Идущаяповолнам• 14 марта 2020
Зріст у 9 років
Дівчата, із учора не знаходжу собі спокою. Менша дочка хворіє, то були на огляді в лікаря. Так як старший теж періодично прокашлює теж взяла. Оглянувши сина, вона вимірила його зріст. В повних 9 років має 131 см. В її табличці (якійсь оновленій) це сама нижня норма, вага 27 кг. Так як в нього почало рости волосся на ногах і мінятися голос, то казала тримати на контролі. Останнім часом в нього підвищився апетит, особливо до солодкого. Категорично не хоче вживати риби та сиру. М´ясо в раціоні постійно, без нього їсти не буде основні страви.
Але і донька в мене теж невелика в 2,3 роки 90 см і 12,5 кг. Ми з чоловіком теж не дуже великі, я 160 см, чоловік 174см. То й кажу лікарю, що не може бути великих дітей.
Дівчата заспокойте трохи.
Чи це вже на фоні усіх подій і те, що менша останнім часом часто хворіє, так сильно перейнялась цим.
Дівчата заспокойте трохи.
Накрыло-не отпускает• 14 марта 2020
К эндокринологу не отправила? Проконсультируйтесь и спите спокойно.
Играюся• 14 марта 2020
При такому зрості батьків діти нормального росту, для себе міряйте дітей раз в пів року щоб бачити чи не стоїть зріст у сина на місці
Тумба-юмба• 14 марта 2020
Успокоить в чем? В том что ребенок невысоких родителей и сам не слишком высок? Успокаиваем)
Тумба-юмба• 14 марта 2020
Хотя у меня муж 170 см вымахал, у 1.5 м матери и 1.6 отца) Так что подождите лет до 25 примерно, там будет понятно
никогда такого не было• 14 марта 2020
Автор, сходите к ендокринологу. Если уже появляются вторичные половые признаки, значит тестостерона больше вырабатывается, а тестостерон закрывает зоны роста.
Вумна вутка• 14 марта 2020
У мого в 12 років 142 см,у ендокринолога на обліку з діагнозом затримка фіз.розвитку.Дуже переживаю
Магиня• 14 марта 2020
Випийте теплої водички з лимоном і видихніть... сер.зріст в 2 роки - 92, у вашої - 90... норм, тим більше ви невисокі....те саме і для хлоп.9 років - подивіться таблиці ВООЗ
Идущаяповолнам
• 14 марта 2020
Ответ дляТумба-юмба
Дякую, у чоловіка в сім´ї теж усі нижчі за нього зростом, мати десь 150 см. Батька його погано пам´ятаю. Він помер через пару місяців після весілля.
Манный комочек• 14 марта 2020
Колись одна лікар сказала, що син більше генетично схожий на матір, а дочка на батька. Тому якщо у вас 160см, то й син не буде високим, можливо, 170. Є таблиці, де при ввідних даних зросту батьків, можна вирахувати зріст дітей.
Я 164, чоловік 203, дочці зараз 7,5- зріст 135, в тата. Син в мене, має нижчі показники зросту на той же вік, що мала дочка
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 14 марта 2020
Да пусть не свистит ваш педиатр, какие там обновленные таблицы. У вашего сына средний рост и средний вес. Впереди ещё не один период резких скачков роста. Посмотрите сами нормы по таблицам роста и веса.
Дежурняшная• 14 марта 2020
У меня дочка ровесница вашей и такого же роста, не сказала бы что она мелкая. Сын в 9 лет был тоже 130 см, сейчас 13 и рост 150. Особо не переживаю, хотя мы с мужем среднего роста. Думаю к 15-16 годам вытянется.
Кофр для ноги• 14 марта 2020
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Маловат рост, я бы для успокоения сходила к эндокринологу, тем более есть признаки созревания.
У меня дочке 7.5, 135см, и многие в классе примерно такие, 3-4 класс почти все выше.
