Рыжик-пыжик• 16 февраля 2020

Дівчата, мій чоловік є ціль колеги, як бути?

Дивна ситуація відбувається. Відчуваю, що чоловік зраджує мені, але не можу піймати на 100%. Разом вже 15 років, у шлюбі одинадцять, маємо доньку, мені 39, йому 40. Чоловік завжди був привабливий, високий, симпатичний та дуже добре заробляє, тому жінки завжди поглядали на нього, але він ніколи не давав ніяких приводів за цей час. Зараз в мене прокинулась інтуїція чи що, напевно вже запізно.
Три місяця назад з´явилася нова колега, партнер з проекту. Їй 34, об´єктивно дуже красива, порівняно зі мною, гарна фігура, незаміжня, є дитина років 5-6. Спочатку чоловік, коли приходив з роботи жалівся, що вона нічого не розуміє в роботі, що вона підставить та прийдеться платити неустойку і т.д. Приблизно через місяць його ставлення до неї дуже змінилось на якесь позитивне. Вони стали багато спілкуватися нібито по роботі, дзвінки, вайбер після роботи, іноді на вихідні, стверджував що тїце тільки по роботі, зараз з´явилися пізні смс від неї. Згодом вона стала розумна, відповідальна, дуже хороша, та й взагалі їй в житті не дуже пощастило. Він перестав ділитися зі мною справами, новинами з роботи. Також відносини між нами стали не ідеальними. Я почала дратуватися, останні два тижні він повністю охолов до мене, раніше я повз нього не могла пройти, йому обов´язково було мене обійняти, поцілувати, якшо дитини поруч не було, став "відмовлятися" від мене, що взагалі дивне, так як темперамент в нього зашкалює. Дізналася, що в п´ятницю підвозив її. Він прикидається, що не може зрозуміти чому я плачу, коли сваримося, що я все вигадаю, що зараз скрутні часи на роботі, а йому істерики створюю.
Щось можливе ще зробити чи здобути 100% докази зради та готуватися до майбутнього розлучення?
размахер• 17 февраля 2020
1.слідкувати за собою, якщо запустилм себе.
2.знайти того, хто не захоче ’відмовитись’ від вас.
3.паралельно намагатись щось знайти на нього.

Малявка-козявка• 17 февраля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Працюю вдома.
до нього на роботу) регулярно)
і як тільки підловите,скандал)
Малявка-козявка• 17 февраля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Так, його слова - я все вигадала, нічого не має.
з нею говорили? візьміть на понт, що вона визнала)
Зупка_цем• 17 февраля 2020
Ответ дляТоптунша
Ваш чоловіків вже в минулому? Чи продовжуєте жити разом після такого?
Ні ні не в минулому. Він дуже добрий , він оступився і дуже шкодував потім , що поміняв достойну на доступну . Вже 10 років пройшло , він цінить мій поступок і дячний що я його не вигнала і я йому дякую , що не пішов . Ось так на роботі колега -курва цого спокусила , і не тільки його
Смайлик• 17 февраля 2020
Ответ дляМалявка-козявка
до нього на роботу) регулярно)
і як тільки підловите,скандал)
Це називається ’сельское коварство’.
Пёс да Лис• 17 февраля 2020
Ответ длязахідний_діалект
вот Ваш совет хороший) принимаю
Вот и умничка ))
Ошеламиссимо• 17 февраля 2020
Ну невже всі такі терплячі? Можуть на щось чекати, ’мудрість’ проявляти? Я б вже рвала і метала. Опосередковані докази вже автор має. Тому що тільки вона знає свого чоловіка і може зрозуміти, що щось не так.
автор Рыжик-пыжик • 17 февраля 2020
Ответ дляМалявка-козявка
до нього на роботу) регулярно)
і як тільки підловите,скандал)
Ні, це все ж таки погана ідея, я не хочу ганьбитися. Всі ж одразу зрозуміють, що дружина прийшла ’охороняти’
Гомосноб• 18 февраля 2020
Ответ дляЗупка_цем
Моій подрузі тоже чоловік телефон не дає , а він точно зраджує - постійно хвалиться моєму чоловікові. І взагалі 80 прцентів мужчин зраджують , природа в них така . Мій чоловік у 20 процентів не попав , переписку знайшла у телефоні доречі.
А переписке что было?

