Идущаяповолнам• 14 марта 2020
Зріст у 9 років
Дівчата, із учора не знаходжу собі спокою. Менша дочка хворіє, то були на огляді в лікаря. Так як старший теж періодично прокашлює теж взяла. Оглянувши сина, вона вимірила його зріст. В повних 9 років має 131 см. В її табличці (якійсь оновленій) це сама нижня норма, вага 27 кг. Так як в нього почало рости волосся на ногах і мінятися голос, то казала тримати на контролі. Останнім часом в нього підвищився апетит, особливо до солодкого. Категорично не хоче вживати риби та сиру. М´ясо в раціоні постійно, без нього їсти не буде основні страви.
Але і донька в мене теж невелика в 2,3 роки 90 см і 12,5 кг. Ми з чоловіком теж не дуже великі, я 160 см, чоловік 174см. То й кажу лікарю, що не може бути великих дітей.
Дівчата заспокойте трохи.
Чи це вже на фоні усіх подій і те, що менша останнім часом часто хворіє, так сильно перейнялась цим.
Дівчата заспокойте трохи.
Манный комочек• 14 марта 2020
Ответ дляУдачная
Знаєте, все настільки відносно. Свекор 182, свекруха 164, чоловік 186. Знаю двох рідних братів, один 190- в тата, другий- 160- в маму.
Дуже надіюсь. Хочу, щоб син високим був. Хоча багато знайомих ’коротунів’ щасливі і зі своїми 160см
Идущаяповолнам
• 14 марта 2020
Ответ дляМагиня
А він на спорт якийсь у вас ходить? Кажуть, баскетбол витягує ріст
На танці (хіп хоп). Є секції з футболу, який йому не подобається. Плавання немає. Ми живемо в невеликому місті.
Домовенок Кузя• 14 марта 2020
вот нормы ВОЗ
у Вашего мальчика на средний рост!
но ломка голоса в 9 лет... это перебор, на фоне дополнительной любви к сахару. посетить эндокринолога, сдать на сахар и на щитовидку.
у Вашего мальчика на средний рост!
Дежурняшная• 14 марта 2020
Ответ дляПенек Возмездия
Тоже переживала, когда моему было 13. Рост 150 и долго стоял. Перешел в 8 класс с ростом 152, размер 36.5-37, закончил 8 с 40м размером и ростом 165. В 9й пошел с ростом 170)) Я 164, муж 173.
У моего при росте 159 нога уже 40 размера. Так что тоже жду скачек роста.
Интеллектуальные оладьи• 14 марта 2020
Ответ дляМанный комочек
Колись одна лікар сказала, що син більше генетично схожий на матір, а дочка на батька. Тому якщо у вас 160см, то й син не буде високим, можливо, 170. Є таблиці, де при ввідних даних зросту батьків, можна вирахувати зріст дітей.
Я 164, чоловік 203, дочці зараз 7,5- зріст 135, в тата. Син в мене, має нижчі показники зросту на той же вік, що мала дочка
Зламаю вашу тeорію: я 166см, чоловік-176см, син в 18 років 190 см, дочка в 6,9 років 135 см
Тумба-юмба• 14 марта 2020
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Да пусть не свистит ваш педиатр, какие там обновленные таблицы. У вашего сына средний рост и средний вес. Впереди ещё не один период резких скачков роста. Посмотрите сами нормы по таблицам роста и веса.
что не так с таблицами. акселерация-то идет и дети выше с каждым поколением
Тумба-юмба• 14 марта 2020
Ответ дляСегодня я не я
Сын 9 лет рост 141-142, вес ок 32 кг. Я и муж 168-170. Размер ноги 37)).причем. За зиму вырос , капец )).
у нас такой же. только нога за зиму не выросла почему-то.
Идущаяповолнам
• 14 марта 2020
Ответ дляДомовенок Кузя
вот нормы ВОЗ
у Вашего мальчика на средний рост!
Голос змінюватися ще з осені почав. А апетит і любов до солодкого десь місяць. Мабуть наступного разу зверну увагу нашого педіатра на це.
Удачная• 14 марта 2020
Ответ дляМанный комочек
Кожна мама хотіла би, щоб син мав зріст, хоча це зовсім не головне. Чоловік в дитинстві був маленького зросту, аж перед армією раптово виріс, його старший син в 10 класі виріс на 20 см за рік! Так, що ніхто не знає, коли синочки виростуть.
Идущаяповолнам
• 14 марта 2020
Бачу деякі розмір ноги додають, то розмір у нього вже 35. Влітку мабуть 36 взуття потрібне буде.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 14 марта 2020
Ответ дляТумба-юмба
Вот посмотрела по таблицам, рост и вес сына автора вписывается в средние показатели, но не в низкие, как сказала педиатр. Таблицы 2019 года. Хотела скинуть, но пишет, что неверный формат. Я ничего не имею против таблиц, я сомневаюсь в словах педиатра, что это самые низкие показатели для 9 лет, вот и всё )
Идущаяповолнам
• 14 марта 2020
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
У звичайній папці роздруковані таблиці, вона мені показувала
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 14 марта 2020
Ответ дляИдущаяповолнам
Как мама, чтоб снять беспокойство, сходите с сыном к эндокринологу. Сын ваш точно не малыш и не худорба для 9 лет. Тут же ещё важно соотношение роста и веса, а вес соответствует росту ребенка. Но по поводу голоса, роста волос можно проконсультироваться. Так вы сможете или наконец успокоиться или помочь ребенку в самом начале, если что-то не то. И впереди ещё будут скачки роста, когда ребенок резко вырастает на много см, ну и вес увеличивается, соответственно.
СирОжино пирОжино• 14 марта 2020
Ответ дляКофр для ноги
Маловат рост, я бы для успокоения сходила к эндокринологу, тем более есть признаки созревания.
У меня дочке 7.5, 135см, и многие в классе примерно такие, 3-4 класс почти все выше.
Это у вас большеват рост.
Одежда на 8 лет идет на 128см, ярлычки посмотрите. Поэтому в 9 лет 131см это примерно норма.
Добрый Жук• 14 марта 2020
Ответ дляКофр для ноги
Это ваша слишком высокая для 7,5 лет.
Накрыло-не отпускает• 14 марта 2020
Ответ дляИдущаяповолнам
Идите сразу к эндокринологу.
Кофр для ноги• 14 марта 2020
Ответ дляДобрый Жук
Это ваша слишком высокая для 7,5 лет.
Да, я знаю что моя высокая, но 131 для 9 лет это не высокий совсем. Если бы не было признаков взросления, я бы забила. Но на месте автора сходила бы к врачу, голос в 9 лет это рано мне кажется.