Гладковыбритый шишун• 05 марта 2020
Дитина зі спеціальними освітніми потребами.
Підскажіть, які мої дії? У дитини заключення ПМПК про необхідність спеціального класу. На районі є одна школа, де вже 3 роки створюється подібний клас і є вся необхідна матеріально-технічна база. Але школа не по прописці. Чи візьмуть мою дитину до тієї школи? Або йти до школи, яка по прописці і писати заяву про створення спеціального класу? Хто зіштовхувався з подібним питанням? В Міністерстві освіти можуть видати направлення до школи, де вже є все необхідне? Або в будь-якому разі моя дитина має навчатися за пропискою?
Инстагра_мерша• 05 марта 2020
Можете посещать обычную школу с обычным классом, но пройти комиссию (скорее всего вы это уже сделали) и по результатам просить тьютора. Классная должна расписать программу обучения под вашего ребенка. Но это в теории. На практике иногда эта программа остается только на бумаге, ребенок сидит и занимается своими делами на уроке под присмотром того же тьютора. В специализированной школе будет лучше, но опять же, смотря какие дети будут обучаться в одном классе с вашим ребенком. Вчера общалась с мамой такого ребенка, она одноклассница моей дочери, перевели в обычную школу после специализированной, т.к. там были дети с тяжелой формой аутизма, были и агрессивные
Xвостокрутелка• 05 марта 2020
Школа за місцем реєстрації - це гарантоване право, а не обов´язок. Це значить, що якщо вашу дитину більше ніде не взяли, то за місцем реєстрації мають взяти обов´язково. Пишіть заяву туди, куди хочете, а потім будете діяти в залежності від результату. Тільки не подавайте документи зразу в два місця, мої знайомі так ’пролетіли’.
Блондинка в Законе• 05 марта 2020
Йдіть в школу і питайте. Мою дитину взяли не по прописці. Якщо є рішення ПМПК, інклюзію вам відкриють і по прописці. Але я пішла туди де вже є інклюзія, спеціалисти.