Аноним• 15 октября 2012
Волосся. Потрібна допомога
Дівчатка,миленькі потрібна допомога.
Майже 2 тиждень ходжу на фітнес так волосся змушена мити кожних 2 дні а раніше мила 2 рази на тиждень.
Перед тим користувалась 1 раз шампунем конячим,і після того волосся як смалець.Вчора помила голову сьогодні мені стидно було вийти з дому.Користуюсь зараз шампунем Фруктіс Чистий блиск,завжди все підходило.Сьогодні знову фітнес,що б могло стати причиною цього?Порадьте що мені робити,перший раз в мене така ситуація.
Аноним
• 15 октября 2012
+в мене довге волосся(((
довго сохне зараз ще й хвора трішки
а скажіть ще,чим краще волосся сушити?феном чи так само висохне?може бути від того що я останніх 3 місяці феном сушила?
довго сохне зараз ще й хвора трішки
blondinka-27• 15 октября 2012
Я мою практически каждый день, иначе не могу, висят,как коровы лизали.
Дама с собачкой• 24 октября 2012
1-1-1 мёд,желток и касторка. на два часа оставляем и потом смываем. можно пользоваться на мин 15-30 перед мытьем головы.
Ответ дляDontsovich
и как это все потом вымыть из волос? я как масло использую, так потом вобще 2 дня выйти из дома не могу! такое впечатление что перед этим неделю коты волосы сосали!