Калёва Замалёва• 17 марта 2020

Отменили ЕСВ за март и апрель

Девочки вроде как отменили есв за март и апрель. Я по есв закрыла первый квартал. Интересно пойдет ли мне в + эта оплата.
Майская киска• 17 марта 2020
Не верю

Спрошу_ка_я_у_мужа• 17 марта 2020
Ответ дляМайская киска
Не верю
Сьогодні вступили зміни до податкового кодексу в дію.
Автор, почитайте зміни. Там асе написано. Все буде залежати від того, як звіт здасте
Кастрюлька• 17 марта 2020
Вы понимаете разницу между законом и законопроектом.
Звоните в налоговую потом в налоговую, Вы думаете тут все в курсе вашего лицевого.
Мамулька• 17 марта 2020
Ответ дляМайская киска
Не верю
Мамулька• 17 марта 2020
Ответ дляКастрюлька
Сьогодні Рада внесла ряд змін у порядок оподаткування та сплати ЄСВ для підтримки бізнесу у ці складні часи🦠.

Не забудь підписатися на телеграм податкової🔽
https://t.me/StateTaxUkraine
Ромашка_Бегемотовна• 17 марта 2020
Ответ дляКастрюлька
Читайте новости.
Кастрюлька• 17 марта 2020
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Читайте новости.
Я все читаю, не переживайте.
Но конкретно можно о чем то говорить при наличии ЗАКОНА, подписанного президентом.
Королева Сарказма• 17 марта 2020
закрывать надо фоп пока карантин не отменят...кроме есв еще единый платить надо,а работы нет..буду с апреля закрываться
Меряю линейкой• 17 марта 2020
Послушаю

Людмила_89• 17 марта 2020
Блин, а я вчера заплатила за март(Перенесут на май?
Спрошу_ка_я_у_мужа• 17 марта 2020
Ответ дляКастрюлька
Я все читаю, не переживайте.
Прийняли його вчора. Сьогодні він уже вступив в силу.
Зараз знайду посилання
Страхованная• 17 марта 2020
Юрикам все равно платить все налоги, как будто у них другая ситуация.
Страхованная• 17 марта 2020
и у них сыпятся деньги градом в это время
Кастрюлька• 17 марта 2020
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Зараз знайду посилання

вчора?
может это заявленный регламент.
вот свежак-Разумков подписал, отправили на подпись презе.
автор Калёва Замалёва • 18 марта 2020
Ответ дляЛюдмила_89
я в начале марта заплаила за первый квартал, вот тоже интересуюсь перенесут ли.
автор Калёва Замалёва • 18 марта 2020
ФОПам дозволили не платити ЄСВ за березень: під час подання звітності за 1 квартал 2020 року (це відбудеться у квітні) за цей місяць можна не сплачувати внеску (його розмір складає 22% від мінімальної зарплати або 1039,06 гривні).
Також можна не сплачувати ЄСВ за квітень 2020 року (його потрібно буде сплачувати вже платячи податки за другий квартал, у липні).
За несплату ЄСВ держава не штрафуватиме і зарахує березень та квітень 2020 року до трудового стажу так, наче ЄСВ було сплачено.