Рыжик-пыжик• 16 февраля 2020

Дівчата, мій чоловік є ціль колеги, як бути?

Дивна ситуація відбувається. Відчуваю, що чоловік зраджує мені, але не можу піймати на 100%. Разом вже 15 років, у шлюбі одинадцять, маємо доньку, мені 39, йому 40. Чоловік завжди був привабливий, високий, симпатичний та дуже добре заробляє, тому жінки завжди поглядали на нього, але він ніколи не давав ніяких приводів за цей час. Зараз в мене прокинулась інтуїція чи що, напевно вже запізно.
Три місяця назад з´явилася нова колега, партнер з проекту. Їй 34, об´єктивно дуже красива, порівняно зі мною, гарна фігура, незаміжня, є дитина років 5-6. Спочатку чоловік, коли приходив з роботи жалівся, що вона нічого не розуміє в роботі, що вона підставить та прийдеться платити неустойку і т.д. Приблизно через місяць його ставлення до неї дуже змінилось на якесь позитивне. Вони стали багато спілкуватися нібито по роботі, дзвінки, вайбер після роботи, іноді на вихідні, стверджував що тїце тільки по роботі, зараз з´явилися пізні смс від неї. Згодом вона стала розумна, відповідальна, дуже хороша, та й взагалі їй в житті не дуже пощастило. Він перестав ділитися зі мною справами, новинами з роботи. Також відносини між нами стали не ідеальними. Я почала дратуватися, останні два тижні він повністю охолов до мене, раніше я повз нього не могла пройти, йому обов´язково було мене обійняти, поцілувати, якшо дитини поруч не було, став "відмовлятися" від мене, що взагалі дивне, так як темперамент в нього зашкалює. Дізналася, що в п´ятницю підвозив її. Він прикидається, що не може зрозуміти чому я плачу, коли сваримося, що я все вигадаю, що зараз скрутні часи на роботі, а йому істерики створюю.
Щось можливе ще зробити чи здобути 100% докази зради та готуватися до майбутнього розлучення?
ТрамвайGirl• 25 февраля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Чоловіка кохаю, але своє вже відплакала за останні три тижні та 2 тижня сварок, навіщо потрібно ще? Я хочу ще пожити, серцево-судинні захворювання бувають й у моєму віці, досить, в мене є дитина. Також що я можу вже змінити своїми скандалами?
Почему скандалами? Покажите ему фото, спросите, что это вообще такое и откуда в его планшете. Я не понимаю, чего Вы выжидаете, вот честно. ’Три недели плакала’ - это вообще что, конструктивно?? Сделайте так, чтобы он плакал!

Веснушка• 26 февраля 2020
Ответ дляТрамвайGirl
Автор, мне кажется, что Вы своего мужа как-то не очень - то и любите. Вы считаете, что он Вам изменяет, но не злитесь, не хотите его убить, а тихо грустите и собираете доказательства и бабки. Вроде: изменяешь, ну ладно, что поделать. У меня хороший муж, я его люблю, не могу себе представить такой реакции, как у Вас.
Вот и я тоже устроила бы разбор полетов сразу! Вообще мы видим ситуацию однобоко, только со стороны автора. Я мужа не оправдываю, но чужая семья - потемки.
Новогодняя пальма• 26 февраля 2020
Ответ дляВеснушка
У каждого своя реакция. И если подумать, автор все правильно делает. Вот я у своего нашла переписку, устроила скандал. Он сказал, что прекратил общение, но как по мне, начал сильнее шифроваться, хоть и дома телефон держит на виду и вроде ничего не скрывает
Веснушка• 27 февраля 2020
Ответ дляНовогодняя пальма
Во всяком случае Вы озвучили условия, устроив скандал обозначили, что для такое общение мужа на стороне не приемлемо! Вы все правильно сделали, обозначили свои границы.
Танцепесенная• 28 февраля 2020
Ну як справи , відпишіться . Нічого чоловіку не казали про те, що знаєте ?
автор Рыжик-пыжик • 29 февраля 2020
Ответ дляТанцепесенная
Справи не дуже. Ми офіційно в стадії розлучення. Я показала йому все, почав кричати, звинувачувати, що лізу в його особисті речі. Він потім зізнався, що закохався і все у них було, попросив розлучення, поки обіцяє допомагати дитині, але я не вірю, вона його ще накрутить, тому в суді бути відстоювати аліменти. Також не хоче ділити дім. Заявив, що купить нам квартиру двокімнатну, але в це також не вірю. Я розумію, що дім ділилити не має сенсу, зараз, напевно, ніхто не купе, але так хочеться попсувати йому життя..
дама_из_декрета• 29 февраля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Какой кошмар(
Автор ,держитесь.
дама_из_декрета• 01 марта 2020
Как будет настроение ,вы пишите сюда.
Желаю вам всего наилучшего!!!!!
дама_из_декрета• 01 марта 2020
Автор,как вы?
Неужели муж так просто бросает семью?
Как это все противно !!!
Держитесь ,просто козел ,и мудак ,прожить с вами 15 лет ,и предать вас !!!

