А то як брюлики, соплі - всі показують.
а як привітати Велетня Слова - немає кому.
Ответ дляпостою_послушаю
От осинки не родятся апельсинки. Видимо, Вашу (не)способность к обучению ребенок перенял от Вас.
Автор, спасибо за тему.
Я вчера своих донецких троллила этой темой. Они удивились, что у нас сегодня выходной,говорят, мы думали, что вы уже полностью декоммунизировались и 8марта не празднуете. А я говорю, что то ж у нас на честь Дня Народження Тараса выходной сделали. Поверили
Автор, спасибо за тему.
8 березня, то ж свято фемінізму, у світі, жінка отримала юридичні права як повноцінний громадянин суспільства починаючи з Великобританіі, Америки, ніякого звязку з комунізмом свято не має. Підміна поняття була.
постою_послушаю• 09 марта 2020
Ответ дляSiberi
Кохайтеся ж, чорнобриві, Та не з москалями
Но, справедливости ради, москали в те времена это всего-навсего солдаты
Ответ дляпостою_послушаю
ну то він писав правильно: москаль(солдат)не перспективний варіант для кохання та одруження, піджениться (гормони то грають, всі живі люди), а толку? як закінчить службу то з купою хронічних хвороб, не молодий кому такий буде потрібний
Хьюстон у нас проблемы• 09 марта 2020
Ответ дляШумелкоМышь
Харе разжигать!!!

Удалено администрацией...
ШумелкоМышь• 09 марта 2020
Ответ дляХьюстон у нас проблемы
Удалено администрацией...
’Хьюстон у нас...’. -’братьев ваших обидела, аккупантов?’
Продолжаете???
ШумелкоМышь• 09 марта 2020
Ответ дляХьюстон у нас проблемы
Удалено администрацией...
постою_послушаю• 09 марта 2020
Ответ дляХьюстон у нас проблемы
Удалено администрацией...
Ну и на хрена?
Ответ дляпостою_послушаю
Автор, спасибо за тему.

angelina-c970• 09 марта 2020
Ответ дляРегионщица
далеко ему до Пушкина, ой как далеко
стихи его не запоминаются от слова совсем. рифмой и не пахнет, для меня это даже не стихи
Ну, это для вас..
Хьюстон у нас проблемы• 09 марта 2020
Ответ дляпостою_послушаю
Ну и на хрена?
нахрена я окупантів окупантами називаю, дивне питання.
Хьюстон у нас проблемы• 09 марта 2020
Ответ дляШумелкоМышь
Удалено администрацией...
я розумію що в ольгінців ємоцій немає тільки бізнес. Чий Крим?
ALenushka505• 09 марта 2020
Ответ дляХьюстон у нас проблемы
я бачу вашу манеру спілкування, назвати відомого поета ’маразматиком’ може тільки маргінальна особистість. Ваші дописи говорять більше про вас чим ваші ’призові місця’ гіпотетичні.
Зауважу, що у своїх дописах я не переходила на оцінку особистостей коментаторів, а лише висловила свою думку стосовно суспільної особи, на відміну від вас. Складайте собі на здоров´я деферамби Грировичу, що вам до мене? Хоча мені ваша думка -0.
Я маю право на свою точку зору.
Я його творчість вивчила від і до, для того щоб мати такі судження. І дуже шкода, що в нашій літературі не знайшлося достойного митця, а тільки такі як ШТГ
Я маю право на свою точку зору.
Хьюстон у нас проблемы• 09 марта 2020
Ответ дляALenushka505
Я маю право на свою точку зору.
Удалено администрацией...
ALenushka505• 09 марта 2020
Ответ дляХьюстон у нас проблемы
Удалено администрацией...
Про мізки, то ви досить самокритично
TvoyaSovest• 09 марта 2020
Ответ дляALenushka505
как говорится на безрыбье и рак - щука)))
не считаю Шевченка гением и национальным достоянием. словоплут и маразматик.
идиотские произведения и особенно стихи.
жаль, очень жаль, что его изучают принудительно в школе.
Полностью согласна с каждым словом! Шевченко полный литературный отстой
TvoyaSovest• 09 марта 2020
Ответ дляХьюстон у нас проблемы
Удалено администрацией...
Сейчас доказано, что он страдал шизофренией. Поэтому можно и маращматиком назвать