Мая твая не панимать• 29 марта 2020

Що мені робити?

Чоловік постійно вдома. Тільки я з кожним днем все більше і більше відчуваю себе не жінкою, а прислугою. І проблема навіть не у тому, що треба варити їсти, прибирати. Але мені це набридає: подай, принеси їсти і то вже, прибери, то не до солила або пересолила і я не буду це їсти, не завжди навіть почую дякую. Йди зроби то то і то. Від нього допомоги 0!!!!!його навіть не можна попросити сходити в магазин купити що дитині треба.
Я одного разу тут писала тему що він на 8 березня не купив подарунок і йому до в не соромно навіть
І хвалиться речами які він собі купив, хоча я кажу ти ж обіцяв
А він такий ну так я собі купую бо я працюю. Ок поки що я без роботи : але ж я для тебе як прислуга яка все робить і хтось за це теж платить гроші!!!!!!я змучилася від цього страшенно
Собі і ноутбук від епл дорогий купив, куртки три холістер, а мені лайна..
Попросиш з дитиною на свідому повітрі побути так він вийде і за 15 хв назад зайде
Помогти щось по дому це тоже щось нереально (так образливо
В нього був день народження і я його привітала і шаріки, солодощі , торт з свічками і подарунок а він відреагував наче так і мало все бути навіть не посміхнувся
((Я в чомусь не права? Просто реально я задовбалася(((
Рассказница• 29 марта 2020
А до народження дитини Ви не помітили, що він мудак? Варіанти: жити або не жити з ним

На паровозе• 29 марта 2020
Він вам лайна, а ви йому торт і кульки? Я навіть не знаю, кому мені захотілося більше врізати: вашому чоловікові чи вам, щоб отямилися
Я не в теме• 29 марта 2020
Кто везет на том и ездят .
Вас обоих это устраивает
Не куру• 29 марта 2020
Я вот не понимаю, он вам гавно, а вы ему торт и шарики?
Не куру• 29 марта 2020
Ответ дляНа паровозе
прикольно, одинаково написали)) это же так очевидно...
Петя-петушок• 29 марта 2020
У вас еще и возникает вопрос что делать!? Это ж очевидно
миссАрфография• 29 марта 2020
Ответ дляНа паровозе
миссАрфография• 29 марта 2020
Автор,я так поняла,что квартира мужа
А сколько у Вас детей?
Может стоит вернуться туда,где раньше жили?
миссАрфография• 29 марта 2020
Ответ дляПетя-петушок
Есть такие женщины,в народе их называют

Петросянша• 29 марта 2020
Интересно, за чей счёт были торт и шарики. В любом случае можно было купить что-то себе, сделать макияж , причёску и уйти к подруге или куда то ещё (если дело было до карантина, то в кафе), и сказать, что идёте праздновать его день рождения. А он бы дома посылку.
Петросянша• 29 марта 2020
Посидел*
миссАрфография• 29 марта 2020
Автор,Вы садомазохистка!
Помню Вас(про 8 марта)-тогда Вам ВСЕ писали,чтобы Вы уходили.Но Вы продолжаете жить,терпеть и жаловаться
И это будет пока Вас муж не бросит
Застряла• 29 марта 2020
А мне нра карантин
Секс каждое утро,день и вечер

Блин,какая классная жизнь.настала у меня

ну к плите я мечтала стать лет так 12,как работаю с утра до ночи
Но.чтоб.секс такой был.юхуууу,20 лет тому назад у нас такого не было,когда поженились

Спасибо тебе,коронавирус
автор Мая твая не панимать • 29 марта 2020
Ответ дляЗастряла
А мне нра карантин
Секс каждое утро,день и вечер

Спасибо тебе,коронавирус
Я за вас рада, ви щаслива)
Наш секс це 1 хв і то в мене як по тикають ніби а дошку пальцем і на тому кінець
Ні ласки , ні допомоги ні нічого..
Ответ дляПетросянша
Торт, шаріки, подарунок не за його гроші , це було за мій рахунок
Ну так, забула написати що на день Валентина він мені від купив наушники безпровідні бо минулі поломав(
Ответ длямиссАрфография
Автор,Вы садомазохистка!
И это будет пока Вас муж не бросит
Застряла• 29 марта 2020
Ответ дляМая твая не панимать
Я за вас рада, ви щаслива)
Ні ласки , ні допомоги ні нічого..
Так самі одягніть комбі в сєточку,шпильку
Та станцюйте,на стіл затягніть його
Вчіться управляти

В мене лише так
Сеточка• 29 марта 2020
А вы думаете для чего они женятся? Большинству из них поначалу нравится в вас сливать, а потом вы становитесь прислугой. Иначе зачем им жена?
Слепок стопы• 29 марта 2020
Ответ дляПетя-петушок
Кружите дальше свой брилльянт
И
Рожайте исчо

Где тут 0?• 29 марта 2020
вы звучите как чень слабый партнер..а надо чтоб мужчина был больше заинтересован в женщине...наверное и в начале отношениц вы за ним больше бегали чем он за вами
Беговая дорожка для носа• 29 марта 2020
Почему Вы позволяете себя так не уважать и использовать?
В этом вся причина, она понял, что он было-король, он может Вас унижает, а Вы ему торт с шариками и подарками в ответ.
Полюбите себя и знайте себе цену.
Большой мальчик, еду приготовит, трусы постирает, уберет, а Вы демонстративно чему-то учитесь постоянно и занимайтесь ребенком, мотивируюя тем, что нужно выходить на работу так как нужно себе денег заработать.
дамаАмстердама• 29 марта 2020
Вы терпила?
Почему мужу не озвучите все что нам написали?
Губы_зубы• 29 марта 2020
Ответ длядамаАмстердама
Вы терпила?
Є такий тип жінок і чоловіків... Чоловік егоїст, жінка надіється, що власним прикладом покаже як потрібно поводитись ’ Може він не знав, що потрібен подарунок, я зроблю йому, він зрозуміє, і потім зробить мені’... А чоловік егоїст приймає як данність і висновок в нього що він король і нічого нікому не повинен. Якщо жінка стає в позу і починає розповідати що і як, і що її не влаштовує, король каже ’Іди нафіг’. Егоїст не буде ніким дорожити! Або його обслуговують, або нафіг! А жінка не розуміє цього і все надіється на диво!
Слава Українi• 29 марта 2020
Торт с шариками это вы зря.

Надо око за око.