СКИБИДЫШь• 01 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Автор
вашу семью можно спасти
Вы хотите ?
Я вам готова помочь .
У вас кризис. Его надо пережить и дочке сохранить полную семью из папы и мамы .
дама_из_декрета• 01 марта 2020
Ответ дляСКИБИДЫШь
Автор
вашу семью можно спасти
Вы хотите ?
Я вам готова помочь .
А то ,что он вытер ноги об автора ,то так мелочи
Я всегда за сохранения семьи.Но не после измены и предательства!!!!
Когда обвинял автора ,что она параноик и истеричка.
А сам уже ей изменял !!!!!!
Как после этого сохранять????!
Он даже не просит прощения ,а хочет развод.
Разницу чувствуете ?
Смайлик• 02 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Співчуваю.(
Вибачте за таке питання: а чому він не хоче ділити дім? Бо важко продати, чи якась інша причина?
Дівчинка Ваша вже знає, що розлучається? Сильно переживає? Для неї це як грім серед ясного неба ((
СКИБИДЫШь• 02 марта 2020
Ответ длядама_из_декрета
А сам уже ей изменял !!!!!!
Как после этого сохранять????!
Разницу чувствуете ?
я все знаю и все понимаю. У мужчины влюбленность и он конечно автора сейчас не ценит и не уважает .
Автор накосячила , все нужно держать под контролем, отношения развиваются всю жизнь. И от женщины больше зависит в какую сторону они разовьются.
А то что он изменял..
ОНи все изменяют . Просто не все жены об этом узнают.
И жены тоже изменяют.
Святых нет.
Поэтому важно вовремя понять и простить. И начать надо с себя. Сейчас она может получить просто огромный бонус и сохранить семью. Имея желание. Хотя я прекрасно понимаю, что сейчас она в таком разочаровании что единственным выходом ей кажется развод
автор Рыжик-пыжик • 02 марта 2020
Ответ дляСКИБИДЫШь
Автор
вашу семью можно спасти
Вы хотите ?
Я вам готова помочь .
Ні, немає вже сім´ї, все закінчилось. Ми вже вдвох не хочемо жити разом, що рятувати?
автор Рыжик-пыжик • 02 марта 2020
Ответ дляСмайлик
Співчуваю.(
Дякую.
Важко продати(((
Донька це мій біль Вона вже знає, він їй розповів, що мама та тато будуть жити окремо, сказав, що він буде приходити до неї чи вона до нього. Була сильна істерика, не могла довго заспокоїти, просила нас цього не робити
Завтра ми переїжджаємо, поки в стару квартиру, ще буде один стрес(((
дама_из_декрета• 02 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Дякую.
Важко продати(((
Как ,ну как такое возможно((((
Автор ,я плачу вместе с вами
Буквально месяц назад у вас была семья ,все норм . Я думаю ,он сильно будет жалеть ,что разрушил семью.Но позже ,пока у него эйфория .Потом настанут будни и реальность .
Автор ,желаю вам всего самого наилучшего и огромного женского счастья!!!!
дама_из_декрета• 02 марта 2020
Автор ,я одного не пойму.
Почему вы уходите из дома .У вас ребёнок,ему нужно,пусть идёт куда хочет.Зачем вы уходите ,вы имеете полное право там жить !!!!
Смайлик• 02 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Дякую.
Важко продати(((
Так приблизно й уявляла((
А що, донька прописана у старій квартирі?
Від мужика, який свою малу виставляє у невідремонтовану квартиру, бо в нього гормони грають, я би вже нічого хорошого не чекала. Це дніще.
Якщо донька в домі прописана, Вам краще почекати в цім домі, поки він обіцяну двокімнатну купить.
Вбигудях• 03 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Дякую.
Важко продати(((
А чому переїжджаєте Ви, а не чоловік?