Дежурняшная• 14 марта 2020
Ответ дляМанный комочек
Просто девочки раньше останавливаются в росте, поэтому в детстве они растут быстрее мальчиков.
ЗабежАЛОЧКА• 14 марта 2020
Ответ дляМанный комочек
Як про меня написали,я 158 см.муж 190 см.Дочка 177 см,хорошо что уже не ростет.А сын кнопка в меня.Лучше б наоборот было бы.
Идущаяповолнам
• 14 марта 2020
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Вагу постійно моніторю, бо були проблеми, навіть в Охматдит направляли, де поставили недобір 2 ст. Навіть була вже спокійно, так як вирівнялася. По таблицях наче нормально все, але чомусь лікар вчора на це наголосила. Знає його з 5 місяців, раніше до зросту питань не було.
Манный комочек• 14 марта 2020
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я ото теж боюсь, що так буде. Але аби здорові були
Пенек Возмездия• 14 марта 2020
Ответ дляДежурняшная
Тоже переживала, когда моему было 13. Рост 150 и долго стоял. Перешел в 8 класс с ростом 152, размер 36.5-37, закончил 8 с 40м размером и ростом 165. В 9й пошел с ростом 170)) Я 164, муж 173.
Ухтышка_малышка• 14 марта 2020
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
кто вам сказал,что это средний вес?у меня ребенок занимается олимпийским видом спорта,для возраста ребенка автора,мальчики ниже массой 27кг не допускаются к соревнованиям,тоесть-это самая нижняя,а не средняя
И это норма для детей,которые занимаются спортом!Споркомитеты не с потолка выставляют такие нормы.
Где тут 0?• 14 марта 2020
Так а вопрос в чем? Моему 8 лет. 9 будет через 3 месяца. Рост 144см сейчас.
ЦыбаФу• 14 марта 2020
Сходіть до лікаря. Я по іншу сторону, доньці ще не має 10 років, а зріст вже 1.57, вага 40, буду йти до лікаря
Винник• 14 марта 2020
У меня 11 лет сыну, 134 см, самый маленький в классе, пошел в 6 лет в школу, по росту примерно, как дети в 4 классе, к врачам обращались, все в порядке! Ждём, когда вырастет, спорт, плавание, а вот мясо почти не ест((
Сегодня я не я• 14 марта 2020
Сын 9 лет рост 141-142, вес ок 32 кг. Я и муж 168-170. Размер ноги 37)).причем. За зиму вырос , капец )).
Идущаяповолнам
• 14 марта 2020
Взяла до уваги слова порадниці, що тестостерон почав можливо більше вироблятись, і він тормозить.
Разом із тим лікар не направила в область до ендокринолога дитячого та й на гормони теж.
Кофр для ноги• 14 марта 2020
Ответ дляИдущаяповолнам
Лучше сами проверьте, даже если не направил. С вероятностью 99% у вас все ок, но есть процент что что-то не так, у нас вот на работе есть пару парней, у которых рост хорошо если 160см, один комплексует знаю, со вторым не общалась. Лучше перебдеть втэтом случае
Удачная• 14 марта 2020
Ответ дляМанный комочек
Знаєте, все настільки відносно. Свекор 182, свекруха 164, чоловік 186. Знаю двох рідних братів, один 190- в тата, другий- 160- в маму.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 14 марта 2020
Ответ дляУхтышка_малышка
Ну худенький, но вес - дело наживное. Мой сын был худющий, аж ребра посчитать можно было. Я в его штаны дополнительно резинки втягивала. С 10 лет уже ребра не светятся ) Рост у моего 142 см почти в 12 лет. Слежу. Растет, но не быстро. Но у меня самой рост 156, а у мужа 178. Сын и не будет высоким. На месте автора я бы не паниковала, но, чтоб мысли не муляли, можно сходить к специалисту. Ещё за лето дети рост набирают всегда.