Серьезная баба• 18 февраля 2020
Ответ дляНуПогоди!
Я узнавала,сказали информация от 300 уде,если фото,где живет и т.д
Где она живёт и как зовут за 300 у.е.?
Я такое и сама раскопала за пару дней, по дом. номеру телефона (она сдуру с него позвонила на его моб.), тогда и интернет-ресурсов особо не было.
А фото-видео доказательство измены сколько стоит?
Ведь её имя и место жительства еще ничего не доказывают...
Серьезная баба• 18 февраля 2020
Ответ дляМалявка-козявка
до нього на роботу) регулярно)
і як тільки підловите,скандал)
та ну, нафига так позориться самой и его позорить перед всеми.... разве что поставить цель его оттуда ’уволить’, тогда да, устраивать в офисе фееричные шоу, начальство его (и его пассию) само уволит...
Секс-Бомба• 18 февраля 2020
Автор, поймите, все что совершил или совершит ваш муж это его решение, вы в этом не виноваты. У меня много времени ушло на осознание этого факта. Я тоже себя винила, лишний вес после родов и т.д. Нет и еще раз нет. Вы замечательная и самая лучшая, а он мудак. Это тяжело принять и понять, но если поймете вам станет легче. Он обиделся и закрылся, пусть сидит. Не лезьте к нему в душу, не пытайтесь пробиться к его сознанию. Возьмите ребенка и пойдите в игровой центр, кино, кафе и т.д. Совет в отношении денег: если есть заначка-перепрятать, если есть средства на картах лично ваши -снять и спрятать, поворот может быть разный , не надейтесь что это ’ваш любимый муж и он такого не сделает’. Спрячьте у родителей например. Не переставайте вести дом и готовить, если любите печь отлично-пеките, чтобы дома пахло домом и заботой. Боритесь, но тихо, выжидайте, она даст о себе знать, перейдет к решительным действиям, а вы будете уже готовы. И главное без истерик. Он сейчас борется с собой, не может или хочет вас бросать. Если мужчину сильно захватывают чувства он уходит, раз не ушел, значит можно побороться. Удачи вам. Но и зайти на работу посмотреть на нее и себя показать я бы сходила, так , нашла бы повод, а она бы поняла, что вы в курсе и игра началась.
Осторожная• 18 февраля 2020
Ответ дляСмайлик
Це називається ’сельское коварство’.
)))) забавно спостерігати, як дві баби мотлошать одна одну на потіху зівакам в боях за блудливу сардельку
автор Рыжик-пыжик • 18 февраля 2020
Ответ дляСекс-Бомба
Дитина нажаль хворіє ще. Дякую за пораду про гроші. Я не винна у тому, що він захопився та зраджує. Я ніколи так не робила, але сьогодні, коли він пішов залізла до його планшету і у цього дурня стояв пароль - день народження його мати, так він його ще заховав. Є її фотки, де вона в одній білизні, деякі повідомлення підчіщенні, здається що цього вже досить. Донька одужує, тоді піду вже, зараз прийдеться терпіти. Всім дякую підтримку
Приму в дар• 18 февраля 2020
Чому піти маєте Ви?! Ви живіть собі! Хай йде той, хто це все затіяв. Ви розв´яжете руки своїм уходом. І на Ваше місце може прийти інша, ще й з дитиною. Може чоловіка Ви і втратете, хоча не факт ще, ой не факт... (все ж він приходить додому). Але територію свою не віддавайте. Це ваше лігво. Якщо такий сміливий був затіювати інтрижку - хай сам вирішує свої проблеми. Для кого ці жертви? В таких ситуаціях великодушність не винагороджується. Моя мама пепежила дуже болючий, зрадливий шлюб і дуже важкий переділ майна. Це було заради дітей і можливо навіть частково як помста. Але ми з сестрю їй вдячні, хоча це була не легка боротьба. Батько казав, що ми зажди зможемо в нього щось попросити - і він одразу дасть! Проте після розлучення він просто викреслив нас з життя, а мені було 16, сестрі 18. Наче ж не чужі за ці роки люди.
Приму в дар• 18 февраля 2020
Можливо, я не так зрозуміла, і Ви плануєте піти на робрту. Це дуже невдала затія. Для чого ці порівняння? Тим паче, якщо на її стороні молодість і самовпеаненість. Ви не на одному щаблі, не ставте себе поряд з нею. Ви дружина, законна. Ще ніколи не чула історій, де б присоромлена коханка кидала багатого спонсора, бо дружина на неї подивилась з докором. Хіба влна не знає, що бере чуже? Знає, ви для неї проблема, тож краще нею і лишайтесь) Хай теж похвилюється. Не все ж вам. Та й зараз там самий романтичний період закоханості. Він зміниться. Треба час. Якщо маєте сили - потерпіть. Не для воз´єднання, а для мудрості в подальших діях. Рубати з плеча з дитиною не варто. Судячи з Вашого характеру - нове життя Вам починати буде не легко. Тож поживіть ще старим) А проблема вирішиться, от побачите. Кудись же воно все та й прийде. Погоджуюсь з порадою підгоитвки дл відступу. Стягніть все цінне матеріальне, чеки за покупки дорогі, документи, оригінали всі пернаезіть в інше місце Особливл про покупку машин, нерухомості. Якщо є банківські рахунки - все пл максимум скопіюйте. О, виписки про зарплатню чоловіка. Це нам дуже допомогло в нашій ситуації😉
alisska_leto• 18 февраля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
вот жеж козлина!!!!!!!!!!!
автор, мне очень очень жаль(((
дочке выздоровления, вам удачи. какое бы решение вы не приняли.
если я смогу чем-то помочь, отпишитесь в лс мне - ну мало ли, вы веб дизайнер, может кому посоветую. может просто поддержать...
Нарисовалось• 18 февраля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Держитесь, пожалуйста, ради дочери. У вас в любом случае в будущем все будет хорошо!
автор Рыжик-пыжик • 18 февраля 2020
Ответ дляПриму в дар
Я і так працюю, фінансово без нього я зможу.