Приму в дар• 03 марта 2020
Автор, не вірте йому! Він вас за ніс водив, так і з житлом може вчинити. Це законний дім вашої доньки - повоюйте за нього. Ви вкладали в цю родину роками, не віддавайте свого по закону. Дуже співчуваю Вам. З досвіду власної родини: матеріальна сатисфакція частково полегшує важку адаптацію після роздучення.
автор Рыжик-пыжик • 03 марта 2020
Ответ дляСмайлик
Так приблизно й уявляла((
Ні, не в старій, але він дав 3/4 суми для квартири, не знаю де знайшов, іншу частину обіцяє через тиждень, максимум 10 днів. Він знає, якщо цього не зробить, то я повернуся, навіть разом з поліцією. Якщо що, то донька буде з моїми батьками, так як не хочу, щоб поки вона бачила іншу жінку з ним. Така умова, він знає.
автор Рыжик-пыжик • 03 марта 2020
Ответ длядама_из_декрета
Как ,ну как такое возможно((((
Автор ,я плачу вместе с вами
Дякую, все буде добре.
Не буде він жалкувати, я його знаю.
дама_из_декрета• 03 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Он ,что собирается в ваш дом привести ту женщину?
Автор ,не уходите из вашего дома,это дом ваш и вашей дочери !!!!!
Вы там хозяйка ,почему прожив с мужем 15 лет вы уходите,а он в ваш дом сейчас притащит чужую женщину с чужим ребёнком !
Я в шоке ,девочки,что творится !!!!!
Где у него голова,чем он вообще думает !!!!
]Mrs.Сексуальность[• 03 марта 2020
Ответ длядама_из_декрета
Автор ,я одного не пойму.
100%
Автор никаких переездов пока не обеспечит нормальным жильём.
Я в своё время так сделала. Просрала год, возвращала с боем.
Делайте комфорт себе и ребенку, а не конченному.
]Mrs.Сексуальность[• 03 марта 2020
Ответ длядама_из_декрета
Я в шоке ,девочки,что творится !!!!!
Нет у них головы. Мой с любовницей в нашем жил, устроил притон.

Автор всё наладится. Обнимаю Вас крепко.
Смайлик• 03 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Ви свідомо ставите себе у менш захищену позицію. Краще вам з дочкою ще тут пожити (і не 10 днів, а поки купите житло), перевезти речі вже у 2-кімнатну квартиру. Причому він має організувати і сплатити за переїзд, якщо по-людськи.
А зараз хай сходить у прийми, поживе з кралею своєю.

Ви ж тільки вийдете з дому, вже ні на що там не впливатимете. Ну от замки вони поміняють. Поліція на такі внутрішньосімейні розборки неохоче їздить. І нащо Вам, навіть теоретично, такі проблеми для себе і дитини?
дама_из_декрета• 03 марта 2020
Ответ дляСмайлик

Автор ,пожалуйста,прислушайтесь.
дама_из_декрета• 03 марта 2020
Автор ,как вы ?
Как время будет отпишитесь,не закрывайте тему .
Говорящая галограмма Чингисхана.• 03 марта 2020
Автор, я всім серцем Вам співчуваю. Уявляю, як боляче і образливо Вам. Дорога, тримайтесь, час все розставить на свої місця, Бог йому судя! Ви обов‘язково зустрінете справжнього та достойного чоловіка. Обіймаю Вас міцно!
Не закривайте тему, за цей час багато дівчаток прониклись і переживають за Вас.
Слоник-тоник• 03 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Сочувствую вам, но это и так было понятно, что у них есть связь(