бо афтар вже клюкнув, а ми нє.
aromat1• 12 февраля 2020
Ответ дляЯ тут с краю постою
Вам треба в Дніпропетровську область. Будете владєть шикарним суржиком.
Міні кажецця шо це більше до полтави.
aromat1• 12 февраля 2020
Ответ дляКукарачка
Балакає
Я тут с краю постою• 12 февраля 2020
Ответ дляaromat1
Міні кажецця шо це більше до полтави.
Нє, у нас тоже так балакають. Сінельниковський район рекомендую.
палка-копалка• 12 февраля 2020
Ответ дляЯ тут с краю постою
ога, и Пятихацкий такой же)))
disc5555• 12 февраля 2020
Автор, вы из Борисполя?
БезникаЯ• 12 февраля 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
На якому это всьо языке написано?!
СтелькаОТединицы• 12 февраля 2020
Эх, Рогнеда Карпивна, як же вы праві. Треба, шоб воцарілось рівноправіє и справедлівость. Ідіть до кума з голілкою. Нехай він ремонт доробляє. Можна і в другіх процессах його перевірити
Пиу!Пиу!• 12 февраля 2020
вам до Лавры далеко, пропала вона, нема( скучаю.по її суржику і ответочкаи
єх
euhunter• 12 февраля 2020
Ну шож його робити, Рогнєда Карповно? Отвертка есть, шкафчики не доделаны, мужика в доме нет - улавливаете суть? Хорош себя саму обнимать, шкафчики себя сами точно не скрутят. Зовите н на помощь профессионала, че.
Вытворунка• 12 февраля 2020
Вы часом не сестра Ляшка? Больно голоса похожи)))
Ситечко для мыслей• 12 февраля 2020
Умнічка! так і нада!)))))
графиняВишенка• 12 февраля 2020
Ответ дляПиу!Пиу!
єх
И я скучаю. Ее историю про подруг обожаю)
Сам себе Петросян• 12 февраля 2020
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вы бы хоть закусили немного
зачем ? тогда настрой пропадет))) а так всем приятно
Здесь на минутку• 12 февраля 2020
по ходу нажала ентер и мордой в клавиатуру вырубилась Рогнедушка
Меня не звали• 12 февраля 2020
Ответ дляПиу!Пиу!
єх
Хто така?)
всемВсёИмного• 12 февраля 2020
Фух
І таке ж правду пішитє
Сиамская сороконожка• 12 февраля 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
На якому это всьо языке написано?!
на абнаковенном... а шо?
Люба251• 12 февраля 2020
не смогла прочесть из-за суржика
Я тут с краю постою• 13 февраля 2020
Ответ дляЛюба251
не смогла прочесть из-за суржика
Тю ти ёлкі. Шо тут не понятного? Женсчіна посорилася з мужем, бо він обіщав ремон, а замість цього шастає непонятно де. Обідно. Якшо ти мужик, то держи слово і не розстроюй жінку.
Tasha.Kasya• 13 февраля 2020
Лагшмивара• 13 февраля 2020
Не нюхайте больше клей из кулька
Советчицы тоже плачут• 13 февраля 2020
Спасибо за добрый пост.Только и остается женщинам ценить себя при таком раскладе.Мужики сейчас в основном энергетические вампиры!
Бармалеина• 13 февраля 2020
Ответ дляМамина Гадость
Автор просто скопировала. С благими намерениями.
Но разве здесь оценят?