Анчо Ус• 15 марта 2020
Ну все. Он врал! А вы и дальше верьте, что он вас спасет
Эксперты НАБУ признали, что формула "Роттердам+" является обоснованной
---
13 лютого 2020 року міністр оборони Андрій Загороднюк в ефірі Сергія Іванова (його авторська програма «Антиподи» виходить на YouTube–каналі ISLAND TV. — Ред.) заявив, що був проведений аудит і корупції у цій резонансній справі він… не виявив! «Дані аудиту цього не підтверджують», — чітко сказав новий міністр оборони.
---
НАБУ закрыло дело против Гонтаревой в связи с отсутствием в действиях экс-главы НБУ состава уголовного правонарушения
---
про кумовство
---
врал про то, что войну можно закончить за короткий срок.
И еще много-много предвыборного вранья...
---
Он пришел к власти с помощью вранья. А он вас сейчас убеждает в том, что спасет вас от коронавируса и вам нечего бояться. Верите?
---
про кумовство
---
Результат:
вже голосів:
474 (70.75%)
Зеленский - лжец
196 (29.25%)
Верю Зеленскому
АнтиТанкист• 16 марта 2020
Ответ для vihola
ясно, відкрито не можете
Не засмучуйтеся, є для вас цілюща мантра:
БаригаМародьорТорговлянакрові
СвинарчукиЛіпєцкаяфабрікааааа
ааааааааааа
І так 4000 разів
Діє, як щеплення при укусах Голобородько.
БаригаМародьорТорговлянакрові
СвинарчукиЛіпєцкаяфабрікааааа
ааааааааааа
І так 4000 разів
Ответ дляАнтиТанкист
Контрольний:
Порошенко- найкращий президент в історії сучасної України.
Порошенко-новітній Гетьман України ✌️
Слава Україні!!!
Слава героям-захисникам України!!!
Порошенко-новітній Гетьман України ✌️
Слава Україні!!!
Слава героям-захисникам України!!!
Заскринила, що порохоботи люблять свого гетьмана анонімно
Навіть в інтернеті боїтесь вилізти зі схрону, а ще про якусь перемогу втираєте.
АнтиТанкист• 16 марта 2020
Ответ для vihola
Так в мене ж не пустий акаунт, як у вас, щоб бігати з чату в чат. Ще не вистачало всяких зливних бачків.
АнтиТанкист• 16 марта 2020
Ответ для vihola
Краще скажіть як плануєте перемогу здобути? Анонімами в інтернеті?
Ви за себе переживайте. Ми за вільну, незалежну, соборну Україну. На сьогоднішній день, за Україну, на жаль, топить тільки Порошенко. Так ви і самі це знаєте.
Так сталось, що порохобот=Українобот.
Мені ваша відповідь не потрібна, задумайтеся, якщо ви дійсно українка.
Так сталось, що порохобот=Українобот.
Ответ дляАнтиТанкист
Всі знають мій попередній аккаунт, з якого також писала відкрито.
Оголошення, майже триста позитивних відгуків, жодного негативного, максимальний рейтинг. Його забанили двічі порохоботи.
А ви чого боїтесь конкретно?
Страшно відкрито гавкати, чи відкрито петю любити?
А ви чого боїтесь конкретно?
Ответ дляАнтиТанкист
Так сталось, що порохобот=Українобот.
Анонімна боротьба за свободу України в інтернеті-це дуже смішно.
Вже «так сталось, що на жаль, топить Порошенко?»
3 хвилини тому був найкращим в і сторії, гетьманом, швидко ви його злили
АнтиТанкист• 16 марта 2020
Ответ для vihola
Мені вас навіть не жаль, страшно, що подібні топчуть українську землю.
Клептоманка• 16 марта 2020
Ответ для vihola
Тобто, для нього порохоботи стараються?
Навіть не дивно
Вообще без мозгов?
Ответ дляАнтиТанкист
Так сталось, що порохобот=Українобот.
Порошенко така людина, що сьогодні топить за права русскоязычного населения, завтра за бандерівців, післязавтра їх цинічними обзиває, можна ще згадати скільки ригів було на його інавгурації. Плюс батько русського сина, товариш і он кажуть кум Медведчука.
А насправді, він топить тільки за себе.
Ответ дляАнтиТанкист
То ви від мене під анонімом ховаєтесь?
А як же перемога в ато?
Хто ж замість вас піде справжній у бій?
Може діти селян, які гинули тисячами в петіних котлах, бо не встигли втекти і не мали чим відкупитись від його примусових мобілізацій?
А як же перемога в ато?
Хто ж замість вас піде справжній у бій?
Смешнюча• 16 марта 2020
Ответ для vihola
Капець, думала порохоботи стебуться, коли його так називають.
А тут все серйозно.
З вашого дозволу, я заскриню, шкода, що анонім
А тут все серйозно.
Це батько української нації
Смешнюча• 16 марта 2020
Ответ для vihola
То ви від мене під анонімом ховаєтесь?
А як же перемога в ато?
Хто ж замість вас піде справжній у бій?
А як же перемога в ато?
Хто ж замість вас піде справжній у бій?
За Кремль на українській мові, ви у них такий собі баласт.
Снежнакомка• 16 марта 2020
Ответ для vihola
А насправді, він топить тільки за себе.
Ох, как извиваются малоросы, чтоб оправдать свое предательство, доказать, что все такие
Муроводчица• 16 марта 2020
Ответ дляПросто Мария
Может, вообще на год все закрыть? А жить на что, у нас есть куча запасов, чтобы уронить экономику полностью?
Ну знаете, всем сидеть дома и закрыть аэропорты разница есть, согласитесь!
Муроводчица• 16 марта 2020
Ответ для vihola
То ви від мене під анонімом ховаєтесь?
А як же перемога в ато?
Хто ж замість вас піде справжній у бій?
А як же перемога в ато?
Хто ж замість вас піде справжній у бій?
Назовите мне хоть одну войну, где не погиб ни один мирный житель? Ветеранав ВОВ вы значит прославляете, а атошники убийцы?
Рыжая бестия• 16 марта 2020
Ответ дляМуроводчица

+10000000! это называется лицемерие и двойные стрндарты!
Луноходик_Ик• 16 марта 2020
Ответ дляКрейсерАвроровна
Вы видели, что вчера творилось в центре Киева, несмотря на эпидемию коронавируса? Он не закончит войну, даже если этого хочет - ему просто не дадут...
То есть предыдущему президенту давали закончить войну, а он просто не захотел, а этот хочет, но ему не дают?
Л-логика!
Луноходик_Ик• 16 марта 2020
Ответ дляКрейсерАвроровна
Ну, если не смогли, то почему он так активно от этих допросов бегает? А, если и приезжает, под угрозой насильственного привода, то в окружении адвокатов и группы поддержки из ЕС....
Если он знает. что ему нечего предъявить, то почему из этих допросов он такой цирк устраивает? Вон Ахметова тоже вызывали на допрос в НАБУ. И, ничего - пришел и на все вопросы ответил и корона с него не упала...
Это не он цирк устраивает, это ваш клоун цирк устраивает. Вам же шоу нужно, вот он вас им и кормит