какие нужны документы чтоб начать торговать на рынке адежкой?
Поросенка• 19 ноября 2013
Ответ дляАнаномчикус
письпорт:))))
неправильно пишете
Правильно - ’пачпорт’
Моль Молливна• 19 ноября 2013
идите к гос.регистратору(паспорт,код)там дадут список:бумага,папка,конверты.Потом через 3 дня дадут выписку и пойдете в налоговую,туда тоже самое.В налоговой определитесь с видом налога и дадут свидетельство)))Как-то так)))))
ДваДваВосемь• 19 ноября 2013
Ответ дляПоросенка
неправильно пишете
Правильно - ’пачпорт’
к пачпорту еще много всяких бикумэнтом нуно,но и собссно,сама адежка.
Автор,это не вы в переходе метро с табличкой седни стояли-ПАМАГИТЕ НА АПИРАЦЫЮ?
ДваДваВосемь• 19 ноября 2013
Ответ дляO_Lesia
Ну и юмор у вас.....
Это не юмор-метро Лесная-по очереди стоят две тетки,у одной написано то,что я выше писала,а другая грамотнее немного у нее-ПОМОГИТЕ НА ОПИРАЦИЮ-ей наверно документы на торговлю быстрее выдадут-она ученая
ЦыбаФу• 19 ноября 2013
Ответ дляДваДваВосемь

Для реєстрації ФОП (Фізичної особи-підприємця)Вам потрібно:
1. Звернутися в районну держадміністрацію з пакетом документів:
а) Паспорт.
б) ідентифікаційник код.
в) заповнена Реєстраційна картка (вадається на місті), заповнена друкованими літерами, відруки.
г) Квитанція про оплату держмита у розмірі 2-х неоподаткованих мінімумів громадін (34грн.).
Протягом двух, інколи трьох, робочих днів Вам видається Витяг з Єдиного Державного Реєстру про реєстрацію Вас я ФОП.
З цим витягом Ви йдете в податкову, реєструєтеся там.
Потім у пенсійний фонд, фонд по тимчасовій втраті працездатності, центр зайнятості і т. д.
Якщо нехочете морочитися йдете до юристів які займаються реєстрацією. Довіреність на реєстрацію ФОП - 250-300грн. Послуги за реєстрацію 500-700грн.
а) Паспорт.
б) ідентифікаційник код.