Мая твая не панимать• 29 марта 2020
Що мені робити?
Чоловік постійно вдома. Тільки я з кожним днем все більше і більше відчуваю себе не жінкою, а прислугою. І проблема навіть не у тому, що треба варити їсти, прибирати. Але мені це набридає: подай, принеси їсти і то вже, прибери, то не до солила або пересолила і я не буду це їсти, не завжди навіть почую дякую. Йди зроби то то і то. Від нього допомоги 0!!!!!його навіть не можна попросити сходити в магазин купити що дитині треба.
Я одного разу тут писала тему що він на 8 березня не купив подарунок і йому до в не соромно навіть
І хвалиться речами які він собі купив, хоча я кажу ти ж обіцяв
А він такий ну так я собі купую бо я працюю. Ок поки що я без роботи : але ж я для тебе як прислуга яка все робить і хтось за це теж платить гроші!!!!!!я змучилася від цього страшенно
Собі і ноутбук від епл дорогий купив, куртки три холістер, а мені лайна..
Попросиш з дитиною на свідому повітрі побути так він вийде і за 15 хв назад зайде
Помогти щось по дому це тоже щось нереально (так образливо
В нього був день народження і я його привітала і шаріки, солодощі , торт з свічками і подарунок а він відреагував наче так і мало все бути навіть не посміхнувся
((Я в чомусь не права? Просто реально я задовбалася(((
Рассказница• 29 марта 2020
А до народження дитини Ви не помітили, що він мудак? Варіанти: жити або не жити з ним
На паровозе• 29 марта 2020
Він вам лайна, а ви йому торт і кульки? Я навіть не знаю, кому мені захотілося більше врізати: вашому чоловікові чи вам, щоб отямилися
Не куру• 29 марта 2020
Ответ дляНа паровозе
прикольно, одинаково написали)) это же так очевидно...
миссАрфография• 29 марта 2020
Ответ дляНа паровозе
миссАрфография• 29 марта 2020
Автор,я так поняла,что квартира мужа
А сколько у Вас детей?
Может стоит вернуться туда,где раньше жили?
А сколько у Вас детей?
миссАрфография• 29 марта 2020
Ответ дляПетя-петушок
У вас еще и возникает вопрос что делать!? Это ж очевидно
Есть такие женщины,в народе их называют
Петросянша• 29 марта 2020
Интересно, за чей счёт были торт и шарики. В любом случае можно было купить что-то себе, сделать макияж , причёску и уйти к подруге или куда то ещё (если дело было до карантина, то в кафе), и сказать, что идёте праздновать его день рождения. А он бы дома посылку.
миссАрфография• 29 марта 2020
Автор,Вы садомазохистка!
Помню Вас(про 8 марта)-тогда Вам ВСЕ писали,чтобы Вы уходили.Но Вы продолжаете жить,терпеть и жаловаться
И это будет пока Вас муж не бросит
Застряла• 29 марта 2020
А мне нра карантин
Секс каждое утро,день и вечер
Блин,какая классная жизнь.настала у меня
ну к плите я мечтала стать лет так 12,как работаю с утра до ночи
Но.чтоб.секс такой был.юхуууу,20 лет тому назад у нас такого не было,когда поженились
Спасибо тебе,коронавирус
Секс каждое утро,день и вечер
Спасибо тебе,коронавирус

Мая твая не панимать
• 29 марта 2020
Ответ дляЗастряла
А мне нра карантин
Секс каждое утро,день и вечер
Спасибо тебе,коронавирус
Секс каждое утро,день и вечер
Спасибо тебе,коронавирус

Я за вас рада, ви щаслива)
Наш секс це 1 хв і то в мене як по тикають ніби а дошку пальцем і на тому кінець
Ні ласки , ні допомоги ні нічого..
Мая твая не панимать
• 29 марта 2020
Ответ дляПетросянша
Торт, шаріки, подарунок не за його гроші , це було за мій рахунок
Ну так, забула написати що на день Валентина він мені від купив наушники безпровідні бо минулі поломав(
Мая твая не панимать
• 29 марта 2020
Ответ длямиссАрфография
Автор,Вы садомазохистка!
И это будет пока Вас муж не бросит
Застряла• 29 марта 2020
Ответ дляМая твая не панимать
Я за вас рада, ви щаслива)
Ні ласки , ні допомоги ні нічого..
Так самі одягніть комбі в сєточку,шпильку
Та станцюйте,на стіл затягніть його
Вчіться управляти
В мене лише так
Та станцюйте,на стіл затягніть його
Вчіться управляти
В мене лише так
Сеточка• 29 марта 2020
А вы думаете для чего они женятся? Большинству из них поначалу нравится в вас сливать, а потом вы становитесь прислугой. Иначе зачем им жена?
Слепок стопы• 29 марта 2020
Ответ дляПетя-петушок
Кружите дальше свой брилльянт
И
Рожайте исчо

И
Рожайте исчо

Где тут 0?• 29 марта 2020
вы звучите как чень слабый партнер..а надо чтоб мужчина был больше заинтересован в женщине...наверное и в начале отношениц вы за ним больше бегали чем он за вами
Беговая дорожка для носа• 29 марта 2020
Почему Вы позволяете себя так не уважать и использовать?
В этом вся причина, она понял, что он было-король, он может Вас унижает, а Вы ему торт с шариками и подарками в ответ.
Полюбите себя и знайте себе цену.
Большой мальчик, еду приготовит, трусы постирает, уберет, а Вы демонстративно чему-то учитесь постоянно и занимайтесь ребенком, мотивируюя тем, что нужно выходить на работу так как нужно себе денег заработать.
Полюбите себя и знайте себе цену.
Губы_зубы• 29 марта 2020
Ответ длядамаАмстердама
Вы терпила?
Почему мужу не озвучите все что нам написали?
Є такий тип жінок і чоловіків... Чоловік егоїст, жінка надіється, що власним прикладом покаже як потрібно поводитись ’ Може він не знав, що потрібен подарунок, я зроблю йому, він зрозуміє, і потім зробить мені’... А чоловік егоїст приймає як данність і висновок в нього що він король і нічого нікому не повинен. Якщо жінка стає в позу і починає розповідати що і як, і що її не влаштовує, король каже ’Іди нафіг’. Егоїст не буде ніким дорожити! Або його обслуговують, або нафіг! А жінка не розуміє цього і все надіється на диво!