Ля-ля-ля• 08 марта 2020
Як скасувати підписку?
Скачала програму з вивчення мов і удалила її. В підписці не бачу пункту скасувати... Як це зробити?
Ля-ля-ля
• 08 марта 2020
Ответ дляКохонэ
Зайдите в аппстор, нажмите на аватарку и там выберите «подписки». Это вы в самом приложении смотрите?
Ні, в передплатах своїх.
Ля-ля-ля
• 08 марта 2020
Ответ дляКохонэ
Натискаю і нічого не відбувається(.
Ля-ля-ля
• 08 марта 2020
Ответ дляКохонэ
Если кнопки «отменить» нет, значит она уже отменена и за неё списывать не будут.
Немає кнопки, але в активних. Може дійсно я раніше відмінила. Але на пошту прийшло попередження що спливає термін передплати.
Ответ дляЛя-ля-ля
Значит уже отменено. Написано «Дие до», а не «поновиться». Отменилась после удавления приложения, наверное.
В активных значит платными функциями можно пользоваться, либо дело версия либо вы наперёд уже проплатили.
Ля-ля-ля
• 08 марта 2020
Ответ дляКохонэ
Я не оплачувала, там місяць безкоштовного користування. Може раніше удалила. Дякую.