автор Рыжик-пыжик • 18 февраля 2020
Ответ дляalisska_leto
вот жеж козлина!!!!!!!!!!!
автор, мне очень очень жаль(((
Дякую за допомогу.
Приму в дар• 18 февраля 2020
Можливо я занадто войовничої натури, але мій дім - моя фортеця) Я б швидше спалила його - ніж дозволила б пасії чоловіка там господарювати
Хоча всі ми різні... комусь легше піти і не втягуватись в усе це болото. Ви взагалі, спробуйье проаналізувати свого чоловічка об´єктивно, не чепез призьму ’мій чоловік’, а що він на людина по суті. Які в нього стосунки з друзями, родичами, особливо біднішими. Чи схильний він був до негарних вчинків з бізнес-партнерами, підрядчиками. Як вчиняв у випадку спірного спадку, якщо таке було. Чи жадівний і дріб´язковий, чи навпаки. Хто він насправді, не для Вас, а по життю. Це пояснює натуру, можливо він оступився і зараз на роздоріжжі. Може та дама тисне на нього і шантажує компроматом після кількох зустрічей , а він і не рад що вляпався в усе це. А можливо він завжди був слизькуватий, а ви не помічали чи не хотіли. У вас зараз є час переосмислити усе.
Бережіть себе! І своє здоров´я. Самопоїдання веде за собою фізичне знесилення. Це рефлекторить і на дітей. Тож заради вашого ж майбутнього почніть з зустрічей з психологом, якщо внутрішній світ хитає як в шторм.
Дуже вам співчуваю( Але тим не менш, це життєва ситуація і її треба ’розрулювати’ неспішно.
Приму в дар• 18 февраля 2020
Є такі коханки як липучка, висне на шиї в прямому і переносному сенсі - таку ще скинь спробуй. Можете спокійно підсісти до ноьго ввечері і так і спитати: що ти плануєш робити? Але звісно ж без сліз. Чи він прийняв якесь рішення, чи лише думає? Він може вас перекохати хоч 10 разів, як і ви його. Але шлюб - то партнерство. Треба говорити і обговорювати навіть при катастрофах.
Смайлик• 18 февраля 2020
Він уже повівся непорядно, тож порядності в наступних діях чекати не варто. Спочатку - плацдарм, потім - розмова начистоту.
Танцепесенная• 19 февраля 2020
Не признавайтесь , що взнали пароль до планшету , і щось там знайшли ,просто збирайте інформацію , стежте .
автор Рыжик-пыжик • 19 февраля 2020
Ответ дляТанцепесенная
Я не збиралася щось йому показувати зараз, все перекинула до себе. Да і він не спілкується зі мною, навіть слова не сказав за ці дні, приходить з роботи, спілкується, грається з дочкою, потім йде до себе.
автор Рыжик-пыжик • 19 февраля 2020
Ответ дляПриму в дар
Вибачте, а що можна обговорювати? Він мене поміняв на іншу, а також робить вид, що це я винна в усьому.
Слоник-тоник• 19 февраля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Потерпите сколько нужно, а потом бегите, обнимаю вас
Приму в дар• 19 февраля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Це перекладання з хворої голови на здорову, власне це і можна обсудити, що за х...ня. Хай принаймні веде себе як чоловік, а не обісрався, штани зняв і суне їх ніжкою в вашу сторону. Вам пропонують роль жертви. Така гра в мовчанки і брехню -це і є знущання.
Я тут с краю постою• 19 февраля 2020
Автор, як Ваша донька, ще не одужала? Я б залишила на тата і поїхала куди небудь сама, але без інформування чоловіка. Не можна жити в стресі через когось, це його проблеми, а не Ваші, а Вам мовчанка як ножем по серцю. Тому міняйте світ самі, не чекайте!
Приму в дар• 19 февраля 2020
Якщо вас потім не буде мучити несказане, то можна звісно піти і мовчки. Он тут писала жінка, в якої колишній пішов до її ж подруги. І навіть слухати не став. Розповідав їй - що секс йому не потрібен, а сам мабуть роками мав стосунки на стороні. От спитайте її, як воно без розмов. Кепсько, судячи з її дописів. Але звісно, всі ми різні. Вашу позицію абсолютно розумію і підтримую Вас в будь-якому рішенні. Все це болото не варте марнування свого життя. Вам бажаю впевненості в собі і своїх діях!